Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|kujawsko-pomorska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=132)
-   -   Warsztaty w kuj.-pom. (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=7539)

Myron 05-09-2005 09:24

Warsztaty w kuj.-pom.
 
Znacie moze jakies dobre serwisy Forda (poza ASO) w wojewodztwie?
Chodzi mi głownie o Toruń, ale pewnie innym przydadza sie informacje z innych miast.

Marcin 05-09-2005 10:33

Cytat:

Napisał Myron
Znacie moze jakies dobre serwisy Forda (poza ASO) w wojewodztwie?

Bydgoszcz: ul. Brzozowa 19, mają części do fordów i opli, specjalizują się właśnie w tych markach,

michu-6 05-09-2005 12:07

Poleciłbym warsztat na Jana z Brzozogłowów (Błonie) - fachowcy

Pozdrawiam

Brychu 08-09-2005 23:04

Bydgoszcz - Mruk na Wojska Polskiego.

Toruń, koło toru rallycrossowego niby się znają, robiłem u nich remont mondeo v6 po przekręceniu się panewek, ale okazali się nie do końca słowni i z kosztami pojechali po całości.

soltys80 27-09-2005 18:29

powiem tak do MRUKA ja juz raczej nie podjade troszke jego pracownik zrobil mnie w ch.. lub za bardzo sie nie znal ale ja ise zdorzylem poznac i juz nie podjade tam.

Marcin 27-09-2005 18:33

też mam taka opinie o Mruku,

te jego mehesy [jak miałem scorpio 2.0 dohc] powiedzieli mi że mam uszkodzony niby zawór oktanowy [co to #@^%@ jest :?: :?: ] a jak się ich zapytałem do czego to ustrojstwo służy to nie potrafili wytłumaczyć

edit... jak wtedy tam byłem to widziałem jak zdejmowali tarcze hamulcowe z focusa.... trochę się tego przeraziłem i mi się nie spodobało, że koło tarczy na podłodze leży młotek 1kg... a może w tym przypadku zbyt wrażliwy jestem

edit 2: dopiero niedawno sie dowiedziałem co to za wynalazek

Polu 01-11-2005 23:41

Polecam centrum hamulcowe LUCAS w Gdyni na Stryjskiej. Dziwna nazwa warsztatu - jednak robia wszystko, nie tylko hamulce. Chłopaki maja pojecie o tym co robią, a szef stoi nad nimi i nie da nic popsuć.

ffox 07-11-2005 12:44

W Toruniu polecam warsztat na ulicy Św. Józefa. Naprawiałem tam mój samochód i jestem bardzo zadowolony. A cena usługi mnie zaskoczyła ( pozytywnie oczywiście ) :D

Marq 27-11-2005 12:49

Witalski. :)

No ja niestety zdanie a Mruku mam podobne, też mi parę razy odwalili kichę na szczęście z drobiazgami. Ja bym mógł polecić niepozorny warsztacik, którego jestem gościem zawsze jak zachodzi jakakolwiek potrzeba.

Warsztacik niby niepozorny, ale za to z jakim fachowcem. Rzadko kiedy można na takiego trafić.

Marek Wilhelmi,
ul. Uskok (nie pamiętam numeru - ostatni dom po prawej stronie) w Bydgoszczy.

Poza tym chyba nie ma marki samochodu, której by nie zrobił.
Naprawdę szczerze mogę go polecić. Ja jestem zadowolonym klientem.

Pozdrawiam.

august 27-02-2006 19:47

ja kilka razy korzystałem z warsztatu na Grunwaldzkiej przy stacji Lotosu, mają też sklep z częściami nowymi i uzywanymi. Ceny przyzwoite i robocizna ok.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:53.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.