Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ogólnie o motoryzacji (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=122)
-   -   Focus Mk4 Facelift (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=323671)

mskgs 20-09-2021 15:04

Focus Mk4 Facelift
 
Nie ma jeszcze tematu (nie znalazłem), to zakładam. Tak przy okazji faceliftingu Fiesty.
Od ponad pół roku pojawiają się zdjęcia zamaskowanych Focusów Mk4 po liftingu.
ST: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Cywilny: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Ciekawe kiedy premiera? W polskim konfiguratorze Focus zniknął (podobnie jak Fiesta) z adnotacją "Samochód niedostępny w produkcji". Pytanie czy to przymiarka do FL czy problemy z produkcją. Od premiery Fiesty Mk8 minęły 4 lata, więc idąc tym tropem Focusa po FL powinni pokazać dopiero za rok...

mskgs 14-10-2021 08:38

Odp: Focus Mk4 Facelift
 
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Hejkumkejkum 14-10-2021 18:51

Odp: Focus Mk4 Facelift
 
Na niemieckiej stronie Forda pojawiły się już cenniki:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

kocur 15-10-2021 15:43

Odp: Focus Mk4 Facelift
 
Czyli jeśli benzyna to tylko ST 2.3 bo o 1.0 to szkoda pisać a dizel ... pozostaje tylko 1.5, dla focusa wystarczy ale ogólnie kicha.

piotrek305 15-10-2021 15:52

Odp: Focus Mk4 Facelift
 
Cytat:

Napisał kocur (Post 3374230)
Czyli jeśli benzyna to tylko ST 2.3 bo o 1.0 to szkoda pisać a dizel ... pozostaje tylko 1.5, dla focusa wystarczy ale ogólnie kicha.

a jak ktoś nie chce diesla bo dużo miasta itp no to albo 1.0 albo papa ;) bo 2.3 wiadomo niszowa wersja. będą jeździć te 1.0 i tyle :) w sumie fajny motor w tej najmocniejszej wersji :)

pawel182 17-10-2021 12:38

Odp: Focus Mk4 Facelift
 
Ciekawe czy ten Sync 4 będzie można przełożyć do przedlifta? ;)

potraff 18-10-2021 10:52

Odp: Focus Mk4 Facelift
 
Dziś właśnie słucham Jacka Bałkana i dzwoni po salonach, z pytaniem o dostępność aut.
W Fordzie powiedzieli, że od roku nie ma aut stockowych, a Fiestę zaczyną produkować w styczniu, Focusa od marca. Auta dostępne w drugiej połowie roku.

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
o Fordzie ok 9,00 minuty.

mskgs 18-10-2021 11:24

Odp: Focus Mk4 Facelift
 
Ciekawe jak to się ma do tego: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Jak wybierzemy Focusa rok produkcji 2022 to pojawia się instrukcja do (chyba) nowego modelu - "pojazdy wyprodukowane od 29.11.2021". W instrukcji jest SYNC 4 więc...
W sumie dziwne, bo w tamtym tygodniu salony nic nie wiedziały jeszcze o tym kiedy można zamawiać, kiedy się będzie produkować... cennika też na razie brak oficjalnie.

wilku30 23-10-2021 11:50

Focus mk4 2022 lift opinie
 
Witam. Ciekawy jestem opinii na temat według mnie tragicznego liftu obecnej wersji Focusa. Myślałem, że tak jak za każdym liftem zmiany będą na lepsze i że następny mój Focus będzie to mk4 lift, a tu takie niemiłe zaskoczenie. Wygląd jeszcze gorszy, paleta silnikowa to oczywisty żart i ten mega tablet na środku.

potraff 24-10-2021 13:28

Odp: Focus Mk4 Facelift
 
No cóż, mnie się średnio polift podoba. Nie ukrywam, że kupując ffm k4 ważniejsze od wyglądu zewnętrznego, było sporo miejsca na tylnej kanapie, po przejażdżce i30 to się okazało, że jednak prowadzenie forda też jest lepsze niż u konkurencji, to jednak auto mi się bardzo podobało, więc byłem zadowolony, bo kupiłem mniej więcej auto jakie chciałem, do tego ładne (w mojej opinii).
Wnętrze polifta jest ładne dla oka, jednak brak obsługi manualnej klimy, jest dla mnie krokiem w tył (ja często grzebię w klimię). Większy grill mi się w ogóle nie podoba, za plus za światła w polifcie. Ja mam halogeny i to jest jedna z rzeczy, których mi brak, lepszych świateł.
Na szczęście mój się sprawuje dobrze, więc nie czeka mnie dylemat.
Dziś chyba bym obejrzał mocniej konkurencję, po tych 2-3 latach jest kilka aut, które zostało odnowionych, czy też wypuszczono nowe.
Np C4, nowy mi się średnio podoba z zewnątrz, ale wnętrze do mnie przemawia (podoba się).
Choć o jeszcze nowe DS4 mi się niesamowicie podoba. Jakbym miał wybrać doposażonego focusa...to chyba DS4 by wygrał :D


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:41.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.