Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   [Focus 2011-2014] Led DRL zamiast halogenów (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=217996)

patryklojfocusmk3 14-01-2015 06:28

Led DRL zamiast halogenów
 
Witam mam do was pytanie mam chęć zamontowania sobie świateł LED DRL w miejscach gdzie w MK3 są halogeny, i pytanie czy takie LEDY będą pasować u mnie czy tylko ze opisu do FFmk2 [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] będą pasować w ramki [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

krystianen 14-01-2015 10:40

Odp: Led DRL zamiast halogenow
 
nie widzialem mk3 na takich ledach. natomiast wiele osób decyduje jest sie na DRL w miejsce trojkątnych zaslepek po obu bokach srodkowego drilla. Takie zreszta wiem ze montują w wielu ASO. Do tego pamietaj ze aby swiecily tylko DRL trzeba aktywawac w kompie.

mam namysli cos takiego, tylko nie sugeruj sie cena :)

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

patryklojfocusmk3 14-01-2015 11:49

Odp: Led DRL zamiast halogenow
 
Właśnie bardziej mi się podobają w miejscach halogenow niż w tych trojkatach

Bump:

Jacek_l 14-01-2015 12:35

Odp: Led DRL zamiast halogenow
 
Halogeny z mk2 pasują do mk3 - takie otrzymałem ostatnio info jak szukałem do mk3.

Pitol321 14-01-2015 13:09

Odp: Led DRL zamiast halogenow
 
1 załącznik(i)
Na aukcji jest prezentowany dokument: "EinParts DRL 410 są to światła dzienne, które pasują w miejsce halogenów do" i wymieniony jest też: "Focus III 2011->TERAZ".

Więc nie powinno być problemów z montażem.

medmatthew 17-01-2015 18:20

Odp: Led DRL zamiast halogenow
 
Cytat:

Napisał patryklojfocusmk3 (Post 2332977)
Właśnie bardziej mi się podobają w miejscach halogenow niż w tych trojkatach

Bump:

Mi też, dlatego ja skusiłem się kilka miesięcy temu na okrągłe OSRAM LED DRL FOG LEDriving ([Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]) i mam zarówno światła do jazdy dziennej jak i halogeny w tym samym miejscu co oryginalne halogeny.
Światła co prawda do tanich nie należą, ale ledy świecą bardzo intensywnie i w mojej ocenie są warte swojej ceny.

Duuuzy 17-01-2015 22:23

Odp: Led DRL zamiast halogenow
 
Cytat:

Napisał medmatthew (Post 2335111)
Mi też, dlatego ja skusiłem się kilka miesięcy temu na okrągłe OSRAM LED DRL FOG LEDriving ([Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]) i mam zarówno światła do jazdy dziennej jak i halogeny w tym samym miejscu co oryginalne halogeny.
Światła co prawda do tanich nie należą, ale ledy świecą bardzo intensywnie i w mojej ocenie są warte swojej ceny.

Wrzuć foty...
Pasują do Focusa MK3, bo MK3 nie jest wymieniony w opisie producenta lamp...?

Piecyk1988 23-04-2015 11:43

Odp: Led DRL zamiast halogenow
 
Cytat:

Napisał medmatthew (Post 2335111)
ja skusiłem się kilka miesięcy temu na okrągłe OSRAM LED DRL

Czy możesz wrzucić jakieś foto? Dużo było problemu że zamontować je w miejsce oryginału? Chodzi mi o mocowanie.
Ja znalazłem coś takiego, jest tańsze od Osrama i też wygląda dobrze: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

patryklojfocusmk3 27-04-2015 06:21

Odp: Led DRL zamiast halogenow
 
A ja znalazłem coś jeszcze tańszego i dobrej jakości ponieważ są montowane jako startowe w focusach i właśnie ja chce się na taki zestaw zdecydować[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Wojtek O. 27-04-2015 08:20

Odp: Led DRL zamiast halogenow
 
Nigdy nie widziałem chyba focusa mk3 na tych dziennych. Za to inne auta jak najbardziej.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:12.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.