Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Kupujemy auto (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=158)
-   -   Zakup Mondeo MK4 (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=311303)

Vinyl41 22-07-2020 12:50

Zakup Mondeo MK4
 
Witajcie to mój pierwszy post tutaj i mam nadzieję że piszę w dobrym dziale.
Przeszukałem tematy w tym dziale i nie znalazłem nic podobnego niestety.
Przymierzam się do zakupu swego pierwszego forda i przeglądając ogłoszenia MK4 w polifcie obserwuje straszny rozrzut cen. Chciałbym się dopytać czy budżet 30 tysięcy umożliwia zakup sensownego egzemplarza z 2.0 tdci i manualem z przebiegiem poniżej 200 tysiecy km czy to raczej tylko szczere marzenia (głównie myślałem o wersji titanium lub jakiejś podobnej)

kopson 23-07-2020 06:06

Odp: Zakup Mondeo MK4
 
Myślę, że 30k zł powinno już wystarczyć, ale jak to zwykle bywa, trzeba się trochę natrudzić (albo najeździć) żeby znaleźć sensowną sztukę.
Rozrzut cen wynika właśnie z faktu, że większość egzemplarzy ma szemraną historię lub kiepski stan techniczny. Warto szukać wśród droższych ofert- większa szansa znalezienia czegoś godnego.

karloss 23-07-2020 10:03

Odp: Zakup Mondeo MK4
 
Przy takim budżecie napisz do kolegi Czeslaw555 może uda się coś ściągnąć z Litwy. Tam mają ciekawe egzemplarze i w dobrej cenie, a sam wyjazd to nie problem.

Vinyl41 23-07-2020 10:38

Odp: Zakup Mondeo MK4
 
wielkie dzięki za pomoc

czeslaw555 23-07-2020 11:40

Odp: Zakup Mondeo MK4
 
Znam Litwę dobrze, jeżeli znajdzie się auto sensowne to możemy pojechać, pomogę też tam załatwić wszystkie formalności eksportowe. Jednak wersja Titanium w wypasie w LT to rzadkość.
Zobacz, może coś ci podejdzie [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Vinyl41 23-07-2020 12:05

Odp: Zakup Mondeo MK4
 
z ta kasa co mam (7-7.5k euro) to na full wypas nie licze nawet bo takie to od 8.5k w górę startują na mobile.de z tego co widzialem

slawek-kali 23-07-2020 14:56

Odp: Zakup Mondeo MK4
 
mozna kupic i za 7k w De.. trzeba tylko poszukac i ponegocjowac.
Zreszta wszystko zalezy od tego czego tak naprawde oczekujesz..

Vinyl41 23-07-2020 15:14

Odp: Zakup Mondeo MK4
 
widziałem kilka aut na mobile.de ale z Mazur to kawał drogi a do tego nie mam tam kontaktów co jest pewnym problemem a o firmach co ściągają czytałem głównie słabe opinie

slawek-kali 23-07-2020 16:01

Odp: Zakup Mondeo MK4
 
zajrzyj na bloga, wiecej info w dziale uslugi.

Vinyl41 23-07-2020 18:45

Odp: Zakup Mondeo MK4
 
mogę prosić o sprawdzenie tego mondeo?
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
VIN WF0GXXGBBGBC46886
auto relatywnie blisko a autobaza nie wyrzuca nic ciekawego zastanawiam się czy nie podjechać w weekend


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:12.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.