Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|śląska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=127)
-   -   Poszukuje dobrego mechanika Sosnowiec (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=285263)

toto42 24-08-2018 21:14

Poszukuje dobrego mechanika Sosnowiec
 
Panowie trace pomału nadzieje czy znajde kogos kto umie naprawic focusa a nie bezmyslnie wymienia kolejne czesci....

Poszukuje mechanika którego polecacie z Sosnowca, Katowic lub okolic

Jezdze Focusem MK2 1,6 benzyna 100km 2007 rok kombii

Rok temu wyskoczyła kontrolka żółta silinika, mechanik stwierdził ze to sonda lambda i naprawa to koszt 200zł ale ze mozna jezdzic dalej....

Tak jezdze od roku ale czuje ze auto traci moc

Kupiłem uzywana sonde mechanik wymienił, nic sie nie zmieniło

Dzis odebrałem samochod po 2 dniowym postoju w warsztacie, mechanik stwierdził ze to jednak chyba sprzegło i koszt z wymiana to 1000zł

Powiedział ze bład zresetował i ze mierzył sonde i to napewno nie ona i ze bezsensu wymienialismy....

Teraz umowilismy sie na wymiane sprzegła....choc wymeiniałem go dwa lata temu i wtedy ewidentnie sie slizgało, teraz objaw jest taki ze samochod poprostu nie ma mocy, dodaje gaz do oporu a on sie dusi i pomału rusza, jak sie rozpedzi to juz jakos jedzie....

Jak wracałem do domu lampka kontroli silnika znowu sie zapaliła...czy przy awarii sprzegła by sie zapalała chyba nie

Boje sie ze wydam kolejne 1000zł i to nie bedzie sprzegło

Jakis czas temu zwariowały zegary temperetura poleciała na maxa, obroty tez wariowały i przy staniu pokazywały po 3-4tys....mechanik wymeiniła jakis czujnik i miało byc dobrze, po paru dniach było to samo, teraz zegary wariuja raz na tydzien, temperatura max choc jest płyn

Polećcie prosze jakiegos kumatego człowieka ktory naprawi moje autko bo naprawde trace nadzieje czy sa jeszcze fachowcy czy tylko wymieniacze na czuja

pozdrawiam
Robert

weuek 24-08-2018 21:18

Odp: Poszukuje dobrego mechanika Sosnowiec
 
Wariujące zegary to typowa usterka znana jako "zimne luty". Naprawa kosztuje kilkadziesiąt złotych. Wyszukiwarka zna takich przypadków bez liku. Wygoń lenia, a poznasz i ty.

KRUKER 29-08-2018 12:43

Odp: Poszukuje dobrego mechanika Sosnowiec
 
Odpowiedz jest
Ogólnie kolega pomylil geografie.
To podforum tyczy sie malopolski:568:

jvc 29-08-2018 14:16

Odp: Poszukuje dobrego mechanika Sosnowiec
 
Kiedyś dobry mechanik od fordów był koło giełdy w Mysłowicach.
Łukasz Tomczyk z tego co pamiętam.

kln1920 30-08-2018 09:38

Odp: Poszukuje dobrego mechanika Sosnowiec
 
Mulenie i check wskazuje na katalizator


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:57.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.