Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Hyde-Park (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=106)
-   -   Na jaki kolor pomalować zaciski hamulcowe (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=160085)

Undisclosed 19-06-2012 19:22

Na jaki kolor pomalować zaciski hamulcowe
 
4 załącznik(i)
Prosze Was o poradę, jaki kolor zacisków polecacie do mojego samochodu, tak żeby nie wyglądało to tandetnie. Na jaki kolor pomalowaliście zaciski w waszych samochodach? Kupiłem pod koniec maja felgi oryginalne dedykowane do Focusa zx5 i chciałbym dopełnić efektu. Bębny napewno na czarno, pozostaje kwestia zacisków :wink:

wydra 19-06-2012 19:26

Odp: Na jaki kolor pomalować zaciski hamulcowe
 
Zaciski też na czarno. Ewentualnie zaciski i bębny na szaro. Broń Boże na czerwono/żółto/pomarańczowo...

k0ksik 19-06-2012 20:49

Odp: Na jaki kolor pomalować zaciski hamulcowe
 
A co powiesz na to ??

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Wojtek 20-06-2012 21:05

Odp: Na jaki kolor pomalować zaciski hamulcowe
 
Prywatne wycieczki proszę kontynuować na PW.

Pozdrawiam
Wojtek.

eclipse 20-06-2012 21:16

Odp: Na jaki kolor pomalować zaciski hamulcowe
 
Ja myśle że jak raz pomalujesz to i tak bedą pózniej obłazić z farby zwłaszcza jak się dobrze nagrzeją .

wydra 20-06-2012 23:02

Odp: Na jaki kolor pomalować zaciski hamulcowe
 
Cytat:

Napisał eclipse (Post 1842736)
Ja myśle że jak raz pomalujesz to i tak bedą pózniej obłazić z farby zwłaszcza jak się dobrze nagrzeją .

'

Nic nie będzie odłazić.

Mam pomalowane najtańszą farbą do zacisków już ponad rok, i ani przód ani tył nic nie odłazi ;)

MIRON 21-06-2012 05:33

Odp: Na jaki kolor pomalować zaciski hamulcowe
 
Witam. Mam od 5 lat pomalowane na kolor srebrny mat , 2 warstwy , mała puszeczka sprey. Nie nakładałem trzeciej warstwy -lakieru przeźroczystego.
Resztkami spery-u pomalowałem części belki tylnej przy kołach i przednie wachacze .
Przy aluminiowych felgach nie rzuca się w oczy, wygląda skromnie ale z w/g mojej oceny z klasą.
Nie łuszczy się , nie zmieniło koloru, no a ale po tylu latach należy już ponownie pomalować ponieważ zaciski zabrudzone od pyłu z klocków a na bębnach ruda pokazuje się miejscami.
Myślę ,że do takiego auta mocne wyróżnienie kolorem zacisków/ bębnów byłoby przesadą.

Undisclosed 24-06-2012 11:38

Odp: Na jaki kolor pomalować zaciski hamulcowe
 
3 załącznik(i)
Dziękuję za rady, coraz bardziej przekonuję się do czarnego, choć ciągle chodzi mi po głowie zestawienie takie jak na załączonych zdjęciach :)

kubaw20055 24-06-2012 12:43

Odp: Na jaki kolor pomalować zaciski hamulcowe
 
2 załącznik(i)
Ja mam z przodu srebrny młotkowy, a z tyłu czarny młotkowy już chyba 3 rok i nic się z tym nie dzieje:)

kacper69 24-06-2012 13:58

Odp: Na jaki kolor pomalować zaciski hamulcowe
 
A co to za farba wytrzymała te 3 lata na bębnach ?
Jaki producent?


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:57.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.