Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2014- ] Modyfikacje, konfiguracje co można ? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=230697)

tedi_k 19-10-2015 22:58

Odp: Modyfikacje, konfiguracje co można ?
 
Tomek - pisz proszę pełniejszymi zdaniami...
Screeny czego? "Jak aktywować" czy gdzie jest zaznaczony? Jak byś umieścił wszystko co na ten temat, to może by aktywowanie działało...
Ja pozwolę sobie jednak założyć, że może nie zauważyłeś wszystkiego... A konfigi z aut z tempomatem i bez posiadam...

MaXyM 19-10-2015 23:22

Odp: Modyfikacje, konfiguracje co można ?
 
Cytat:

Napisał mark54 (Post 2471994)
Chodzi właśnie o różnicę pomiędzy grillem z aktywnym tempomatem a zwykłym grillem....

A czemu myslisz ze Krzyska to interesuje? On nie ma zadnego tempomatu i chce aktywowac zwykly.

leszcz 19-10-2015 23:26

Odp: Modyfikacje, konfiguracje co można ?
 
Cytat:

Napisał tedi_k (Post 2471999)
gdzie jest zaznaczony

gdzie zaznaczyliśmy

Cytat:

Napisał tedi_k (Post 2471999)
A konfigi z aut z tempomatem i bez posiadam...

to też wiemy
Cytat:

Napisał tedi_k (Post 2471999)
Ja pozwolę sobie jednak założyć, że może nie zauważyłeś wszystkiego

też może tak być

krzysiek__m 19-10-2015 23:36

Odp: Modyfikacje, konfiguracje co można ?
 
Coś chyba jest na rzeczy z tym grillem:
1862056 - Od: 29-09-2014 Bez wyposażenia RSO, Krat.wl.pow.-dol.obram. dopas. kol., Bez Układu Sterowania Prędkością
1870147 - Od: 29-09-2014 Do: 24-08-2015 Bez wyposażenia RSO, Krata wl.pow.-doln.obr.czarn.blysz., Ze Sterowaniem Prędkością

Adaptacyjny występuje osobno ....

1862058 - Od: 29-09-2014 Do: 25-05-2015 Bez wyposażenia RSO, Adaptacyj. układ kontroli prędkości

Rothmans 20-10-2015 01:00

Odp: Modyfikacje, konfiguracje co można ?
 
Zwykły tempomat ma zwykły grill a aktywny tempomat ma zabudowane miejsce na radar po prawej stronie grilla na dole. Mk5 z aktywnymi tempomatami widziałem zawsze z system ostrzezenia o kolizjach i wtedy ma jeszcze zespół diód na podszybiu które ostrzegają swoim odbiciem na przedniej szybie zbytnie zbliżanie sie do innego poją,zdu a w końcowej fazie awaryjne hamowanie. Nie wiem, może te gadżety występują osobno.

mm32 20-10-2015 20:53

Odp: Modyfikacje, konfiguracje co można ?
 
Cytat:

Napisał krzysiek__m (Post 2471536)
Czekam na możliwość aktywacji tempomatu i jak na razie chyba nie ma postępu w tej sprawie?

Jak masz ochotę to możesz podjechać jeszcze raz do mnie i na spokojnie przejrzymy wszystkie moduły,może być tak jak Tadeusz pisze,coś zostało pominięte,podczas Twojej krótkiej wizyty u mnie :).

leszcz 20-10-2015 20:58

Odp: Modyfikacje, konfiguracje co można ?
 
Cytat:

Napisał mm32 (Post 2472430)
spokojnie przejrzymy wszystkie moduły,może być tak jak Tadeusz pisze

przewaliłem te strony aż mnie oczy bolały i nie widziałem nic więcej ... chyba że jednak coś pominięte . Ale pewnie już by to wychwycili koledzy z RU gdzie im te screeny wrzuciłem :P

krzysiek__m 20-10-2015 21:49

Odp: Modyfikacje, konfiguracje co można ?
 
A zastanawiał się ktoś, czy w czymś nie bierze udziału moduł Sync?
Wg katalogu jest on wymogiem przy tempomacie:
Tempomat - zawiera regulowany ogranicznik prędkości (ASLD) (w wersji Ambiente Plus zawiera skórzane wykończenie kierownicy i dźwigni zmiany biegów; w wersji Ambiente Plus dostępne tylko w kombinacji z: SYNC lub SYNC 2)

leszcz 20-10-2015 22:11

Odp: Modyfikacje, konfiguracje co można ?
 
Cytat:

Napisał krzysiek__m (Post 2472467)
A zastanawiał się ktoś, czy w czymś nie bierze udziału moduł Sync

Zastanawiał zastanawiał ....
przejrzałem teraz opcje jakie tam są dostępne .. nie widzę opcji tempo chyba , że cos innego trzeba włączyć .

krzysiek__m 20-10-2015 22:17

Odp: Modyfikacje, konfiguracje co można ?
 
Cytat:

Napisał leszcz (Post 2472476)
Zastanawiał zastanawiał ....
przejrzałem teraz opcje jakie tam są dostępne .. nie widzę opcji tempo chyba , że cos innego trzeba włączyć .

Sync wydaje się dość tajemniczym modułem ... zdaje się, że to przez niego nie można odblokować nawigacji? Może tam siedzi gdzieś zapisana konfiguracja samochodu?


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:26.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.