Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Transit i Tourneo Connect (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=182)
-   -   [Transit Connect 2013-2022] Doposażenie - tempomat. (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=299321)

wmazek 06-08-2019 22:46

Doposażenie - tempomat.
 
Witam !
Czy jest możliwe doposażenie Connecta z silnikiem 1.0 EcoBoost 2019r. w tempomat fabryczny . Zmiana kierownicy z manetką i uaktywnienie wystarczy?
Proszę o opinie znawców tematu.Witold

Bump:

tedi_k 07-08-2019 22:13

Odp: Doposażenie - tempomat.
 
Owszem.

leszcz 10-08-2019 20:21

Odp: Doposażenie - tempomat.
 
Cytat:

Napisał wmazek (Post 3160545)
Zmiana kierownicy z manetką i uaktywnienie wystarczy?
Proszę o opinie znawców tematu

tak wymiana + aktywacja i masz tempomat :one:

Yerry83 15-09-2019 16:05

dołożenie Tempomatu
 
Witam,
Posiadam Ford Transit Connet z 2014 roku (nowa buda) chciałbym założyć tempomat...pytanie...czy wsystarczy wymienić kierownice na kierownicę z tempomatem i będzie działało? Jeśli tak to co muszę jeszcze zrobić aby tempomat zaczął działać?
Proszę o informację

jonatan161 10-02-2021 13:18

Problem z dołożeniem tempomatu
 
2 załącznik(i)
Witam wszystkich.
Mam pewien problem z dołożeniem tempomatu w transit connect 2014 1.6 ecoboost 150km. Wiem że w fordach można doposażyć auto w tempomat. Zgodnie z moją wiedzą dorwałem kierownice z manetką tempomatu założyłem wszystko na auto. Z racji że pracuje w Niemczech podjechałem do magika który mi miał ten tempomat uruchomić. Teoretycznie się udało, ale tempomat się nie załączał i dodatkowo wyskakuje błąd modułu kierownicy. Dodam że magik mi coś z instalacją kierownicy kombinował, zmieniał przyciski itp. Zdemontowałem to wszystko I wróciłem do starej konfiguracji. Nie mam aktualnie żadnych błędów. Teraz do sedna z racji że mam seryjnie tą kierownice zamontowaną pierwsze zdjęcie.
Kupiłem taką kierownice zdjęcie drugie.
Teraz chce do swojej kierownicy dołożyć tylko i wyłącznie manetką tempomatu bo jest taka możliwość i potrzebuje dokupić instalacje
elektryczną kierownicy. Ta z zakupionej kierownicy jest bardziej rozbudowana i dodatkowo zmodyfikowana przez magika i myślę że to ona stwarza problem. Czy ktoś z was może mi powiedzieć jaką kupić? jakiś nr co kolwiek? bo w Niemczech w fordzie mają problem bo po nr VIN im wyskakuje co innego i nie są w stanie mi pomóc. Albo jakiś schemat instalacji której potrzebuje to sam przerobię instalacje która mi magik polutował chociaż wolałbym uniknąć drutologi. Dodam że mam forscana i tam wyświetla mi teraz, że jest tempomat. W ostateczności czy w szczecinie ktoś mógłby mi to zamontować poprawnie i uruchomić tak żeby mój connect w końcu miał tempomat?
Pozdrawiam

Cacodaemon 10-02-2021 20:55

Odp: Doposażenie - tempomat.
 
Jutro ci dam na tacy.

irek25 07-12-2021 14:46

Odp: Doposażenie - tempomat.
 
A czy w connect rocznik 2021 jest identycznie z dołożeniem tempomatu? czyli kierownica i konfig. komputera?

tedi_k 11-12-2021 16:41

Odp: Doposażenie - tempomat.
 
1 załącznik(i)
Cytat:

Napisał irek25 (Post 3384119)
...connect rocznik 2021...

Przecież ma ciągle tę samą kierownicę, co wyżej koledzy pokazywali - więc TAK.

MARIUSZKLEWAR 30-01-2022 07:01

Odp: Doposażenie - tempomat.
 
Witam kolegów prosze o pomoc ford tranzit connect z 2012 roku chciałbym doposażyć auto w tempomat czy ktoś ma jakąś wiedze jak zaprogramować próbowałem launchem i forscanem ale nie widze w opcjach tempomatu prosze o pomoc

blady_marcin2137 04-03-2022 18:40

dołożenie tempomatu Ford Transit Connect
 
Witam,

czy ktoś podpowie, jak się zabrać do dołożenia tempomatu w Ford Transit Connect 2015r. 1.5 120km, diesel?

Po założeniu kierownicy z joystickiem, tempomat nie reaguje, mimo, że jest komputer odkodowany. Ktoś, coś podpowie? Będę wdzięczny!

Pozdrawiam:>


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:09.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.