Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Sprzęt Audio/CB/GPS (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=98)
-   -   [Mondeo 2007-2014] NX i dołożenie oryginalnego wzmacniacza audio (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=271243)

metmusic 20-10-2017 07:13

NX i dołożenie oryginalnego wzmacniacza audio - Premium Sound System
 
2 załącznik(i)
Czy coś poza samym wzmacniaczem oraz odpowiednią wiązką kokpitu jest potrzebne aby dołożyć wzmacniacz? Mam NX, głośniki od Premium Sound (niebieskie membrany, 8 szt.) nie mam wzmacniacza i chciałbym go teraz dołożyć. Czy jest to możliwe bez większego problemu? Jak sprawdzić czy moja wiązka kokpitu jest odpowiednia? Na szybko patrząc nie widzialem niestety w schowku wtyczki :/ Wg. katalogu u mnie obecnie powinna być zamontowana wiązka 1829689. Może jakiś schemat instalacji audio do polifta?

Parch 20-10-2017 07:24

Odp: Dołożenie oryginalnego wzmacniacza audio
 
Nie jestem biegły w tych sprawach, ale wzmacniacz jest chyba potrzebny jak się ma fabryczny subwoofer.

Ja u siebie też mam 8 głośników, w tym niskotonowe 25W i nie mam wzmacniacza. Radio gra i nic mu nie dolega.

metmusic 20-10-2017 07:29

Odp: Dołożenie oryginalnego wzmacniacza audio
 
Grać, gra i też nie narzekam chociaż przy większej głośności już pojawiają się lekkie zniekształcenia. Oprócz tego wzmaczniacze są dość tanie i zastanawiam się czy da się dołożyć niewielkim kosztem - największy problem zapewne to wiązka a w zasadzie możliwy jej brak...

marcin8087 20-10-2017 08:34

Odp: Dołożenie oryginalnego wzmacniacza audio
 
Podpinam się pod temat w ramach zaczerpnięcia potrzebnej wiedzy :) też bym dołożył :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

metmusic 20-10-2017 08:44

Odp: Dołożenie oryginalnego wzmacniacza audio
 
Cytat:

Napisał marcin8087 (Post 2874076)
Podpinam się pod temat w ramach zaczerpnięcia potrzebnej wiedzy :) też bym dołożył :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk



Wstępnie dowiedziałem się ze z wiązkami nie jest tak kolorowo... trzeba rzeźbić w konsoli.

qrczakos 20-10-2017 09:54

Odp: Dołożenie oryginalnego wzmacniacza audio
 
Nie lepiej dołożyć Bose z mazdy 6 w kolo zapasowe? Koszt Kolo stowki a ma w sobie wzmacniacz wiec do podpięcia sa tylko 4 kable. Plus minus zasilanie i plus minus sygnał

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

metmusic 20-10-2017 09:56

Odp: Dołożenie oryginalnego wzmacniacza audio
 
Cytat:

Napisał qrczakos (Post 2874118)
Nie lepiej dołożyć Bose z mazdy 6 w kolo zapasowe? Koszt Kolo stowki a ma w sobie wzmacniacz wiec do podpięcia sa tylko 4 kable. Plus minus zasilanie i plus minus sygnał

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka



A ja nie chce suba, chce sam wzmacniacz. Poza tym sub idzie w koło zapasowe. Ja mam pełne wiec nie chce kombinować.

marcin8087 20-10-2017 10:47

Odp: Dołożenie oryginalnego wzmacniacza audio
 
Cytat:

Napisał qrczakos (Post 2874118)
Nie lepiej dołożyć Bose z mazdy 6 w kolo zapasowe? Koszt Kolo stowki a ma w sobie wzmacniacz wiec do podpięcia sa tylko 4 kable. Plus minus zasilanie i plus minus sygnał

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka



Szczerze mówiąc odnośnie tego suba z mazdy. Mój ojciec ma mazdę z tym subem i moje subiektywna opinia jest taka, że dupy nie urywa ;) bez tego premiumy nasze grają rewelacyjnie :) ale intuicja pozwala mi myśleć, że ze wzmacniaczem byłoby jeszcze lepiej :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

metmusic 20-10-2017 10:54

NX i dołożenie oryginalnego wzmacniacza audio
 
Cytat:

Napisał marcin8087 (Post 2874132)
Szczerze mówiąc odnośnie tego suba z mazdy. Mój ojciec ma mazdę z tym subem i moje subiektywna opinia jest taka, że dupy nie urywa [emoji6] bez tego premiumy nasze grają rewelacyjnie [emoji4] ale intuicja pozwala mi myśleć, że ze wzmacniaczem byłoby jeszcze lepiej [emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk



No i właśnie dlatego szukam informacji o tym czy da radę bez rozebrania całego auta sam wzmacniacz. To mi starczy. Głośniki niskotonowe i gwizdki mam PSS wiec tylko wzmacniacz mi potrzebny

bzyq81 20-10-2017 11:57

Odp: NX i dołożenie oryginalnego wzmacniacza audio
 
Są jakieś dane o mocy tego wzmacniacza lub końcówce mocy radia fabrycznego? Pod radiem Pioneer 4x50w (zapewne 22rms) są na styk (niebieskie 25w). Na6006CD grały słabo choć nie tak z dupy jak zwykle.

Wysłane z Tapatalk


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:54.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.