Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|mazowiecka (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=126)
-   -   Szukam pomocyw naprawie, diagnozie braku mocy w Mondeo Mk3 2.5 V6 Bardzo pilne. (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=274677)

dawid25wawa 06-01-2018 14:34

Szukam pomocyw naprawie, diagnozie braku mocy w Mondeo Mk3 2.5 V6 Bardzo pilne.
 
Witam

Szukam osoby z Mazowieckiego, najlepiej Warszawa i okolice, która zna się bardzo dobrze na Mondeo MkIII 2,5V6 ale nie tylko w gadce się zna - bo takich jest 90%.

Problemem jest brak mocy. Auto ma osiągi na poziomie silnika 1.2 a nie 2,5V6. Tak wiem, że to najpewniej IMRC, dlatego potrzebuję osoby , która dokładnie sprawdzi działanie IMRC i naprawi je. Czyli wymiana tranzystora + przeniesienie najlepiej w chłodniejsze miejsce.

Tak, wiem też, że mogą być to katalizatory itd...
Dlatego szukam kogoś z pasją, wiedzą, kogoś kto to już naprawiał , a najlepiej osobę która nadal posiada ten silnik i już to naprawiała.

Może być warsztat, ale warsztat kogoś z forum z kim osobiście porozmawiam.
Koszty naprawy do uzgodnienia. Zależy mi też trochę na czasie.

Dodam, że silnik pracuje perfekcyjnie, ale nie ma mocy. Auto kupione od 1 właściciela, serwisowane. Szkoda mi się go pozbywać.

dawid25wawa 08-01-2018 07:46

Odp: Szukam pomocyw naprawie, diagnozie braku mocy w Mondeo Mk3 2.5 V6 Bardzo pilne.
 
Czy naprawdę na całym forum nie ma nikogo, kto byłby w stanie mi pomóc?
Typowe auto i raczej typowa usterka.

Marek 08-01-2018 08:40

Odp: Szukam pomocyw naprawie, diagnozie braku mocy w Mondeo Mk3 2.5 V6 Bardzo pilne.
 
Masz temat o mechanikach w tym dziale. O ile dobrze pamiętam to poszukaj kolegi faraon...

siwy10008 08-01-2018 14:34

Odp pomocy w , diagnozie braku mocy w Mondeo Mk3 2.0 di 115km 2001 r. Bardzo pilne.
 
witam mam podobny problem ,od chyba 3 dni jestem posiadaczem mk3 2.0 tddi 2001 115km dzis rano wyjechalem normalnie i nagle zaczal mi przerywac na biegach jak by paliwa nie dostawal albo nie palil na wszystkich cylindrach,nie wiem stracil moc.krecil sie do okolo 1500 1700 obrotow i przerywal wkoncu na swiatlach mi zgasl. krecil ale nie odpalal.po mniej wiecej 20 min odpalil ale chodzil chyba w trybie awaryjnym ,nadal prxerywal.pomozcie bo zielony jestem i nie wiem gdzie i czego szukac

Bump: nadmienie ze nowy jestem na tym forum wczoraj sie zarejestrowalem ,nie myslalem tylko ze tak szybko bede potrzebowal waszej pomocy .jesli cos zle napisalem to z gory przepraszam ,staralem sie pisac zgodnie z regulaminem.nie znam jeszcze tej stronki i mam problem z poruszaniem sie po niej.

Bump: pomoże ktoś? sorry że taki natręt jestem,Chwilowo straciłem chęci na cokolwiek.wydałem na niego całą kasę i zastanawiam się ile będę musiał pożyczyć.Nowy Rok mnie jakoś nie rozpieszcza ! Życie.Pomóżcie

Tvvardy 08-01-2018 17:13

Odp: Szukam pomocyw naprawie, diagnozie braku mocy w Mondeo Mk3 2.5 V6 Bardzo pilne.
 
Cytat:

Napisał dawid25wawa (Post 2912798)
Czy naprawdę na całym forum nie ma nikogo, kto byłby w stanie mi pomóc?
Typowe auto i raczej typowa usterka.

Jeśli IMRC nie działa to błąd pokaże, może tylko zimne luty są? Pod kompa auto podłącz.

Bump:
Cytat:

Napisał siwy10008 (Post 2913030)
mk3 2.0 tddi 2001 115km dziś rano wyjechałem normalnie i nagle zaczął mi przerywać na biegach jak by paliwa nie dostawał

Pompa paliwa z tyłu z prawej strony pod autem może pada?

Rafał A.(antek) 09-01-2018 08:08

Odp: Szukam pomocyw naprawie, diagnozie braku mocy w Mondeo Mk3 2.5 V6 Bardzo pilne.
 
W łódzkim mogę pomóc

dawid25wawa 09-01-2018 22:56

Odp: Szukam pomocyw naprawie, diagnozie braku mocy w Mondeo Mk3 2.5 V6 Bardzo pilne.
 
Cytat:

Napisał Tvvardy (Post 2913127)
Jeśli IMRC nie działa to błąd pokaże, może tylko zimne luty są? Pod kompa auto podłącz.

Komputer nie pokazuje żadnych błędów.
Z tego co wiem i inni mówią, komputer nie musi pokazać błędu IMRC.

Cytat:

Napisał Rafał A.(antek) (Post 2913433)
W łódzkim mogę pomóc

Chętnie, ale już z kimś sie umówiłem.
PW poszło.

dawid25wawa 10-01-2018 12:07

Odp: Szukam pomocyw naprawie, diagnozie braku mocy w Mondeo Mk3 2.5 V6 Bardzo pilne.
 
Panowie tłumikarz ,który by wybebeszył katy, polecicie kogoś?

siwy10008 11-01-2018 10:21

Odp: Szukam pomocyw naprawie, diagnozie braku mocy w Mondeo Mk3 2.5 V6 Bardzo pilne.
 
Cytat:

Napisał Tvvardy (Post 2913127)
Jeśli IMRC nie działa to błąd pokaże, może tylko zimne luty są? Pod kompa auto podłącz.

Bump:
Pompa paliwa z tyłu z prawej strony pod autem może pada?

dzieki za odp.spr. pompke podlaczylem na krotko i faktycznie nie dziala .a mozesz polecic jakis niezly zamiennik .narazie nie mam za bardzo kasy wiec chodzi o to co by auto chodzilo potem kupie bosha i bedzie jak trzeba

dawid25wawa 14-01-2018 09:25

Odp: Szukam pomocyw naprawie, diagnozie braku mocy w Mondeo Mk3 2.5 V6 Bardzo pilne.
 
Będę wyjątkiem w internetach i napiszę co było powodem braku mocy.
Pokruszył się trochę ostatni katalizator. Wybebeszony i auto nadal ma pełną moc.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:45.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.