Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|śląska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=127)
-   -   AMGT FORD Krzysztof Żmuda/Zabrze ul.Zelazna (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=87355)

grzegorz68 29-12-2009 16:56

AMGT FORD Krzysztof Żmuda/Zabrze ul.Zelazna
 
witam,koledzy mam pytanie ...czy ktos z was zna ten serwis?czy ktoś coś robił u nich?czy ktoś może cos o nich powiedziec?Zamierzam oddac im moje Galaxy do naprawy

kaczozord 29-12-2009 19:52

Odp: AMGT FORD Krzysztof Żmuda/Zabrze ul.Zelazna
 
Może pomogę: Ja u nich czasem jakieś części zamawiałem. Zawsze mieli w miarę szybko sprowadzane, choć nie zawsze najtaniej, ale sprzedawcy byli pomocni - a często się zdarza, że w innych punktach nie mogą (lub nie chcą) jakieś części znaleźć w komputerze.

Powodzenia!

grzegorz68 30-12-2009 17:29

Odp: AMGT FORD Krzysztof Żmuda/Zabrze ul.Zelazna
 
autko dziś oddałem do naprawy,ponoc jutro do odbioru...jak będzie zobaczymy,dam znac ....

grzegorz68 01-01-2010 13:18

Odp: AMGT FORD Krzysztof Żmuda/Zabrze ul.Zelazna
 
Cytat:

Napisał grzegorz68 (Post 1320960)
dam znac ....

30.12.09 oddałem galaxsiaka na wymianę nagrzewnicy przedniej
31.12.09 odebrałem auto po naprawie.
Uważam że naprawa wykonana dobrze,nic nie zostało uszkodzone ani pourywane(dla znających temat wymiana jest mocno masakryczna...)
auto oddane czyste.
co do kasy-całośc niecałe 1200 zł...no cóż zgodził em się na te pieniądze,więc nie będę narzekał,miałem ofertę za mniej ale jakoś gośc mnie nie przekonał ze będzie to dobrze zrobione.
po odebraniu auta miałem problem z otwieraniem szyb bocznych,podjechałem jeszcze w ten sam dzien,usuneli przyczyne bez żadnych problemów
Jako że jedna jaskółka wiosny nie czyni,a zwłascza po info które przeczytałem na innym forum....
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
to jestem zadowolony,zostało wykonane tak jak sie umówiliśmy,na czas ,kwota bez dodatkowych dopłat,czyli mogę polecic ten serwis

pozdrawiam wszystkich w Nowym 2010r,powodzenia

benny86 03-01-2010 19:25

Odp: AMGT FORD Krzysztof Żmuda/Zabrze ul.Zelazna
 
Macie telefon do nich? Jeśli znajdą mi pewną rzecz mają nobla ode mnie:D

grzegorz68 03-01-2010 19:53

Odp: AMGT FORD Krzysztof Żmuda/Zabrze ul.Zelazna
 
Cytat:

Napisał benny86 (Post 1323320)
Macie telefon do nich?

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

mayek 04-01-2010 09:04

Odp: AMGT FORD Krzysztof Żmuda/Zabrze ul.Zelazna
 
nic nie moge powiedziec o fachowosci tego serwisu ale o cenach moge
chce zrobic zbieznosc w foce i obdzwonilem 2 ASO i ceny 207 zl i 220 zl
a w tym serwisie na wstepie zapytali czy firma czy os. prywatna a pozniej pan podal cene 260 zl czyli sie cenia a ja pojade do ASO

darnel 05-01-2010 21:26

Odp: AMGT FORD Krzysztof Żmuda/Zabrze ul.Zelazna
 
Na zbieżność jeżdżę do armady, mają dobre ceny. Co do amgt, to moim zdaniem gasnąca gwiazda. Serwisu nie znam i się nie wypowiadam. Zakupy robię tam od zawsze no i faktycznie mają dobrą bazę części ale o fachowości obsługi już zbyt wiele nie bedę mówił. Kiedys było duuużo lepiej, ale chyba ludzi pozmieniali i jest jak jest. Dobre źródło części oryginalnych i zamienników.

fordmen 21-01-2010 13:59

Odp: AMGT FORD Krzysztof Żmuda/Zabrze ul.Zelazna
 
a jaki problem masz ?, może pomogę ?

yzk 21-01-2010 14:13

Odp: AMGT FORD Krzysztof Żmuda/Zabrze ul.Zelazna
 
Darnel to po co się wypowiadasz na temat serwisu jak nie masz z nimi doświadczenia w tej kwestii.
Od ponad 20 lat jest tam ta sama ekipa serwisu ktora ma więcej doświadczenia niż przereklamowane serwisy autoryzowane. W armadzie mechanicy z chryslera napewno naparwią Ci auto lepiej! buahahaha, z resztą napisałeś że jeździsz tam na zbieżność więc co możesz wiedzieć o serwisie...
poza tym jak jeździsz gazownikiem to jedź do "gazowni" a nie do mechanika!


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:10.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.