Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Hyde-Park (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=106)
-   -   Nie bądź obojętny! Podpisz petycję... (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=239934)

Speedo 02-03-2016 17:01

Nie bądź obojętny! Podpisz petycję...
 
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Jeśli ktoś nie zgadza się na takie zachowania to poproszę o głos, znalazłem na innym forum i poruszyło mnie...

peter79 02-03-2016 17:55

Odp: Nie bądź obojętny! Podpisz petycję...
 
udostępniłem to na facebook-u, tylko usunęli zdjęcia BARDZO drastyczne

kacper69 02-03-2016 18:18

Odp: Nie bądź obojętny! Podpisz petycję...
 
Co ta petycja da, poza zebraniem danych osobowych osób protestujących?
Żyjemy w kraju , gdzie za zabicie człowieka z jeszcze większym okrucieństwem można być uniewinnionym, a kto by się kotem przejmował?

radek9103 02-03-2016 18:32

Odp: Nie bądź obojętny! Podpisz petycję...
 
Osobiście wg.mnie taka petycja nie ma sensu dlatego,że jeśli każdy przypadek zabicia zwierzęcia byłby aż tak karany jakby co niektórzy chcieli to w więzieniach prycze by stały już na zewnątrz. Jakoś dziwnie w ostatnim czasie przestał innych interesować los ludzi którzy potrzebują pomocy ,a strasznie zaczęto interesować się zwierzętami ,a ich oprawców najlepiej spalić na stosie. Nie ,nie jestem jakimś typem co nie lubi zwierząt, wręcz przeciwnie ale coraz częściej brakuje zdrowego rozsądku.

rezowy 06-09-2023 04:04

Odp: Nie bądź obojętny! Podpisz petycję...
 
Cytat:

Napisał radek9103 (Post 2548991)
Osobiście wg.mnie taka petycja nie ma sensu dlatego,że jeśli każdy przypadek zabicia zwierzęcia byłby aż tak karany jakby co niektórzy chcieli to w więzieniach prycze by stały już na zewnątrz. Jakoś dziwnie w ostatnim czasie przestał innych interesować los ludzi którzy potrzebują pomocy ,a strasznie zaczęto interesować się zwierzętami ,a ich oprawców najlepiej spalić na stosie. Nie ,nie jestem jakimś typem co nie lubi zwierząt, wręcz przeciwnie ale coraz częściej brakuje zdrowego rozsądku.

A może gdybyśmy zaczęli dbać o zwierzęta, to z czasem nauczylibyśmy się dbać o ludzi?

Cytat:

Napisał kacper69 (Post 2548969)
Co ta petycja da, poza zebraniem danych osobowych osób protestujących?
Żyjemy w kraju , gdzie za zabicie człowieka z jeszcze większym okrucieństwem można być uniewinnionym, a kto by się kotem przejmował?

#MojaKrzywdaWiększaNiżTwoja
#Znieczulica

Juzek 06-09-2023 08:11

Odp: Nie bądź obojętny! Podpisz petycję...
 
Nie jesteśmy społeczeństwem empatycznym. Interesuje Nas tylko czubek własnego nosa. Dzięki temu wszelkiej maści specjaliści od polityki mogą w tym kraju robić wałki stulecia. Nieważne czy to Kaczor, czy Tusk. Zawsze znajdzie się ktoś, kto porwie za sobą armię lemingów.

To właśnie przez petycje i ustawodawstwo społeczne można coś w tym kraju zmienić. To właśnie przez takie działania pokazuje się władzy, że nie ma żartów ze społeczeństwem. Tylko, że do tego trzeba (aż) jednej rzeczy - zjednoczenia w słusznej sprawie.

Dziękuję.... (schodzi z mównicy)



Wysłane z mojego M2101K7BNY przy użyciu Tapatalka

Antej 06-09-2023 09:37

Odp: Nie bądź obojętny! Podpisz petycję...
 
Temat założony przeszło 7lat temu.... Brawo za refleks, a może zarefleksję.

Przypominam ze od tamtego czasu społeczeństwo ma wieksze problemy w sprawach, których powinno się zjednoczyć i wypowiedzieć.

I choć w tej, niemniej słusznej, można próbować coś zmieniać, to naprawdę skupmy się na o wiele ważniejszych problemach.
Wtedy może okazać się ze te mniejsze same się rozwiążą.

smietana 06-09-2023 10:05

Odp: Nie bądź obojętny! Podpisz petycję...
 
Cytat:

Napisał Juzek (Post 3469348)
Nie jesteśmy społeczeństwem empatycznym. Interesuje Nas tylko czubek własnego nosa. Dzięki temu wszelkiej maści specjaliści od polityki mogą w tym kraju robić wałki stulecia.

Hahah masakra. Czytasz Ty na co odpisujesz? Czytasz co Ty piszesz. Temat z 2016 mamy 2023. Po co odkopujesz takie starocie? Serio?

Juzek 06-09-2023 10:37

Odp: Nie bądź obojętny! Podpisz petycję...
 
Cytat:

Napisał Antej (Post 3469356)
Temat założony przeszło 7lat temu.... Brawo za refleks, a może zarefleksję.

Przypominam ze od tamtego czasu społeczeństwo ma wieksze problemy w sprawach, których powinno się zjednoczyć i wypowiedzieć.

I choć w tej, niemniej słusznej, można próbować coś zmieniać, to naprawdę skupmy się na o wiele ważniejszych problemach.
Wtedy może okazać się ze te mniejsze same się rozwiążą.

Wyskoczyło mi na tapatalku to się wypowiedziałem:-) nie szukałem go w czeluściach forum.

Wysłane z mojego M2101K7BNY przy użyciu Tapatalka

Juzek 06-09-2023 10:38

Odp: Nie bądź obojętny! Podpisz petycję...
 
Cytat:

Napisał smietana (Post 3469362)
Hahah masakra. Czytasz Ty na co odpisujesz? Czytasz co Ty piszesz. Temat z 2016 mamy 2023. Po co odkopujesz takie starocie? Serio?

Ta wypowiedź jest tak głupia, że nawet nie odbieram tego negatywnie:-)

Wysłane z mojego M2101K7BNY przy użyciu Tapatalka


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:16.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.