Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Kupujemy auto (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=158)
-   -   Kupujemy Focusa mk3 (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=308020)

xsajdq 09-04-2020 06:50

Kupujemy Focusa mk3
 
Cześć!
Planuję zakup Focusa mk3. Co do silnika, nie mam ścisłych preferencji. Czytałem, że disle lepiej się sprawują, a benzyny trzeba wysoko kręcić, żeby zaczęły jechać. Nie wiem ile jest prawdy w tym co piszą ludzie na ich temat, dlatego w tej kwestii jestem chyba bezstronny.
Jeżeli ktoś zna się na rzeczy, prosiłbym o radę, w co bardziej celować. Jeździć będę 50/50 raz na dwa tygodnie trasa 150km w jedną stronę, a tak to miasto i weekendowe wypady.

Znalazłem kilka ogłoszeń, przeanalizowałem ceny w porównaniu do portali niemieckich i pojawiły się obawy.
Ogłoszenia, którymi obecnie jestem zainteresowany:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
I tutaj największe pytanie. Czy ten poniżej może być rzeczywiście 100%sprawny, nie bity itd.?
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Od małego marzy mi się focus, przyszedł czas na pierwsze auto i muszę coś wybrać.
Jeżeli ktoś mógłby poświęcić mi chwilę i przeanalizować ogłoszenia lub wysłać kilka ogłoszeń do +/-26k byłbym wdzięczny :)

karloss 10-04-2020 11:33

Odp: Kupujemy Focusa mk3
 
Proponuję żebyś się wziął za lekturę forum. Idą święta będziesz mieć dużo czasu bo widać, że sam nie wiesz w co całować, a sorry rejestrując się jeden dzień temu na forum to raczej nie wlozyles wiele wysiłku żeby samemu trochę poszukac.

kopson 14-04-2020 21:36

Odp: Kupujemy Focusa mk3
 
Cytat:

Napisał xsajdq (Post 3240936)
Cześć!
Planuję zakup Focusa mk3. Co do silnika, nie mam ścisłych preferencji. Czytałem, że disle lepiej się sprawują, a benzyny trzeba wysoko kręcić, żeby zaczęły jechać.

Gdy kupuje się samochód, to dobrze jest samemu ustalic preferencje, który napęd w moim przypadku jest lepszy: diesel czy benzyna. Jak już to będziesz wiedział, to możesz potem zastanowić się czy ma to być np. wolnossąca benzyna, czy z turbo, 3 cylindrowa, czy 4 cylindrowa. Gama silników w Fordach jest dość spora (zarówno diesli jak i benzyniaków), więc potrzeba trochę czasu, żeby poczytać o wadach i zaletach każdego z nich, bo można zaliczyć wtopę.
Zanim więc zaczniesz przeglądać konkretne oferty, zrób tak jak radzi kolega @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] powyżej.
Inna sprawa, że teraz nie jest najlepszy moment na poszukiwanie aut: epidemia i ograniczenia w przemieszczaniu sie.

Usefull 15-04-2020 18:39

Odp: Kupujemy Focusa mk3
 
może cesja leasingu interesuje ?

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

opis auta też w dziale - moje auto - na forum ;)

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:44.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.