Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Fusion (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=100)
-   -   [Fusion] Jakie kupić amortyzatory na tył (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=290656)

kaku25 10-01-2019 09:41

Jakie kupić amortyzatory na tył
 
Witam!
Fuzja mi się trochę za dużo opuszcza i buja. Nie chcę przeznaczać dużej ilości gotówki ale nie chcę też kupić badziewia. Czy jakieś możecie mi polecić, czy mam kupić pierwsze z brzega?
A może poczekać do przeglądu do kwietnia i dopiero kupić, jak mi sprawdzą, bo może się mylę?

Skolmi 10-01-2019 16:26

Odp: Jakie kupić amortyzatory na tył
 
Opuszczony nadmiernie tył to wina sprężyn.

kaku25 11-01-2019 09:05

Odp: Jakie kupić amortyzatory na tył
 
1. A amorki mogą być jeszcze dobre?
2. To może jednak poczekać jednak do przeglądu?
3. Czy na przeglądzie wyjdzie, że to sprężyny?

gibaj 11-01-2019 11:30

Odp: Jakie kupić amortyzatory na tył
 
jeśli usiadł to wina sprężyn
jeśli podskakuje to amory

kaku25 11-01-2019 12:58

Odp: Jakie kupić amortyzatory na tył
 
Dzięki! W weekend spawdzę.

fusion88 11-01-2019 19:01

Odp: Jakie kupić amortyzatory na tył
 
Amortyzatory kup sobie oryginalne fomoco używane na alledro, ja kupiłem po 30zł za sztukę prawie nówki i jestem zadowolony.

slawomirro 12-01-2019 14:42

Odp: Jakie kupić amortyzatory na tył
 
Cytat:

Napisał fusion88 (Post 3078966)
Amortyzatory kup sobie oryginalne fomoco używane na alledro, ja kupiłem po 30zł za sztukę prawie nówki i jestem zadowolony.

Widać masz bardzo małe wymagania lub zupełnie nie znasz różnicy pomiędzy używkami za 30zł a dobrą marką 100-300zł/szt.

kaku25 13-01-2019 11:25

Odp: Jakie kupić amortyzatory na tył
 
Ciekawa propozycja bo to jednak tył i nie musi być tam żadnej rewelacji ale też robię to już prawdopodobnie na lata. Tylko Fomoco i nic więcej?
Zajrzałem już do amorków i może są jeszcze dobre bo się nie buja ale odboje są do wymiany i sprężyny łapie ruda i przysiada.

Fusionowaty 13-01-2019 11:36

Odp: Jakie kupić amortyzatory na tył
 
Amorki są suche czy mokre?

Został ino .....

KRUKER 13-01-2019 12:09

Odp: Jakie kupić amortyzatory na tył
 
Cytat:

Napisał kaku25 (Post 3079669)
Ciekawa propozycja bo to jednak tył i nie musi być tam żadnej rewelacji ale też robię to już prawdopodobnie na lata.

Podchodzisz do tego z jakims za duzym namaszczeniem.
Wymiana tylnych amorkow w Fusionie to 15 minut roboty / na you toubie masz tutorial z blizniacza fiesta/. Przyjmujac ze sie nie ma dostepu do podnosnika warsztatowego, jest sie srednio ogarnietym technicznie i pomaga "browcem" w robocie :diabel2: to przedzial 1-2 h powinien SPOKOJNIE wystarczyc:diabel2:

Za rok, dwa, trzy znow mozna smialo zmieniac a amory szczegolnie z przed lifta, to nie slyna z trwalosci/oczywiscie zalezy co sie wozi, po czym jezdzi itd/


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:46.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.