Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|śląska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=127)
-   -   Serwis - Śląsk. Gdzie polecacie? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=266251)

Snowman 17-09-2017 16:21

Odp: Serwis - Śląsk. Gdzie polecacie?
 
Cytat:

Napisał blusur (Post 2848104)
Witam.

Odwiedzał ktoś ostatnio Pz service w Mikołowie?

Jestem Fordziarzem od ok. miesiąca i szukam jakiegoś ogarniętego warsztatu. Lokalizacja mi pasuje.

Pozdro i z góry dzięki.

Nie polecam. Szef cwaniak udaje ze na wszystkim sie zna a tak na prawde zero pojecia. Po wymianie Dwumasy ( nawet nie wiem czy trzeba było) silnik dostaje wibracji na lekkim gazie, stukania kola nie potrafia zlokalizowac.

ppfalcon 05-10-2017 08:36

Odp: Serwis - Śląsk. Gdzie polecacie?
 
Hmm, naprawdę nikt z tutaj obecnych nie ma żadnego polecanego warsztatu na Podbeskidziu? To gdzie Wy serwisujecie Wasze auta?

slawek-kali 05-10-2017 15:38

Odp: Serwis - Śląsk. Gdzie polecacie?
 
Ja moge Ford Slawek polecic, nie mowie ze wszystko na cacy, ale nie masz uczucia ze to "kowale".

Napisze wiecej, sam serwis, recepcja i nawet wiedza mechanikow robia wrazenie.
Ja bylem 1 raz i to z specyficzna sprawa, ale panowie opanowali temat prawie wzorowo..
Prawie, bo przedobrzyli z programowaniem modulow, ale to juz sobie sam ogarne.

No i najwazeniejsze - termin! tu nie mam pytan wszystko tak jak umowione.

cytus 05-10-2017 15:40

Odp: Serwis - Śląsk. Gdzie polecacie?
 
Cytat:

Napisał slawek-kali (Post 2867531)
Ja moge Ford Slawek polecic, nie mowie ze wszystko na cacy, ale nie masz uczucia ze to "kowale".

Napisze wiecej, sam serwis, recepcja i nawet wiedza mechanikow robia wrazenie.
Ja bylem 1 raz i to z specyficzna sprawa, ale panowie opanowali temat prawie wzorowo..
Prawie, bo przedobrzyli z programowaniem modulow, ale to juz sobie sam ogarne.

Ja też potwierdzam profesjonalizm, aczkolwiek drogo :) ale przynajmniej wiesz za co płacisz.
Informują o wszystkich możliwych zagrożeniach co czasem przeraża [emoji14]

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

slawek-kali 05-10-2017 15:42

Odp: Serwis - Śląsk. Gdzie polecacie?
 
Drogo? czy ja wiem.. nie jest tanio, ale przynajmniej nie masz glupich mysli jak oddajesz auto ;)

SebastianBAQ 05-10-2017 17:27

Odp: Serwis - Śląsk. Gdzie polecacie?
 
Witam ,

Znacie serwis który robi silniki 1.8 TDCI po zerwaniu paska rozrządu .

Taki serwis co się tym głównie zajmuje i robi przekładki starych słupków do nowego auta.

ważna niska cena.

slawek-kali 05-10-2017 17:28

Odp: Serwis - Śląsk. Gdzie polecacie?
 
rozumiem ze i rozrzadem tez bylo podobnie.. tanio bez dolnej kasety i bum ;)
Szukaj jakiegos kowala jakma byc tanio..

marekpz 06-10-2017 16:16

Odp: Serwis - Śląsk. Gdzie polecacie?
 
Cytat:

Napisał Snowman (Post 2859687)
Nie polecam. Szef cwaniak udaje ze na wszystkim sie zna a tak na prawde zero pojecia. Po wymianie Dwumasy ( nawet nie wiem czy trzeba było) silnik dostaje wibracji na lekkim gazie, stukania kola nie potrafia zlokalizowac.

Skoro szef "cwaniak" i udaje,że się zna to jakim cudem prowadzi serwis Forda od prawie 20 lat? I jakim cudem wystawia i obsługuje wyczynowe Fordy na Rajdowych Mistrzostwach Swiata? Snowman, pomyśl trzy razy zanim kogoś pomówisz i oskarżysz o niepotrzebne wymiany. Odnośnie wibracji, przyjedź na reklamację, a nie smaruj na forum oskarżeń. Dwumas jest prosty do zweryfikowania i na 100% został wymieniony jak była taka potrzeba. Odnośnie stukania to ten wątek ciągniesz już od 2015 roku i wszystkie warsztaty wkoło potwierdziły, że nic się nie dzieje. Myślę, że dla tego my też nie znaleźliśmy dziury w całym ;(

jacekmury1 03-05-2018 09:10

Odp: Serwis - Śląsk. Gdzie polecacie?
 
Kaj mosz tyn warsztat w Mikolowie?

62542 11-05-2018 13:03

Odp: Serwis - Śląsk. Gdzie polecacie?
 
Cytat:

Napisał marekpz (Post 2867943)
Skoro szef "cwaniak" i udaje,że się zna to jakim cudem prowadzi serwis Forda od prawie 20 lat? I jakim cudem wystawia i obsługuje wyczynowe Fordy na Rajdowych Mistrzostwach Swiata? Snowman, pomyśl trzy razy zanim kogoś pomówisz i oskarżysz o niepotrzebne wymiany. Odnośnie wibracji, przyjedź na reklamację, a nie smaruj na forum oskarżeń. Dwumas jest prosty do zweryfikowania i na 100% został wymieniony jak była taka potrzeba. Odnośnie stukania to ten wątek ciągniesz już od 2015 roku i wszystkie warsztaty wkoło potwierdziły, że nic się nie dzieje. Myślę, że dla tego my też nie znaleźliśmy dziury w całym ;(

powiem Wam tak;), jeżdże do PZ service mondziakiem z 1997 roku;), zostawiłem już u nich więcej kasy niż ten samochód jest wart kilka razy;), fakt tanio nie jest;), ale zadowolony jestem;).


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:43.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.