Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Kupujemy auto (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=158)
-   -   Kupno s maxa 2.5 T (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=304958)

masterp84 12-01-2020 10:02

Kupno s maxa 2.5 T
 
Witam. Szukam już od jakiegoś czasu s maxa z silnikiem 2.5 T, znalazłem takie ogłoszenie, zna może ktoś ten samochód, mam 400 km do Środy Śląskiej i nie chciałbym robić sobie tylko wycieczki. [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Dobrym pomysłem jest wynająć kogoś z ogłoszenia żeby sprawdził auto?

kopson 12-01-2020 13:43

Odp: Kupno s maxa 2.5 T
 
zamiast samemu tracić czas i pieniądze warto skorzystać z usługi rzeczoznawcy na odległość. Koszt takiej usługi nie jest chyba dużo większy niż koszt Twojego paliwa na takiej odległości.
Ale zastanawiam się gdzie tkwi haczyk w tym S-Maxie. Właściciel wymienił w zeszłym roku rozrząd, opony, amortyzatory i założył gaz, a teraz sprzedaje??? Przebieg (niski) też jest zastanawiający jak na prawie 12-letnie auto ...
Zbyt piękne, żeby było prawdziwe.

masterp84 12-01-2020 15:03

Odp: Kupno s maxa 2.5 T
 
Dzwoniłem do niego, ma go od marca i mowi, ze nie moze sie przestawić do forda, cały czas jeździł merolami i chce kupić kolejnego, najśmieszniejsze jest to, że w aukcji jest wszystko tak jak bym chciał, wygkąda dla mnie to tak jakbym sam napisał to ogłoszenie:p dlatego trzeba to dobrze sprawdzić, znalazłem parę ofert z Wrocławia w pomocy w zakupie auta i skłaniam się do tego żeby z tego skorzystać bo nie sztuka jest wywalić w błoto 30 tysi.

reeich 12-01-2020 16:28

Odp: Kupno s maxa 2.5 T
 
Jak faktycznie jest tak jak pisze to świetna.oferta jeszcze przebieg malutki.

paoloWawa 12-01-2020 16:45

Odp: Kupno s maxa 2.5 T
 
Jeżeli instalacja gazowa zakładana w tym (zeszłym) roku kosztowała 3tys to nie może to być szczyt techniki, i tu może być ukryty problem. Tyle to kosztuje raczej instalka do 4 cylindrów.

Ja do Mondeo 4 lata temu zakładałem za 4tys, i generalnie tyle to powinno kosztować co najmniej, zważywszy na ogólny wzrost cen.

Btw, żeby nie było - przejechałem na LPG bezproblemowo już prawie 90.000km

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

masterp84 12-01-2020 18:38

Odp: Kupno s maxa 2.5 T
 
Jest tak napisane, ze nie wiem czy autor mial na mysli 3 tysie za gaz czy opony. Na środe zamówiona jest ekspertyza to sie okaże czy będę szczęśliwym posiadaczem s maxa czy nie.

kocur 13-01-2020 08:48

Odp: Kupno s maxa 2.5 T
 
Cytat:

Napisał kopson (Post 3212063)
zamiast samemu tracić czas i pieniądze warto skorzystać z usługi rzeczoznawcy na odległość. Koszt takiej usługi nie jest chyba dużo większy niż koszt Twojego paliwa na takiej odległości.
Ale zastanawiam się gdzie tkwi haczyk w tym S-Maxie. Właściciel wymienił w zeszłym roku rozrząd, opony, amortyzatory i założył gaz, a teraz sprzedaje??? Przebieg (niski) też jest zastanawiający jak na prawie 12-letnie auto ...
Zbyt piękne, żeby było prawdziwe.


Jeśli dobrze widzę to ma regulowane zawieszenie - to za same amory na przód musiał dać 3 koła. Coraz bardziej dziwne:)

masterp84 13-01-2020 12:09

Odp: Kupno s maxa 2.5 T
 
Dał tysiąc za jeden i taka cena jest w aso w Koszalinie bo dzwoniłem i sprawdzałem.

kocur 13-01-2020 12:51

Odp: Kupno s maxa 2.5 T
 
Przyznam że miła niespodzianka bo tysiąc za sztukę to płaciłem do Mondeo i to poza ASO, kilka lat temu do S-Maxa chodziły prawie drugie tyle co do Mondeo.

Tak czy owak wsadził 2 koła w amory, 3 koła w gaz (jak Paweł pisał też za tanio jak na dobry gaz do 2.5) - rozrząd minimum 1500 i po roku na otomoto wydając grubo ponad 5 koła .. dziwne

masterp84 13-01-2020 13:03

Odp: Kupno s maxa 2.5 T
 
Tez nie wierze w promocje dlatego zleciłem sprawdzenie samochodu żeby nie lecieć przez pół kraju po nic. Chciałbym żeby się okazało, że jest wszystko ok i w koncu kupie samochód i skończy się gehenna z szukaniem auta, ale znając życie kolorowo nie będzie:roll:


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:39.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.