Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|śląska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=127)
-   -   Serwis - Śląsk. Gdzie polecacie? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=266251)

Hooch180 17-07-2017 19:02

Odp: Serwis - Śląsk. Gdzie polecacie?
 
Cytat:

Napisał zombie6 (Post 2828706)
City Car Gliwice

Dzisiaj u nich byłem. Mam odmienne zdanie.
Po pierwsze. Jeżeli coś nie należy do standardowych procedur to tego nie zrobią. Marudzą.
Po drugie. Chcieli ode mnie 100zł za przylutowanie wtyczki iso na kablu antenowym.

Oksgarth 01-08-2017 18:52

Odp: Serwis - Śląsk. Gdzie polecacie?
 
Cytat:

Napisał rdcom (Post 2828448)
co sądzicie o AMGT Ford Zabrze-Maciejów


Serwisuje tam od kilku lat dwa Fordy i bardzo polecam :) Nie mam zamiaru jechać gdzie indziej.

Morsartt 01-08-2017 22:53

Odp: Serwis - Śląsk. Gdzie polecacie?
 
Cytat:

Napisał kkylo (Post 2825767)
ja osobiście Nowy Dwór odradzam :)

Potwierzam. Oszusci i nic wiecej. Mi za podpiecie pod komputer przy czym nie mogli sie polaczyc z zadnym modulem, skasowali 150zl ... Porazka.

Thomsit 02-08-2017 01:40

Odp: Serwis - Śląsk. Gdzie polecacie?
 
ja moge polecic w Dabrowie Gorniczej wartszta STAR-FOX Robert Foksa. serwisowalem tam poprzedni samochod 3 lata.

cytus 07-08-2017 13:18

Odp: Serwis - Śląsk. Gdzie polecacie?
 
Cytat:

Napisał Morsartt (Post 2838439)
Potwierzam. Oszusci i nic wiecej. Mi za podpiecie pod komputer przy czym nie mogli sie polaczyc z zadnym modulem, skasowali 150zl ... Porazka.

Czyli mieli sie podpiac i sie nie podpieli i musiales zaplacic? Jakos uzasadnili?

PS. samo podpiecie / diagnoza w serwisach kosztuje, normalna sprawa.... za to nikogo bym nie skreslal

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

marek_bozek 08-08-2017 09:54

Odp: Serwis - Śląsk. Gdzie polecacie?
 
Witajcie

Również rozglądam się za warsztatem, który podejmie się sprawdzenia luzów zaworowych i ewentualnej regulacji (wymiany/szlifowania szklanek).
Czy powyżej wymienione i polecane warsztaty mają te czynności w swojej ofercie?

Pozdrawiam

Morsartt 08-08-2017 22:19

Odp: Serwis - Śląsk. Gdzie polecacie?
 
Cytat:

Napisał cytus (Post 2840642)
Czyli mieli sie podpiac i sie nie podpieli i musiales zaplacic? Jakos uzasadnili?

PS. samo podpiecie / diagnoza w serwisach kosztuje, normalna sprawa.... za to nikogo bym nie skreslal

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Dokladnie probowali sie podpiac za 150zl :)

blusur 23-08-2017 06:27

Odp: Serwis - Śląsk. Gdzie polecacie?
 
Witam.

Odwiedzał ktoś ostatnio Pz service w Mikołowie?

Jestem Fordziarzem od ok. miesiąca i szukam jakiegoś ogarniętego warsztatu. Lokalizacja mi pasuje.

Pozdro i z góry dzięki.

Luq55 23-08-2017 20:13

Odp: Serwis - Śląsk. Gdzie polecacie?
 
Ma ktoś doświadczenie z Multexim' em w Katowicach ? Bo same negatywne opinie słyszę a zbliża mi się 2 przegląd gwarancyjny..

A co do serwisów "nie salonowych" to polecam "Serwis Ford Katowice, ul. Siemianowicka", facet zajmuje się tylko Fordami, miałem "defekt" po wycięciu DPF w poprzednim fokusie, szybka diagnoza i dobra cena, gdy porównywałem z innymi tego typu serwisami.

ppfalcon 24-08-2017 13:36

Odp: Serwis - Śląsk. Gdzie polecacie?
 
A bardziej na południu od Katowic jest coś sensownego? Szukam jakiegoś kumatego serwisu w okolicach Bielska który specjalizowałby się w Fordach i zająłby się kompleksową "obsługą" moich dwóch Fordów: Mondeo z 2010 i Focusa z 2008. I chodzi mi o to żeby ta obsługa obejmowała zarówno rzeczy w miarę uniwersalne jak wymiana oleju, hamulców, sprawdzenie zawieszenia, ale również bardziej specjalistyczną diagnostykę stanu samochodów i czynności serwisowych dla tych konkretnych modeli. Czyli np. związane z rozrządem, dwumasą i innymi wymaganymi czynnościami serwisowymi jak stan nadwozia i zabezpieczenie antykorozyjne (wiadomo że w każdym aucie gdzie indziej powstają charakterystyczne ogniska).

Ja od siebie dodam że jestem laikiem i po prostu nie znam się tak bardzo na samochodach, więc nie wiem dokładnie co i kiedy należy zrobić, a chciałbym cieszyć się jak najdłuższą żywotnością. Dlatego szukam specjalistów, którzy potrafili by mi to wszystko doradzić. Chodzi mi o dobry, sprawdzony (niekoniecznie najtańszy) serwis na dłuższą współpracę który nie naciągałby niepotrzebnie na naprawy, ale był w stanie ogarnąć co i kiedy.

Szukam nowego serwisu, bo ten z którego dotychczas korzystam zmienił profil z serwisu na stację diagnostyczną i naprawami już się nie parają. Od razu dodam, że próbowałem ASO, ale nie do końca jestem zadowolony z ich usług, gdyż jak zostawiłem Focusa to mówiłem że obroty wyraźnie falują przy 2000-3000, ale oni nie byli w stanie "zauważyć tej usterki" i nic z tym nie zrobili. Natomiast inny serwis w którym zostawiłem Mondeo na wymianę oleju nawet mi nie zresetował przypomnienia o tym w komputerze.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:39.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.