Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Edge (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=194)
-   -   [Edge 2015- ] Światła postojowe USA a EU (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=282582)

preker84 21-06-2018 19:09

Światła postojowe USA a EU
 
Witam. Koledzy mam takie pytanie do posiadaczy Edga wersja Eu z lampami zwykłymi soczewkowymi. Jak u Was działają te światła tj. co i gdzie świeci ? Wymieniałem u siebie lampy na europę i teraz brak postojowych. Na lampie USA za postojowe robiły pomarańczowe obrysy.

vtec 21-06-2018 22:57

Odp: Światła postojowe USA a EU
 
Cytat:

Napisał preker84 (Post 2995958)
Witam. Koledzy mam takie pytanie do posiadaczy Edga wersja Eu z lampami zwykłymi soczewkowymi. Jak u Was działają te światła tj. co i gdzie świeci ? Wymieniałem u siebie lampy na europę i teraz brak postojowych. Na lampie USA za postojowe robiły pomarańczowe obrysy.

chłopcze, jedź do kogoś kto Ci to ogarnie (elektronika). Sam tego nie zrobisz. Speców jest wielu, w tym tu na tym forum co najmniej kilku ...
Kupujesz USA, ładujesz lampy EU bez sprawdzenia i myślisz że będzie działać??? Z choinki urwałeś się?

preker84 22-06-2018 07:48

Odp: Światła postojowe USA a EU
 
Cytat:

Napisał vtec (Post 2996077)
Kupujesz USA, ładujesz lampy EU bez sprawdzenia i myślisz że będzie działać??? Z choinki urwałeś się?

Po co te uszczypliwości? Zadałem konkretne pytanie, więc jeśli chcesz pomóc to odpowiedz konkretnie, a jeśli nie znasz odpowiedzi, siedź cicho.. dla Twojej wiadomości lampy przednie jak i tylne zostały zakodowane na EU. Problem jest tylko z tymi postojowymi
Ponawiam pytanie

Speedo 22-06-2018 08:45

Odp: Światła postojowe USA a EU
 
Cytat:

Napisał vtec (Post 2996077)
Z choinki urwałeś się?

Cytat:

Napisał preker84 (Post 2996140)
siedź cicho..

Panowie, bez takich czułości...

Kod:

§12
Obrażanie kogokolwiek na Forum jest niedopuszczalne
.

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

leszek_ford 22-06-2018 19:19

Odp: Światła postojowe USA a EU
 
Dokładnie Speedo, kolega vtec chyba lewą nogą wstał.

W titanium EU (bez dynamic LED) jako pozycyjna lekko świeci żarówka od DŁUGICH. Tak, tez byłem zdziwiony, nie ma oddzielnej żaróweczki pozycyjnej.

EDYCJA BYŁA!

preker84 22-06-2018 20:51

Odp: Światła postojowe USA a EU
 
Leszek ford dokładnie potwierdzieleś moje przypuszczenia bo zauważyłem że żarówka jest dwuwłóknowa. Tyle że to włókno ma niby 15W więc trochę sporo jak na pozycje...tak czy siak dzięki leszek ford. A kolegą vtec się nie przejmujmy... Każdy ma czasem gorszy dzień

Bump:

leszek_ford 23-06-2018 06:50

Odp: Światła postojowe USA a EU
 
1 załącznik(i)
tak to wygląda w EU

mordziaty1 24-06-2018 12:47

Odp: Światła postojowe USA a EU
 
Pomarańczowe obrysy mam migacze, na dole gdzie oryginalnie migacz i żółta pozycja włożona biała żarówka robi jako pozycja.

vtec 27-06-2018 22:24

Odp: Światła postojowe USA a EU
 
Cytat:

Napisał mordziaty1 (Post 2996990)
Pomarańczowe obrysy mam migacze, na dole gdzie oryginalnie migacz i żółta pozycja włożona biała żarówka robi jako pozycja.

wszystko fajnie tylko nie dodałeś że masz lampy USA ... taki tam szczegół.

preker84 28-06-2018 19:45

Odp: Światła postojowe USA a EU
 
Dokładnie vtec


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:27.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.