Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   [Focus 2014-2018] Wymiana lamp przednich (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=274828)

CHARONSKI 09-01-2018 17:19

Wymiana lamp przednich
 
Czy lampy przednie zwykle, w prosty sposób można wymienić na lampy z Ledami dziennymi

boncio 09-01-2018 19:36

Odp: Wymiana lamp przednich
 
Jeśli kupisz zwykłe H7, a nie ksenony, to tak. Plus chyba przeprogramowanie na dzienne led. Oczywiście w poliftowym modelu.

Waldemarros 29-01-2018 21:26

Odp: Wymiana lamp przednich
 
Cytat:

Napisał boncio (Post 2913866)
Jeśli kupisz zwykłe H7, a nie ksenony, to tak. Plus chyba przeprogramowanie na dzienne led. Oczywiście w poliftowym modelu.

Mógłbyś rozwinąć temat? Nie żebym narzekał na światła Foki, ale ostatnio pojeździłem nowym Avensisem ze światłami LED i naprawdę robią wrażenie. Chodzi mi po głowie pomysł zmiany świateł, ale najpierw trzeba się w tym zagadnieniu dokształcić :) Będę wdzięczny na sugestie od czego zacząć...
Pozdrawiam

lukaszooo 30-01-2018 08:16

Odp: Wymiana lamp przednich
 
W focusie nie ma swiatel mijania LED, masz jedynie dzienne ledy i tylne lampy LED. Nie wiem co jest w toyocie ale w firmie mamy sprzęty na pełnych ledach i na zadne bixy i inne wynalazki nie mają takiej mocy.

mastachaz 30-01-2018 08:46

Odp: Wymiana lamp przednich
 
Cytat:

Napisał lukaszooo (Post 2925342)
W focusie nie ma swiatel mijania LED, masz jedynie dzienne ledy i tylne lampy LED. Nie wiem co jest w toyocie ale w firmie mamy sprzęty na pełnych ledach i na zadne bixy i inne wynalazki nie mają takiej mocy.


dołącze się , ma ktoś nr lamp ledowych do tyłu i tych dziennych ? czy dodanie ich przez foccus bedzie działalo ?

Waldemarros 30-01-2018 11:03

Odp: Wymiana lamp przednich
 
Spoko myślałem, że ktoś na forum przerabiał już zwykłe lampy w focusie mk3 na ledowe :) podejrzewam, że to tylko kwestia wymiany żarówek... tylko trzeba znaleźć z odpowiednimi wtyczkami, aby nie ciąć instalacji... poszukam dalej w sieci i może coś się znajdzie

lukaszooo 30-01-2018 18:10

Odp: Wymiana lamp przednich
 
Żarówka led swieci slabiej niz zwykla zarnikowa i nie ma nic wspolnego z lampami led.

mastachaz 30-01-2018 21:54

Odp: Wymiana lamp przednich
 
Cytat:

Napisał Waldemarros (Post 2925454)
Spoko myślałem, że ktoś na forum przerabiał już zwykłe lampy w focusie mk3 na ledowe :) podejrzewam, że to tylko kwestia wymiany żarówek... tylko trzeba znaleźć z odpowiednimi wtyczkami, aby nie ciąć instalacji... poszukam dalej w sieci i może coś się znajdzie

jakbys cos znalazł daj znac :)

cyfer83 06-07-2018 09:41

Odp: Wymiana lamp przednich
 
Podbijam temat.

Mam poliftowe standardowe reflektory. Chcialbym wymienic na poliftowe standardowe z LED do jazdy dziennej.

Czy wystarczy zamienić lampy i bedzie działać wszystko prawidlowo na zasadzie plug&play?

Czy trzeba cos przeprogramowywac?
Jesli tak, to jak to sie robi, co potrzeba (kable, soft)?
Ewentualnie kto obczaja takie tematy z Warszawy?

Dodam też, ze podobno pierwsze modele poliftowe przyjeżdżały bez LEDow i jak ktoś chciał salon zamieniał na LEDy.

mastachaz 06-07-2018 12:01

Odp: Wymiana lamp przednich
 
Cytat:

Napisał cyfer83 (Post 3001976)
Podbijam temat.

Mam poliftowe standardowe reflektory. Chcialbym wymienic na poliftowe standardowe z LED do jazdy dziennej.

Czy wystarczy zamienić lampy i bedzie działać wszystko prawidlowo na zasadzie plug&play?

Czy trzeba cos przeprogramowywac?
Jesli tak, to jak to sie robi, co potrzeba (kable, soft)?
Ewentualnie kto obczaja takie tematy z Warszawy?

Dodam też, ze podobno pierwsze modele poliftowe przyjeżdżały bez LEDow i jak ktoś chciał salon zamieniał na LEDy.

Ja juz przerobiłem ten temat , trzeba kupic lampy z paskami LED czyli tymi DRL
zamontować a nastepnie zeby one działały DRL cały czas trzeba przeprogramowac opcje w programie focccus i tyle dosc proste.

lampy kabel i focccus i dzialasz


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:56.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.