Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|pomorska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=140)
-   -   Regularne spotkania (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=118318)

Blazej 28-12-2010 00:30

Regularne spotkania UWAGA 1 spotkanie 29go Matarnia (podziemny) godz 19:00, LISTA
 
Panowie i Panie zapisało się nas około 80 osób z POMORZA, pomyślmy może o jakiś spotkaniach, np raz na miesiąc, nie zaszkodzi a można się powymieniać ciekawymi doświadczeniami :) jeśli jesteście chętni to się podpisywać i dawać pomysły ;) pozdrawiam

bubuu32 28-12-2010 19:27

Odp: Regularne spotkania
 
Witam. pomysł swietny jak dla mnie :) tylko by musieli sie zapisywac ci ktorzy faktycznie chca sie spotkac:) a miejsce jakies neutralne jesli chodzi o dojaz dla wszystkich :)

Titi 28-12-2010 22:38

Odp: Regularne spotkania
 
Jestem jak najbardziej za :)
Jednak jestem zmuszony poczekać jeszcze troszkę zanim odbiorę mondeo :(
Pytanie czy koleżanką i kolegom bardziej będą pasowały dni powszednie czy może weekendy.
Jeżeli chodzi o mnie to wolałbym środek tygodnia bo co drugi weekend studia a reszta weekendów dla rodzinki :P

Pozdrawiam
T

bubuu32 29-12-2010 11:57

Odp: Regularne spotkania
 
mi w sumie pasuje i tak i tak. pracuje w tyg a sobota i niedziela wole, czasem tylko wyjazdy do rodziny. kwetia ilu nas bedzie chetnych i jak wiekszosci bedzie pasowalo i oczywiscie gdzie ?:)

Assan 29-12-2010 19:24

Odp: Regularne spotkania
 
Jeśli zbierze się "nowa" grupa chętnych to pewnie wypali,"stara" grupa coś niedomaga,byłem w Polsce na urlopie,chciałem się spotkać,lista chętnych długa była a wyszło jak wyszło,bylem ja i koledzy z południa. Jakimś dziwnym trafem całej reszcie coś wypadło,chyba jak usłyszeli że nie bedziemy sterczeć i zaglądać pod maski,aaaa no i jeszcze że spotkanie będzie w Gdańsku.Więc jeśli chcecie spotkania to musi się zebrać grupa ludzi na którą będzie można liczyć,

Titi 29-12-2010 19:43

Odp: Regularne spotkania
 
To prawda,
jak jeszcze nie byłem zarejestrowany to czytałem tematy spotkań z grupy pomorskiej i doszedłem do wniosku, że tak średnio to wszystko Wam wyszło - a szkoda.
Wiadomo, że może coś wyskoczyć pilnego, ale jeżeli ktoś przejeżdża całą Polskę i liczy na spotkanie z Nami to powinniśmy się bardziej postarać.
Tak jak Blazej napisał jest nas ok 80 więc gdyby chociaż 10% udało się skrzyknąć to i tak byłoby lepiej niż dotychczas.

bubuu32 29-12-2010 20:45

Odp: Regularne spotkania
 
to co nic tylko ustalic date , miejsce i liste chetnych :)
Gdansk jest chyba najbardziej odpowiedni i moze spotkanie w styczniu?

Titi 30-12-2010 00:51

Odp: Regularne spotkania
 
Jeżeli będę miał już samochód to z wielką chęcią :)
Fajnie by było gdyby udało nam się zebrać ekipę na którą zawsze będzie można liczyć :one:

bubuu32 30-12-2010 07:43

dokladnie:) moj tez na warsztacie u elektryka. ale mam nadzieje ze go dzis odbiore :)
to co spotkanie w styczniu 2011 i lista :)

1: bubuu32

Wojtek 30-12-2010 08:28

Odp: Regularne spotkania
 
To Wam trochę mało czasu zostało z tą listą ....
Ponieważ , strefa łódzka , mazowiecka , śląska i warmińsko-mazurska robi spota w Gdańsku po południu 1.01.2011 r.

Ostatnio strefa pomorska była w głębokiej opozycji...


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:12.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.