Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mustang (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=110)
-   -   [Mustang 2014-2024] Jak przerobić tylne lampy LED na Europe? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=235385)

piotrbgh 15-12-2015 19:09

Jak przerobić tylne lampy LED na Europe?
 
Witam mam jak przerobić światła ledowe tylne z usa w fordzie mustangu na Europe gdzie byłby migacz i przeciwmgielne ,zaznaczam lampa hermetyczna teoretycznie,nierozbieralna.
Czy znajdę na tym forum ludzi którzy się tym zajmują,dzięki
Piotr

GTB20 15-12-2015 19:14

Odp: przeróbka lamp ledowych tylnych na Europe
 
Nie ma opcji przerabiania bo masz te lampy wymienic na europejskie. Mozesz tylko instalacje odpwiednio do tego przystosowac by swiecilo co trzeba i tyle.

mindtrue 08-01-2016 15:46

Odp: Jak przerobić tylne lampy LED na Europe?
 
potwierdzam słowa kolegi przede mną. mój najlepszy przyjaciel interesował tym problemem w tym tygodniu i powiedział mi.

Proxim@Ar 31-01-2016 23:29

Odp: Jak przerobić tylne lampy LED na Europe?
 
Ja przerabiałem wkłady z Mustanga na Europejskie.. Więc da się. Taka operacja, to 400 zł.

mayak 10-02-2016 09:24

Odp: Jak przerobić tylne lampy LED na Europe?
 
skontaktuj się z @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] - może uda się coś przekonfigurować

GTB20 10-02-2016 09:49

Odp: Jak przerobić tylne lampy LED na Europe?
 
Kabelki przpeiac mozna owszem ale to nei jest legal. W razie kontroli bedzie po dowodzie a w razie kolizji lub wypadku bedzie twoja wina. Auto nie dopuszczone do ruchu.

lorry995 14-02-2016 16:15

Odp: Jak przerobić tylne lampy LED na Europe?
 
potwierdzam słowa kolegi przede mną.

Jarek_Lodz 15-02-2016 14:43

Odp: Jak przerobić tylne lampy LED na Europe?
 
Stary sposób przerabiania lamp był następujący :

Tył :
- w światła cofania żółte żarówki i podciągnięcie kabelków z oryginalnego żarnika
- przeciwmgielne i cofania pod zderzakiem na osobnych lampach.

Przód :
Ucięty odbłyśnik i wlepione asymetryczne lampy hella


Rozwiązania te w masowy sposób bezproblemowo przechodziły przeglądy i nikt nie miał nic do tego.

Jeżeli samochód przechodzi przegląd, to nie możesz zabrać dowodu i mówić, że coś est nie tak.

Że ktoś sprzedaje oryginalne lampy, to nie oznacza, że nie ma innych rozwiązań.

SrebnaStrzała 20-02-2016 11:51

Odp: Jak przerobić tylne lampy LED na Europe?
 
Ja się zajmuję właśnie takimi rzeczami jak naprawa ledów, adaptacje z usa na eu i dodawanie kierunkowskazów sekwencyjnych ;)
Projektuje modyfikacje na indywidualne życzenie klienta.
Proxim te 400zł to za komplet czy jedną? bo jak za komplet to BARDZO tanio, chyba że chodzi tutaj o samą zmianę żarówek + okablowanie bez fizycznej modyfikacji lampy.

cody-25 27-02-2019 16:47

Odp: Przeciwmgielne tył USA
 
Przerabiał/dodawał może ktoś sam sobie światło przeciwmgielne tylne do Mustanga z USA?
Planuję zamontować w desce dodatkowy prosty przełącznik w takim stylu: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] Generalnie chodzi mi gdzie najlepiej wpiąć się w instalację nową wiązką która będzie zasilała taśmę LED która będzie służyła jako światło przeciwmgielne ?
Wiem że jest możliwość pobawienia się i uruchomienia na desce kontrolki ale wydaje mi się że przy takim przełączniku nie jest to możliwe choć może się mylę ;)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:27.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.