Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|pomorska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=140)
-   -   Regeneracja przekładni - gdzie w Trójmieście? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=230335)

horolezec 07-09-2015 10:49

Regeneracja przekładni - gdzie w Trójmieście?
 
Na przeglądzie w ASO stwierdzono u mnie luz na listwie na przekładni kierowniczej. Oczywiście ich wycena to masakra - 1200 zł za regenerację przekładni. Czy ktoś zna jakiś warsztat w 3mieście, który mógłby to zweryfikować, ewentualnie niedrogo naprawić?

ANDI 24 07-09-2015 16:06

Odp: Regeneracja przekładni - gdzie w Trójmieście?
 
Ja na twoim miejscu podjechał bym do nich .
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

marcin1051 07-09-2015 18:24

Odp: Regeneracja przekładni - gdzie w Trójmieście?
 
1200zł regenaeracja + montaż dla mnie cena ok.

lotek 07-09-2015 19:03

1200 kompleksowo to dobra cena.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

savo 07-09-2015 19:22

Odp: Regeneracja przekładni - gdzie w Trójmieście?
 
Cytat:

Napisał horolezec (Post 2451510)
Na przeglądzie w ASO stwierdzono u mnie luz na listwie na przekładni kierowniczej. Oczywiście ich wycena to masakra - 1200 zł za regenerację przekładni. Czy ktoś zna jakiś warsztat w 3mieście, który mógłby to zweryfikować, ewentualnie niedrogo naprawić?


To 1200$ to za całość czy tylko regeneracja?
W którym ASO robiłeś przegląd?
Miałem podobnie po 6 letnim przeglądzie.
Cena chyba po promocji - w porównaniu co ja [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] w lipcu 2014.
W Sopocie jest dobry zakład co regeneruje przekładnie nazwy nie pamiętam.

horolezec 07-09-2015 19:35

Odp: Regeneracja przekładni - gdzie w Trójmieście?
 
1200 zł jest za samą regenerację. Montaż dodatkowo, razem wyszło im przy regenerowanej prawie 2 000 zł. Przegląd robiłem w BIG Auto Handel Gdańsk.

lotek 07-09-2015 21:48

800 za montaż? Grubo :)

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

maniunio 08-09-2015 08:21

Odp: Regeneracja przekładni - gdzie w Trójmieście?
 
I gdzie będziesz ruszał na regenerację? Moja przekładnia też do regeneracji ale nie mogę się zebrać. Daj znać jak już będziesz wiedział ile Cie to wyniesie i gdzie będziesz robił.

horolezec 08-09-2015 08:50

Odp: Regeneracja przekładni - gdzie w Trójmieście?
 
Najpierw to się umówię w kilku warsztatach na konsultacje, czy w ogóle warto... Ja mam przebieg niecałe 100 000 km, wprawdzie po polskich drogach, ale i tak nie jestem pewien, czy nie chcieli mnie naciągnąć. Jeśli nie zrobię u nich tej przekładni to powiedzieli, że nie mogą dać mi gwarancji Ford12. Wprawdzie jest ona tylko na silnik i skrzynię, ale samochód ma być sprawny, a ich zdaniem nie jest. Problem polega na tym, że mój jedyny objaw to lekkie dzwonienie na dziurach. Nie ma żadnych stuków, żadnego luzu na kierownicy, żadnych problemów z utrzymaniem kierunku jazdy. Stąd trochę ta ich diagnoza mnie zadziwiła.

A może osoby, które miały robioną przekładnię powiedzą coś o objawach uszkodzenia? Kiedy należy to już robić bezwzględnie, a kiedy można jeszcze poczekać? Ja to dzwonienie mam chyba już od 20 000 km i się nie wzmaga, ani nic. Zdaniem ASO dzwonienie powoduje "luz na listwie przekładni"...

lotek 08-09-2015 09:07

Odp: Regeneracja przekładni - gdzie w Trójmieście?
 
horolezec, ja regenerowałem przekładnie dopiero wtedy, jak zaczęła cieknąć. A stukała mi dosyć długo. Jak nie cieknie, to ja bym nie ruszał. Wydać kasę zawsze zdążysz a lepiej to zrobić później.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:47.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.