Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Kupujemy auto (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=158)
-   -   Pomoc w zakupie, Focus mk2, Katowice (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=289390)

ziutekkk 04-12-2018 08:10

Pomoc w zakupie, Focus mk2, Katowice
 
Witam, jestem tu nowy :) . Szukam osoby z Katowic lub okolicy która pomoże w zweryfikowaniu samochodu przed zakupem, oczywiście nie są darmo :)Konkretnie zależy mi na tym aby ta osoba obejrzała samochód jeśli jest z Katowic(ponieważ ja mieszkam w Krakowie) lub obejrzała go ze mną. Konkretnie chodzi o Focusa mk2, z silnikiem 2.0 Duratec 145. Byłby to mój pierwszy Ford więc nie mam pojęcia jak powinien zachowywać się samochód. Szukam oczywiście osoby która jest w posiadaniu takiego Focusa lub innego modelu z tym silnikie, lub zwyczajnie zna się na rzeczy :) Pozdrawiam

weuek 04-12-2018 13:26

Odp: Pomoc w zakupie, Focus mk2, Katowice
 
Koniecznie przejedz się nim autostradą. A potem/wcześniej dieslem.

ziutekkk 04-12-2018 20:24

Odp: Pomoc w zakupie, Focus mk2, Katowice
 
Domyślam się, że dieslem na autostradzie będzie przyjemniej, jednak mam uraz do diesla po tym jak poprzedni samochód zawołał o wtryski, dwumas i turbinę. I wcale to nie przez mój styl jazdy, tylko trafiłem jak się potem okazało na cofany, i to porządnie egzemplarz, mimo iż jego stan na to nie wskazywał. Stąd też moje poszukiwania benzyny, większe szanse na znalezienie czegoś pewnego i na pewno mniej kosztownego w naprawach :)

hindus 05-12-2018 08:00

Odp: Pomoc w zakupie, Focus mk2, Katowice
 
Czyli kowal zawinił cygana powiesili? ;)

weuek 05-12-2018 08:10

Odp: Pomoc w zakupie, Focus mk2, Katowice
 
Czyli zakładasz, że znów kupisz trefny egzemplarz, tylko jego usterki będą tańsze w naprawie. Może spróbować teraz na odwrót? Zacznij od szukania po najdroższych.

ziutekkk 05-12-2018 08:45

Odp: Pomoc w zakupie, Focus mk2, Katowice
 
Właśnie rzecz w tym że szukalem nie po najniższej cenie a i tak okazał się szrot. Tak czy inaczej diesla nie chcę, większe szanse na usterkę, i większy koszt naprawy. Tym bardziej, że teraz i tak większość czasu poruszam się po mieście :)

kopson 05-12-2018 09:44

Odp: Pomoc w zakupie, Focus mk2, Katowice
 
A masz link do ogłoszenia, które cię interesuje lub chociaż nr VIN pojazdu? Możliwe, że da się w ten sposób już wstępnie jakoś ocenić samochód, czy w ogóle warto jechać tam i oglądać.

p.s. Dziwne, że kolega @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] jeszcze ci nie odradza zakupu Focusa mk2 ... :razz:

ziutekkk 05-12-2018 09:51

Odp: Pomoc w zakupie, Focus mk2, Katowice
 
Właściwie to najbardziej obecnie jestem zainteresowany tym ogłoszeniem:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Co prawda 1.8 a nie 2.0, ale czytałem że silniczek też nie najgorszy. Co myślicie? :)

bolek-tarnow 05-12-2018 09:54

Odp: Pomoc w zakupie, Focus mk2, Katowice
 
silnik ok do FF2 ale poczytaj o sprzedającym...

ziutekkk 05-12-2018 10:05

Odp: Pomoc w zakupie, Focus mk2, Katowice
 
No czytałem właśnie opinie i w zasadzie negatywne nie dotyczą samochodów tylko obsługi


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:43.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.