Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|lubuska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=166)
-   -   Polecane sklepy/szroty w Lubuskiem (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=94764)

Jitter 16-03-2010 20:43

Polecane sklepy/szroty w Lubuskiem
 
Proponuję, aby w tym temacie wpisywać polecane przez siebie sklepy/szroty i inne miejsca w województwie Lubuskim, gdzie można kupić części do naszych autek - oczywiście tylko te, które osoba wpisująca testowała na własnej skórze, a nie zauważone podczas podróży przez miasto http://forum.peugeot205.pl/images/smilies/wink.gif
Chodzi o to, abyśmy wpisywali TYLKO sprawdzone miejsca http://forum.peugeot205.pl/images/smilies/smile1.gif

Format wpisywania może być dowolny, ale przyda się w miarę dokładny adres i numer telefonu; dodatkowe info o cenach, rabatach, opinia o obsłudze.

Na dobry początek:

Sklepy z częściami:

FOTA S.A. - oferty chyba nie trzeba przedstawiać, bo to sieć ogólnopolska. Mają niemal wszystko, a jeśli czegoś na miejscu brak - realizują zamówienie w 2-3 dni.

Zacisze 22
Zielona Góra
tel. 0-68 4533722

SKLEP MOTORYZACYJNY nr 1 - popularnie nazywany POLMOZBYTem. Wszelkie "cuda", jakich brak w innych sklepach: kołki do montażu tapicerki, uchwyty, zaciski, nietypowe śruby, itd...

ul. Francuska 52
Zielona Góra
tel. 0-68 3238566, 0-68 4542433

Schrotty (szroty):

AUTO-CZĘŚCI Michał Frankowski - duży wybór części. Dobre ceny.

pl. Kasztanowy 18
Pław (ok. 25 minut jazdy z Zielonej Góry w kierunku przejścia granicznego PL/D Gubin/Guben - droga nr 32)
tel. 68 3832216
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Auto Części BANACH - nieco większy, niż w Pławiu, wybór części. Możliwa wymiana na miejscu. Za elementy tapicerki lub instalacji elektrycznej, o ile wymontuje się je samodzielne, biorą grosze.

ul. Główna 41
Gronów (ok. 20 minut jazdy z Zielonej Góry w kierunku przejścia granicznego PL/D Gubin/Guben - droga nr 32)
tel. 68 3832559[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Auto Części Andrzej Szarama - szrot, na którym jest Ford i tylko Ford. Duży wybór części.

ul. Zielonogórska 65
Nowa Sól (najlepszy dojazd z Zielonej Góry od strony Niedoradza/Otynia, drogą nr 292)
tel. 68 3564242, 68 4443105
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

albanzg 16-03-2010 20:50

Odp: Polecane sklepy/szroty w Lubuskiem
 
Nie znam nazwy.
Szrot FORDa w Nowej soli, prowadzi go dwóch wspólników.
Andrzej Szarama 507123405
Ul. Zielonogórska (chyba 23) lepiej jechać od Niedoradza niż od dołu ;) Po wjeździe do NS po kilkuset metrach po prawej go widać.

Bardzo duży wybór części, można się ze wszystkim dogadać.

String 21-03-2010 21:01

Odp: Polecane sklepy/szroty w Lubuskiem
 
albanzg - orientujesz się czy u tego pana w Nowej Soli dostanę plastiki od Focusa mk2? Chodzi mi dokładnie o plastikową osłonę wiązki przewodów oraz wtyczki do komputera sterującego silnikiem oraz osłony dolne silnika? Czy facet zajmuje się tylko częściami mechanicznymi?

albanzg 21-03-2010 21:50

Odp: Polecane sklepy/szroty w Lubuskiem
 
Znajdziesz tam wszystko, ja nawet kupowałem u niego oryginalny trójkąt odblaskowy bo pożyczyłem kolesiowi i niefortunnie się połamał, a jest na niego fajne fabryczne miejsce:)

Radzę dzwonić. Na pewno się dogadasz.
Pan Andrzej jest nawet na tyle w porządku, że nieraz jak część jakaś jest potrzebna a nie ma się jak dojechać do NS, to można się dogadać, bo jak przy okazji będzie się wybierał do Zielonej to może wziąć tę część i odebrać ją można tu. Chociażby na Batorego u P.Piotrka, bo często do Niego jeździ.

String 21-03-2010 22:08

Odp: Polecane sklepy/szroty w Lubuskiem
 
u pana Piotrka, to ja jestem ostatnio częstym gościem :) (jutro też będę :D ) ale do N.S sam się wybiorę - może coś jeszcze wyniucham ciekawego i kupię :) Dzięki za info :)

Jitter 22-03-2010 14:55

Odp: Polecane sklepy/szroty w Lubuskiem
 
String mam prośbę. Mógłbyś przy okazji przykukać na tym szrocie, czy nie stoi jakaś Fuzja?

albanzg 22-03-2010 16:01

Odp: Polecane sklepy/szroty w Lubuskiem
 
Może nie stać, bo może być całkowicie rozebrana na części. Więc trzeba pytać

Jitter 22-03-2010 16:13

Odp: Polecane sklepy/szroty w Lubuskiem
 
Cytat:

Napisał albanzg (Post 1393216)
Może nie stać, bo może być całkowicie rozebrana na części. Więc trzeba pytać

Jeśli byłaby rozebrana, to raczej po ptokach, bo szrociarze z reguły nie trzymają plastików... Na szczęście do Soli jest blisko.

albanzg 22-03-2010 17:25

Odp: Polecane sklepy/szroty w Lubuskiem
 
Nie mów hop! :) tam można naprawdę dużo rzeczy dostać

String 22-03-2010 18:40

Odp: Polecane sklepy/szroty w Lubuskiem
 
heh na to liczę. Nie wiem czy w tym tygodniu dotrę, bo w czwartek moja Foka ląduje u elektryków, ale myślę że około środy, czwartku w przyszłym tygodniu się może tam wybiorę, więc o Fuzję zapytam jakby co :)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:02.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.