Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|małopolska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=125)
-   -   Szrot w okolicy Krakowa bogaty w Fusiony? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=283845)

malcorn 21-07-2018 10:38

Szrot w okolicy Krakowa bogaty w Fusiony?
 
Witajcie, kojarzy ktoś z was może w okolicy Krakowa jakiś dobry szrot na którym będę miał spore szanse na znalezienie wiązek drzwi do Fusiona polift z pełną elektryką?
Serwisy aukcyjne od jakiegoś czasu przeglądam non stop ale o ile z samymi lusterkami el. czy mechanizmami podnoszenia szyb nie ma problemu to wiązek nawet do wersji podstawowych jak na lekarstwo.

Antej 21-07-2018 11:30

Odp: Szrot w okolicy Krakowa bogaty w Fusiony?
 
Jesli polift ma inne wiazki to nie pomoge ale mam umowione wyjecie wiazek z przedlifta kontynentalnego.
Z anglików wszystko jest na odwrót.
Swoja droga wyjęcie wiazek to dlubanina na pol godziny na stronę.

malcorn 21-07-2018 13:31

Odp: Szrot w okolicy Krakowa bogaty w Fusiony?
 
No niestety 2007 więc polift :/
Wiem że jest z tym dłubaniny ale z drugiej strony jest na aukcjach pełno gołych drzwi jako blacharka, mechanizmów szyb, itd więc przy okazji ktoś pewnie wiązkę też musi wydłubać.. a tu niestety wiązek brak.
A nie wiesz przypadkiem czy każda wiązka od polifta EU z el. lusterkami i el. szybami będzie mi pasowała czy jest większy jakiś podział na lusterka z podgrzewaniem i bez, itp.?

Antej 21-07-2018 14:44

Odp: Szrot w okolicy Krakowa bogaty w Fusiony?
 
Nie zrozumiałeś, ja wiem ze masz polifta, pytam czy w schematach wiazki się różnią.

Mam na stole elektryczne lustra i sa od razu podgrzewane, wg mnie nie sa rozdzielane.
Natomiast sa wiazki lusto+szyba lub osobno kazde z nich.
To ze drzwi sprzedają to najczęściej angliki, a takich uwierz mi nie chcesz.

W polifcie sa tez lustra skladane i tu mozesz miec inne wiązki.
Ostatecznie i tak możesz nie miec doprowadzonych pinow do slupka A i polegniesz, bo do tej kostki trudno sie dobrać.
U siebie mam do slupka A sterowanie lusterek ale na szyby juz brak okablowania, wiec i tak nie zrobię elektrycznych szyb, mimo ze mam części.

malcorn 21-07-2018 16:56

Odp: Szrot w okolicy Krakowa bogaty w Fusiony?
 
Aha, teraz rozumiem... z tego ci czytałem to się wiązki różnią i z przedlifta pasować nie będą. Co do pinów to w gnieździe przy drzwiach do którego wchodzi wtyczka wiązki drzwiowej jest komplet pinów - nie wiem tylko czy jeśli wiązka jest niekompletna to pinów niema czy są nie podłączone pod żadne przewody.

jrfs 14-03-2022 17:44

Odp: Szrot w okolicy Krakowa bogaty w Fusiony?
 
Wracam do tematu, szukam szrotu w okolicach Krakowa. Interesują mnie części karoserii, a konkretnie tylny zderzak do Fusiona


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:09.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.