Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Sprzęt Audio/CB/GPS (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=98)
-   -   [Focus 2011-2014] Połączenie AUX czy się da ? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=195387)

Rimantas 16-12-2013 11:59

Połączenie AUX czy się da ?
 
Witajcie,
mój fokus (2013, Trend) ma tylko gniazdo USB (audio pakiet ICE Pack 32), które znajduje się w podłokietniku, miedzy miejscami kierowcy i pasażera. Ale też chcę sobie mieć gniazdo AUX (dla słuchania Spotify itd.). Znalazłem, że można kupić 3.5 mm Jack fiszkę OEM - [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] , podobnie było i w fokusie MK2. Ale problem w tym, że nie znajduję, z czym ją złączyć. W MK2 za ścianką schowka było połączenie, do którego trzeba było podłączyć AUX-IN fiszkę. Teraz, aby wyjąć schowek, trzeba pól przedniej paneli rozmontować, i jeszcze nie wiadomo czy cos tam znajdę. Może ktoś już to robiliście? Macie idei, schematy, zdjęcia, jak zmontować AUX w podłokietnik czy w jakieś inne miejsce :?: :?

gawin 06-10-2014 12:28

Odp: Focus MK3 połączenie AUX
 
witaj,
czy udało Ci się dołożyć AUX?
jeśli tak - sprzedasz patent?

djrafter 29-03-2015 22:40

Podłączenie wejścia AUX co i jak ?
 
Hej,

Posiadam Focusa 2013r.

W środku radio bm5t-18c815-dl
Chcę podłączyć aux in, ale za nic nie potrafię znaleźć w internecie opisu wtyczki do tego radia.

Jeżeli ktoś ma i mógłby udostępnić schemat, abym wiedział które 3 diny odpowiadają za aux będę bardzo zobowiązany.

Pozdrawiam

tedi_k 29-03-2015 23:39

Odp: Podłączenie wejścia AUX co i jak ?
 
A co się stało z wejściem AUX? Jest zdaje się standardowo we wszystkich samochodach...

djrafter 30-03-2015 05:28

Odp: Podłączenie wejścia AUX co i jak ?
 
Niestety w moim samochodzie mam tylko USB, a potrzebuje AUX na standardowego jacka.

JadziemDalej 30-03-2015 14:48

Ja w mondeo 2008 r mam wejscie Aux w schowku :-) ogladales?

djrafter 30-03-2015 15:11

Odp: Podłączenie wejścia AUX co i jak ?
 
Nieomal wszedłem do schowka w poszukiwaniu wejscia...
W całym internecie nie znalazłem opisanej wtyczki do radia... sposob podlaczenia bardzo utrudnia experymenty, czego nie chce bo nie planuje zrobic jakiejs zwory na wtyczce...

Pomocy!

djrafter 31-03-2015 18:57

Odp: Podłączenie wejścia AUX co i jak ?
 
dokładnie taka wtyczka, nigdzie nie mogę znaleźć opisu. Jeżeli ktoś mógłby mi podpowiedzieć które nóżki odpowiadają za aux in, byłoby doskonale :)

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

djrafter 03-04-2015 16:27

Odp: Podłączenie wejścia AUX co i jak ?
 
Przepraszam ze moze zbyt namolnie, ale zqlezy mi bardzo na tej informacji...

Bycmoze ktos moze mi podpowiedziec czy wyprowadzenie AUX w tym radiu jest wogole mozliwe, czy moze w tym modelu aux to tylko usb?

arturek 03-04-2015 17:12

Odp: Podłączenie wejścia AUX co i jak ?
 
Witam

1) AUX jak i USB występuje => zależnie od rocznika - w różnych miejscach (schowek / podłokietnik)

w wersji bez modułu bluetooth, występuje tylko złącze USB, bez AUX


2) Temat już był
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

pozdrawiam
Arturek


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:05.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.