Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Hyde-Park (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=106)
-   -   Jaki najdłuższy przedmiot można przewieźć kombi. (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=303451)

stary1977mj 26-11-2019 11:51

Jaki najdłuższy przedmiot można przewieźć kombi.
 
Witam .Jak w temacie proszę o informację jaki najdłuższy przedmiot przewoziliście w swoich kombiakach.

Matych 26-11-2019 12:02

Odp: Jaki najdłuższy przedmiot można przeqieźć w mondeo mkVkombi.
 
Ja przewoziłem 1metrową torbę,ale myślę że urządzenie typu miarka powinno udzielić ci odpowiedzi na pytanie które naprawdę chciał kolega zadać.

stary1977mj 26-11-2019 12:05

Odp: Jaki najdłuższy przedmiot można przeqieźć w mondeo mkVkombi.
 
Nie pytałem jak długi przedmiot się zmieści ale jak najdłuższe przedmioty wy koledzy przewoziliście.Ale kolega Matych nie byłby sobą jakby w odpowiedzi nie było uszczypliwości...

bartecki92 26-11-2019 12:10

Odp: Jaki najdłuższy przedmiot można przewieźć w mondeo mk5 kombi.
 
Trochę się nie dziwie, bo to pytanie pokroju, jak duży przedmiot udało wam się przewieźć w schowku? Można tak z czystej ciekawości wiedzieć jaki masz cel zadając takie pytanie?

stary1977mj 26-11-2019 12:17

Odp: Jaki najdłuższy przedmiot można przewieźć w mondeo mk5 kombi.
 
Tak w schowku.A najlepiej w schowku tylnego oparcia...Skoro jak największy to chyba nie o schowki w temacie pytam...

bartecki92 26-11-2019 12:31

Odp: Jaki najdłuższy przedmiot można przewieźć w mondeo mk5 kombi.
 
Nie rozumiesz chyba pojęcia analogia... Po prostu mnie ciekawi po co zadajesz to pytanie bo nawet jak ktoś powie, że przewoził lamę to informacja raczej mocno pomocna nie będzie...

Chcesz się pochwalić co tam zmieściłeś czy jesteś po prostu ciekawy co ludzie dużego w bagażnikach wożą?

I nie unoś się bo pytam poważnie i nie neguję tego co piszesz. ZASTANAWIA MNIE POWÓD.

stary1977mj 26-11-2019 13:00

Odp: Jaki najdłuższy przedmiot można przewieźć w mondeo mk5 kombi.
 
Z ciekawości.Musze coś dlugiego przewieżć i zastanawia mnie przed cała akcją czy moze ktoś podobnego przewoził i ile mu to wystawało żeby býło to dla mnie akceptowalne .Co ci da jak napiszę ze muszę przetransportować szafe...

bartecki92 26-11-2019 13:08

Odp: Jaki najdłuższy przedmiot można przewieźć w mondeo mk5 kombi.
 
Najdłuższy jaki przewoziłem w MK5 kombi to lodówka która miała 185cm długości, wlazła ledwo bo miała jeszcze zabezpieczone rogi styropianem. Była z przodu oparta o położony do przodu fotel pasażera. Jechałem tak tylko 2km, więc dało radę.

sabaciontko 26-11-2019 13:09

Odp: Jaki najdłuższy przedmiot można przewieźć w mondeo mk5 kombi.
 
Ja w HB przewoziłem na "luzie" drzwi 90 x 230 cm .

Woytas 26-11-2019 13:10

Odp: Jaki najdłuższy przedmiot można przewieźć w mondeo mk5 kombi.
 
Cytat:

Napisał stary1977mj (Post 3197432)
.Co ci da jak napiszę ze muszę przetransportować szafe...

Może Ci wówczas napisze wynajmij bagażówkę , szkoda auta :)

... widziałem jak raz w hurtowni budowlanej zwijali się chłopaki ze śmiechu ... gość pakował do nowego jaguara worki z cementem :) .... no ale kto bogatemu .... :)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:49.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.