Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Sierra (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=111)
-   -   [Sierra 1987-1993] Czy wszyscy miłośnicy scierrki juz zapomnieli o tym forum ;) (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=210137)

jarhel74 02-09-2014 18:47

Odp: Czy wszyscy miłośnicy scierrki juz zapomnieli o tym forum ;)
 
Tylko zrób bączka focusem :(
A ścierką można drogi odśnieżać :619:

kat 03-09-2014 11:12

Odp: Czy wszyscy miłośnicy scierrki juz zapomnieli o tym forum ;)
 
focusa jeszcze bokiem na rekawie postawisz,ale postaw volvo 850 to bedziesz mistrz hehe

a sierra sie puszcza jak wsciekła,tylko tez trzeba umiec

jarhel74 04-09-2014 12:04

Odp: Czy wszyscy miłośnicy scierrki juz zapomnieli o tym forum ;)
 
Na rękawie i owszem.
Mnie chodziło o zamiatanie tyłem podczas przyspieszania. Ech jak czasem brakuje mi przejścia bokiem przez zakręt.
Zanim się skończę budowę domu, to ścierki wyginą śmiercią naturalną. A te które się ostaną to będą miały taką cenę, że nie będzie mnie stać.
Chyba faktycznie trzeba zacząć grać w totka.

Mitaro 04-09-2014 19:17

Odp: Czy wszyscy miłośnicy scierrki juz zapomnieli o tym forum ;)
 
No właśnie, ja mam miejsce, porządny mig-mag, giętarkę do blach, parę kształtowników, piaskarkę, kompresor w miarę wydajny że i pipiaszczy i pomaluje, palniki do lutowania na twardo i w narzędzi. Brakuje mi tylko tokarko-frezarki i mogę wszystko zdziałać, ale jestem sam i tak mi się nie chce tego samemu robić. Znowu targać ten silnik ze skrzynią, pruć cały środek, rozpinać wiązki, rwać tą belkę z tył bo przecież się nie odkręci tylko trzeba ją odciąć. I dawaj to wszystko, czyścić, piaskować, wstawiać nowe elementy blacharskie, malować, kłaść nową masę bitumiczną, rwać te maty głuszące wewnątrz, malować od nowa i znowu kleić te maty, odświeżyć trochę ta wiązkę i skrzynkę bezpiecznikową, coś by trzeba było zrobić z tapicerką bo syf jak [cenzura] odnowić siedzenia, skończyć i wygłuszyć to granie co założyłem i tak leży to nieskończone. Po polerować szyby i szkła reflektorów bo porysowane. I tak by jeszcze wymieniał. Ale jestem sam, a samemu to się idzie [cenzura].
Chyba se kupie lanoas 1,5l w gazie :( I przeniosę się na forum ze znaczkiem kapusty ... Ale jeszcze się nie łamie tak bardzo, jeszcze psycha mi tak bardzo nie siada. "Trfamm" dalej w przekonaniu że jeszcze dam rade.

Michaś_1 26-09-2014 18:26

Odp: Czy wszyscy miłośnicy scierrki juz zapomnieli o tym forum ;)
 
Cytat:

Napisał J@nkes (Post 2258119)
Witajcie.

Czy już wszyscy miłośnicy sierry zapomnieli o tym dziale... :(

No właśnie znów cisza. Najprawdopodobniej te fordy nie psują się aż tak, by wzywać pomocy na forum. W sumie to dobrze, bo w nich mało dziś tak wszechobecnej elektroniki z którą jest wiele kłopotów. Szkoda, że nie ma już takich superanckich fordków, a zwłaszcza tylnonapędowców.:572:

jarhel74 27-09-2014 11:25

Odp: Czy wszyscy miłośnicy scierrki juz zapomnieli o tym forum ;)
 
Wszyscy siedzą na sierrafan.pl :mrgreen:
I kombinują jak położyć ścierkę na glebie , albo wprowadzić innego moda ;)

zbych540 28-09-2014 07:18

Odp: Czy wszyscy miłośnicy scierrki juz zapomnieli o tym forum ;)
 
Jestem jeszcze posiadaczem Sierry 2.0DOHC 88kw 92 zagazowana i jeszcze śmiga to są auta nie do zajechania.Pozdrawiam posiadaczy tych aut.Jest u mnie już 11 lat.;)

robertesc 09-10-2014 22:21

Odp: Czy wszyscy miłośnicy scierrki juz zapomnieli o tym forum ;)
 
Ja jestem posiadaczem sierry 4.0 V8. Trochę mi się zeszlo z budową ale w końcu się udało :D [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

pro-choice 10-10-2014 10:16

Odp: Czy wszyscy miłośnicy scierrki juz zapomnieli o tym forum ;)
 
To jest XR ? ile KM ?
Sierra to mega auto, miałem kiedyś taką 2,3D ... to normalnie pływało nie jeździło :)
Miło powspominać :) Pozdrawiam właścicieli popularnej Sciery :)

robertesc 10-10-2014 13:49

Odp: Czy wszyscy miłośnicy scierrki juz zapomnieli o tym forum ;)
 
orginalnie bylo to 2.0 dohc 120KM.teraz jest silnik z bmw 540 i w serii generuje 286KM i 400NM momentu. aktualnie hamownia pokazala 301KM i 410NM


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:16.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.