Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ogólnie o motoryzacji (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=122)
-   -   Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=224510)

ssakznadodry 09-05-2015 18:48

Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna
 
Ponieważ już odebrałem swojego MK5 i mam przejechanych pierwszych 1000 km chciałbym podzielić się moją subiektywną opinią w temacie.:569:

Przemol1974 09-05-2015 18:50

Odp: [B]MK5 wrażenia, opinie, uwagi użytkowników[/B]
 
No to gdzie wrażenia z jazdy i opinia?

ssakznadodry 09-05-2015 19:17

Odp: MK5 wrażenia, opinie, uwagi użytkowników
 
Pierwsze ogólne wrażenie (vs mk4):
+ Wyraźnie cichsza kabina pasażerska w czasie jazdy
+ świetne zawieszenie
+ dobre prowadzenie

Silnik ( u mnie Duratorq 180 KM):
+ elastyczny w całym zakresie obrotów
+ ogólnie raczej cicha praca
+ wtryskiwacze piezo-ceramiczne - super ciche w działaniu.

System Start-Stop
+ poprawia samopoczucie ekologiczności właścicielowi auta - bajer dla pasażerów
- generalnie bez sensu. Oszczędności prawie żadne plus obciążenie akumulatora i rozrusznika

Skrzynia automatyczna PS:
+ rewelacyjne zachowanie na drodze
+ w trybie sportowym świetna zabawa z manetkami ręcznej zmiany biegów
+ drastycznie spada zużycie paliwa po włączeniu tempomatu

Układ kierowniczy:
+ rewelacyjna praca na trasie
+ bardzo silnie pomaga w manewrach parkingowych
+ mniejszy promień skrętu

Fotel kierowcy:
+ wyraźnie wygodniejszy i lepiej trzymający kierowcę
+ dobre podparcie części lędźwiowej
+ sprawny układ podgrzewania

Drzwi kierowcy:
+ miękkie wykończenie podłokietnika
- Osłona dolnego schowka jest za duża od strony zamka - utrudnia to organizację

Schowek na okulary:
- mizernie wykonany ze słabym ogranicznikiem szybkości otwarcia
+ nie zasłania lusterka wstecznego po otwarciu jak w MK4

Schowek pasażera:
+ dużo większy i lepiej wykonany
+ ma dwa poziomy
- dla pasażera większego wzrostu drzwi schowka uderza o kolana

Wycieraczki:
+ poprawa zakresu działania wycieraczek przednich.
+ ustawienie pionowe wycieraczki tylnej w pozycji wyjściowej
- Wycieraczki przednie nie wracają do pozycji wyjściowej po wyłączeniu zapłonu.

Pokrywa silnika:
+ lepsze mocowanie za pomocą dwóch zaczepów
- zamykać powinno się dwoma rękami

Klapa bagażnika:
+ sprawny i elegancki elektryczny system zdalnego sterowania zwalniacza klapy tylnej (z pilota ) i zamykania na przycisk
+ zamykać można również pilotem
- półka bagażnika wykonana niestarannie. Ma tendencję do wypinania się z bolców i odkształcania.

Konsola środkowa:
+ pojemniki na napoje
- Idiotyczny podłokietnik ze źle działającymi przyciskami sterującymi funkcją otwierania
- połysk sprawia wrażenie jakby go było łatwo zarysować

Układ wykrywania znaków drogowych:
- ciągłe miganie pojawiających się symboli rozpoznanych znaków rozprasza i denerwuje.
+ na szczęście można to wyłączyć.

Aktywny tempomat:
+ generalnie - rewelacja
- idiotyczne ułożenie przycisków na kierownicy - w moim dokleiłem na klawisz resume silikonowy bloczek, aby bez patrzenia i bez trudności włączyć tempomat w trasie po hamowaniu
- żałuję, że nie dokupiłem opcji city-stop. Wtedy tempomat jest aktywny i palce mniej bolą w trasie.

Układ wykrywania zmian pasa ruchu:
+ rewelacyjne działanie na środkowym pasie trójpasmowej autostrady - potrafi ściągnąć sam auto z powrotem na pas
- nie zalecam prób na lewym pasie - reaguje po przekroczeniu pasa środkiem auta czyli już na barierkach
- ostrzega nawet z powyłączanymi wszystkimi opcjami wspomagania

Wlew paliwa:
- zmiana położenia z prawej na lewą stronę - trzeba się przyzwyczaić

Nawigacja ( Sony 8'' sync2 ):
- standardowa jak w wielu autach - żadna rewelacja
+ w gratisie upgrade co roku nowych map w cenie - to się okazało nieprawdą
- Każda nawigacja w smartfonie jest lepsza od tej w fordzie
- brak języka polskiego.

Sterowanie głosem:
- mnie denerwuje bo to bajer i do tego z małpią logiką
- brak języka polskiego

Audio:
+ dobra jakość dźwięku
+ radio DAB+
+ Super jakość na falach długich ( sprawdzić należy poza granicami Polski)
- problem z połączeniem po Wi-Fi do hotspotu na Iphone 6 ?
- nie odtwarza większości płyt nagrywanych samodzielnie n.p. audio-DVD
- Wiesza się bez powodu - konieczne wyłączenie silnika aby przywrócić funkcjonalność

Kamera cofania:
+ przyzwoita jakość i działanie
+ Pasy toru jazdy synchronizowane z kierownicą
- Brudzi się przy złej pogodzie i czyszczenie nieodzowne.

Czujki odległości ( parkowania):
+ jest ich dużo - również po bokach - czasami wkurza w ruchu miejskim zwłaszcza jak wymijasz autobus
+ dobrze pokazane odległości na wyświetlaczu
- alarmują nawet na lekko nierównej drodze bez przeszkód

Wygląd nadwozia:
+ przód wyróżnia się zwłaszcza ze światłami LED
- tył właściwie bez zmian poza atrapami wylotu spalin

Podświetlenie wnętrza:
+ nastrojowe i kolorowe

kluczyk i funkcja My Key:
+ rewelacja jak się ma dorastające dzieci lub poza głównym właścicielem ma ktoś jeździć okazyjnie

Klimatyzacja:
- działa jakby za silnie lub wyloty powietrza są za bardzo skierowane na pasażerów
- mała zmiana temperatury powoduje dużą zmianę jakości działania
- mała histereza
+ dobrze podgrzewa dla temperatur otoczenia poniżej pokojowej
+ nowe oprogramowanie poprawiło działanie klimatyzacji

Wielu rzeczy jeszcze nie sprawdziłem - uzupełnię w miarę nabywania doświadczenia.

romekkar 09-05-2015 19:50

Odp: MK5 wrażenia, opinie, uwagi użytkowników
 
Moje odczucia w niektórych punktach różnią się od kolegi "ssakznadodry"
- wg mnie zawieszenie jest bardziej komfortowe niż w mk4 ale kosztem pewności prowadzenia, do tego wspomagania za bardzo wspomaga
- skrzynię mam manual i sprzęgło bierze stanowczo za wysoko
- słaba widoczność do tyłu w HB (jakoś zmniejszyła się tylna szyba lub leży bardziej płasko)
- jakoś nie mogę ustawić optymalnie układu kierownica-siedzenia tak by na dłuższej trasie nie męczyły mi się ramiona, w mk4 nie maiłem takiego problemu (ale jeszcze nad tym popracuję)
- czujnik boczne parkowania potrafią w korkach lub przy wolnej jeździe zrobić alarm jak coś (tramwaj, ciężarówka) nawet dość daleko przejeżdża.
- otwieranie (i zamykanie) klapy tylnej zdalnie z pilota to dobry gadżet - nie będę musiał z żoną iść do sklepu ;)

MaXyM 09-05-2015 20:38

Odp: MK5 wrażenia, opinie, uwagi użytkowników
 
Cytat:

Napisał ssakznadodry (Post 2400492)
Pokrywa silnika:
+ lepsze mocowanie za pomocą dwóch zaczepów
- zamykać powinno się dwoma rękami

?? Zostawiajac dwa wgniecenia zamiast jednego? ;)
Zawsze mi sie wydawalo ze klape zamyka sie spuszczajac ja z malej wysokosci


Cytat:

Napisał ssakznadodry (Post 2400492)
Konsola środkowa:
+ pojemniki na napoje
- Idiotyczny podłokietnik ze źle działającymi przyciskami sterującymi funkcją otwierania

Widzialem wideo, na ktorym lewym przyciskiem sie otwiera caly schowek a prawym jego gorna czesc. Nie jest tak?

Cytat:

Napisał ssakznadodry (Post 2400492)
Aktywny tempomat:
- po prostu rewelacja

A oznaczony minusem? ;)

ssakznadodry 10-05-2015 07:20

Odp: MK5 wrażenia, opinie, uwagi użytkowników
 
Widzialem wideo, na ktorym lewym przyciskiem sie otwiera caly schowek a prawym jego gorna czesc. Nie jest tak?

Może na filmie działa ale u mnie jakoś nie za bardzo - może bubelek ?

romekkar 10-05-2015 07:27

Odp: MK5 wrażenia, opinie, uwagi użytkowników
 
Cytat:

Napisał ssakznadodry (Post 2400658)
Widzialem wideo, na ktorym lewym przyciskiem sie otwiera caly schowek a prawym jego gorna czesc. Nie jest tak?

Jest tak, co nie zmienia faktu, że jest to mało intuicyjne a sama górna półka to wielkie G

MT123 13-05-2015 15:24

Odp: Wrażenia, opinie, uwagi użytkowników
 
mam Titanium i podłokietnik się nie przesuwa .. jak u Was?

też mam wrażenie że z nawiewami nie da się ustawić by nie dmuchału po twarzy lub po ramionach i klima w auto jakby przesterowuje... jak zimno to za bardzo ciepłem a jak gorąco bo nagrzał się na parkingu to za bordzo zimnem :(

A jak słońce grzeje przez przednią szybę to nie iedzieć czemu w AUTO klima nie dmucha pod szybę tylko do wnętrza i na nogi ?

kruger 13-05-2015 15:29

Odp: Wrażenia, opinie, uwagi użytkowników
 
Cytat:

Napisał MT123 (Post 2402248)
mam Titanium i podłokietnik się nie przesuwa .. jak u Was?

też mam wrażenie że z nawiewami nie da się ustawić by nie dmuchału po twarzy lub po ramionach i klima w auto jakby przesterowuje... jak zimno to za bardzo ciepłem a jak gorąco bo nagrzał się na parkingu to za bordzo zimnem :(

A jak słońce grzeje przez przednią szybę to nie iedzieć czemu w AUTO klima nie dmucha pod szybę tylko do wnętrza i na nogi ?

Na to samo narzekają na zagranicznych forach. Podobno jakiś soft ma wyjść do tego ale nie wiem czy dobrze zrozumiałem sens tłumaczenia z niemieckiego przez Google.

romekkar 13-05-2015 18:27

Odp: Wrażenia, opinie, uwagi użytkowników
 
Zgadza się, klima jest przewrażliwiona - po przestawieniu o 1 stopień zaczyna na maksa chłodzić lub grzać. Do tego na światłach, jak tylko na chwilę podniesie się temperatura w kabinie, załącza/wyłącza co chwilę silnik.

MT123 13-05-2015 19:56

Odp: Wrażenia, opinie, uwagi użytkowników
 
Ja tu jestem nowy. Moze jesli ktos z Was jest stalym bywalcem to moze zalozyc dedykowany wątek "klimatyzacja MK5"

Sławekk 14-05-2015 11:14

Odp: Wrażenia, opinie, uwagi użytkowników
 
Czy rzeczywiście wnętrze MK5 jest mniejsze od MK4 a jakość wykonania gorsza?

jacek-k-wawa 14-05-2015 11:33

Odp: Wrażenia, opinie, uwagi użytkowników
 
czy zamawał już ktoś Nowe Mondeo w wersji ze skórzaną (nie Alcantara) tapicerką? Potrzebuję nieco więcej informacji dotyczących tego jak to wygląda i jakie są plusy i minusy vs tapicerka z alcantary. A może ktoś ma taki samochów (albo ma dostęp do takiego) i mógłby podesłać parę zdjęć?

Będę wdzięczny za info.

MT123 14-05-2015 12:43

Odp: Wrażenia, opinie, uwagi użytkowników
 
wnętrze MK5 nie jest wcale mniejsze od MK4.
Tylko z zewnątrz z tyłu MK5 wygląda bardzo smukło jakby to był Focus.... ale wg mnie to tylko złudzenie odpowiednim profilowaniem zewnetrznych błotników. Wg mojej oceny miejsca z przodu jest tyle samo.. z tyłu siadał mój syn wys 180. też nie żalił się że jest mu ciaśniej (a propos. w Insigni musiałby z tyłu się garbić).
Bagażnik także wygląda bardzo przestrzennie.
Zawsze można wziąć broszury i porównać wymiary... z tego co pamiętam nowy jest 2 cm węższy... nie sądzę by to było zauważalne.

lukaszm 14-05-2015 14:49

Odp: Wrażenia, opinie, uwagi użytkowników
 
Ja ma 185cm i jak w swoim mk4 siadam za sobą to mam miejsce na kolana i siedzi się wygodnie. Jak w salonie przymierzałem mk5 to kolana wbijają się w fotel przedni i oparcie wydaje się mniejsze. Ale to tylko mój odczucie.

ssakznadodry 15-05-2015 12:00

Odp: Wrażenia, opinie, uwagi użytkowników
 
Będę uzupełniać swoje wrażenia w miarę nabywania doświadczenia w poście na początku wątka.

Rothmans 16-05-2015 11:44

Odp: Wrażenia, opinie, uwagi użytkowników
 
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Ile pali twój egzemplarz? Odbieram za tydzień identyczny
Dużo nim polataleś?
Start/stop nie irytuje zbytnio ?

krychos 16-05-2015 17:42

Odp: Wrażenia, opinie, uwagi użytkowników
 
Swietnie,ze ten wątek ma racje bytu. Wreszcie usłyszymy o tym o czym nie mówią recenzje. Czy ktoś moze powiedzieć jak wyglada spalanie, dynamika i głośność w 1,5 EB?

Bobini 16-05-2015 18:20

Cytat:

Napisał krychos (Post 2403706)
Swietnie,ze ten wątek ma racje bytu. Wreszcie usłyszymy o tym o czym nie mówią recenzje. Czy ktoś moze powiedzieć jak wyglada spalanie, dynamika i głośność w 1,5 EB?

Głośność praktycznie zerowa. Jest naprawdę cichy! A co do spalania to trasa 1000 km wyszło mi 6,5 a w tej chwili po mieście mam 8,8. Jak na takie auto to nieźle ale zauważalnie więcej od danych podawanych przez producenta.
Dynamika ok, nie jest to samochód dla mistrzów wyścigów spod świateł ale moc jest na tyle duża że nie ma problemów z dynamiczną jazdą.

romekkar 16-05-2015 20:00

Odp: Wrażenia, opinie, uwagi użytkowników
 
po 3k km wychodzi mi średnie zużycie 8L/100. Jeżdżę nie stosując się raczej do zaleceń oszczędnościowych kompa, więc nie jest źle. Jednak nie sądzę, by było możliwe osiągnąć deklarowane przez producenta zużycie paliwa, zresztą tak samo było w mk3 i mk4. Co do dynamiki jest całkiem ok, prywatnie poruszam się sportowym samochodem a jadąc mondeo nie odczuwam jakiegoś dyskomfortu. System start/stop działa naprawdę ok, póki nie jest załączona klimatyzacja...

krychos 16-05-2015 21:47

Odp: Wrażenia, opinie, uwagi użytkowników
 
A co sie dzieje kiedy start/stop działa razem z klima?

_harry 16-05-2015 22:14

Odp: Wrażenia, opinie, uwagi użytkowników
 
Cytat:

Napisał krychos (Post 2403795)
A co sie dzieje kiedy start/stop działa razem z klima?

pewnie włącza się silnik gdy automat uznaje że trzeba załączyć klimę... ?

Bobini 16-05-2015 23:03

Cytat:

Napisał _harry (Post 2403803)
pewnie włącza się silnik gdy automat uznaje że trzeba załączyć klimę... ?

Tak, mniej więcej. Po prostu nie wyłącza silnika jeśli uzna, że klima musi być włączona.

wojcian 17-05-2015 09:38

Odp: Wrażenia, opinie, uwagi użytkowników
 
To mój pierwszy post ,więc witam wszystkich. Zamierzam zakupić mondeo titanium 5drzwi 180km TDCI,w związku z tym mam pare pytań do osób które już użytkują nowe mondeo.
Czy nie wydaje się wam że śiedzisko przedniego fotela jest troszkę za krótkie,takie odniosłem wrażenie może to kwestia przyzwyczajenia.Czy wiadomo wam kiedy będzie jakaś aktualizacja GPS aby był język polski, bo w obecnej sytuacji to moim zdaniem wywalanie tyle kasy na GPS jest ekonomicznie nie wytłumaczalne.
Jakie rabaty udało sie wam uzyskać ,bo ja słyszałem nawet o 18% od ceny katalogowej.

Rothmans 17-05-2015 10:05

Odp: Wrażenia, opinie, uwagi użytkowników
 
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Poczytaj kolego forum - o siedziskach było już kilka razy- nikt na te siedzenia nie narzeka a wręcz przeciwnie.
Pytania o GPS po polsku to nie rozumiem, nawigacja nawiguje po polsku, nie jest online wiec rzeczywiście jest archaiczna. Aktualizacje podobno co rok za free.
Rabaty rożne bo i cenniki były rożne - ale mi sie udało ze 159 na 132 tys zejść.

romekkar 17-05-2015 10:09

Odp: Wrażenia, opinie, uwagi użytkowników
 
Cytat:

Napisał _harry (Post 2403803)
pewnie włącza się silnik gdy automat uznaje że trzeba załączyć klimę... ?

dokładnie - silnik włącza się i wyłącza z uwagi na zmianę temperatury w kabinie. Przy dłuższym postoju w korku u mnie (pewnie z uwagi na szklany dach, który powoduje, że auto szybciej się nagrzewa) potrafi ze dwa razy zrobić taki cykl.

Rothmans 17-05-2015 10:44

Odp: Wrażenia, opinie, uwagi użytkowników
 
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Jaką masz opinie na temat szklanego dachu? Za i przeciw?
Dzięki za info

wojcian 17-05-2015 11:27

Odp: Wrażenia, opinie, uwagi użytkowników
 
Rothmans,czytam forum i o fotelach nic nie znalazłem ,natomiast nawigacja ponoć nie ma komend w jezyku polskim ,co tu do rozumienia.

Rothmans 17-05-2015 12:16

Odp: Wrażenia, opinie, uwagi użytkowników
 
Zerknij do Hyde parku na temat mondeo vs konkurencyjne auta tam jest dużo o fotelach ale generalnie są ok.
Sync 2 nie ma komend po polsku - nawigacja gada po polsku, to są dwie rożne rzeczy i tyle jest do zrozumienia.

biner 17-05-2015 12:39

Odp: Wrażenia, opinie, uwagi użytkowników
 
Cytat:

Napisał Rothmans (Post 2403967)
Zerknij do Hyde parku na temat mondeo vs konkurencyjne auta tam jest dużo o fotelach ale generalnie są ok.
Sync 2 nie ma komend po polsku - nawigacja gada po polsku, to są dwie rożne rzeczy i tyle jest do zrozumienia.

Ja się tam navi nie bawiłem za dużo ale nvigowanie mam w języku angielskim i mapy F4

kruger 17-05-2015 13:18

Odp: Wrażenia, opinie, uwagi użytkowników
 
W testowanych przez mnie Mk5 nawigacja gadała po angielsku i dealer powiedział, że nie ma możliwości przestawienia na polski. Może za jakiś czas wyjdą aktualizacje.

biner 17-05-2015 14:08

Odp: Wrażenia, opinie, uwagi użytkowników
 
1 załącznik(i)
Dokładnie po angielsku gada ciekawe jak jest z tymi aktualizacjami czy przez rok są czy to nie lipa. JAkby kogoś to interesowlo to opony 18" mam good year F1 są super bo mają taki fajny rant żeby nie obrysować felg.

Bump:

Bump:

Bump: Czy ktoś z posiadaczy wie czy można wyłączyć oswietelenie dziennych ledów i tylnych lamp przy otwieraniu drzwi ???

romekkar 17-05-2015 14:43

Odp: Wrażenia, opinie, uwagi użytkowników
 
Cytat:

Napisał Rothmans (Post 2403905)
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Jaką masz opinie na temat szklanego dachu? Za i przeciw?
Dzięki za info

Przeciw - oprócz szybszego nagrzewania się auta - nie mam nic. Nic nie szumi, nie cieknie, od wnętrza podsufitka jest porządnie wykończona
Za przemawiają głównie walory estetyczne: ładnie się komponuje z zewnątrz z białą resztą auta, wewnątrz kabina jest bardziej przyjemna (rozjaśniona). Dodatkowe promienie słoneczne na pewno też poprawią samopoczucie w okresie jesienno-zimowym. No i cena tego gadżetu co najmniej akceptowalna.

wojcian 17-05-2015 14:59

Odp: Wrażenia, opinie, uwagi użytkowników
 
Dzieki za nakierowanie (bogaty wątek ,trochę mi zejdzie), ,wiem że komend głosowych nie ma w jezyku Polskim ,mnie interesuje czy gps mówi po naszemu, bo że napisy na ekranie są w języku polskim to wiem.
binder możę sprawdzw ustawieniach jak możesz.

ssakznadodry 17-05-2015 15:25

Odp: Wrażenia, opinie, uwagi użytkowników
 
Cytat:

Napisał Rothmans (Post 2403636)
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Ile pali twój egzemplarz? Odbieram za tydzień identyczny
Dużo nim polataleś?
Start/stop nie irytuje zbytnio ?

Witam,
na razie pojeździłem 1100 km po mieście. Spalanie 8,8 l/100km.
Start/stop przyznam trochę wkurza w czasie upalnych dni ( włącza się chyba dla podtrzymania temperatury), poza tym o.k.

Bump:
Cytat:

Napisał Rothmans (Post 2403897)
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Poczytaj kolego forum - o siedziskach było już kilka razy- nikt na te siedzenia nie narzeka a wręcz przeciwnie.
Pytania o GPS po polsku to nie rozumiem, nawigacja nawiguje po polsku, nie jest online wiec rzeczywiście jest archaiczna. Aktualizacje podobno co rok za free.
Rabaty rożne bo i cenniki były rożne - ale mi sie udało ze 159 na 132 tys zejść.

Nawigacja mówi co prawda po angielsku, ale z podłączoną po bluetooth komórce z aktywną usługą transferu danych - wyświetla korki i utrudnienia.

biner 17-05-2015 16:17

Odp: Wrażenia, opinie, uwagi użytkowników
 
Zwrócił ktoś uwagę na pracę active LED jak wjadę do garażu i z automatu się zapalą to załączają się jakieś wentylatory i jak ustawiają się to skrzeczą :)

Rothmans 17-05-2015 16:18

Odp: Wrażenia, opinie, uwagi użytkowników
 
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Dzięki za info, jeśli pokazuje korki to bardzo żałuje że nie dobrałem navy:(
A propos spalania - po mieście 8,8 to nie ma tragedii ale.daleko od katalogu :) myśle, że trochę sie jeszcze silnik ułoży i spadnie nieco spalanie. Jeździsz pewnie raczej żwawo?
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Sorry - navy nie mówi po polsku a sie wymądrzałem:)
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
A czy da się wyświetlić na Sony w Mk5 - poprzez kabel czy Bluetooth aktualny ekran z np iphona ? Czy mozna korzystać z navy w telefonie, iPadzie i widzieć to na ekranie w aucie?
Sorki, że zawracam ci głowę ale w salonach nic nie wiedzą.

Bobini 17-05-2015 16:39

Cytat:

Napisał Rothmans (Post 2404071)
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Dzięki za info, jeśli pokazuje korki to bardzo żałuje że nie dobrałem navy:(
A propos spalania - po mieście 8,8 to nie ma tragedii ale.daleko od katalogu :) myśle, że trochę sie jeszcze silnik ułoży i spadnie nieco spalanie. Jeździsz pewnie raczej żwawo?
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Sorry - navy nie mówi po polsku a sie wymądrzałem:)
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
A czy da się wyświetlić na Sony w Mk5 - poprzez kabel czy Bluetooth aktualny ekran z np iphona ? Czy mozna korzystać z navy w telefonie, iPadzie i widzieć to na ekranie w aucie?
Sorki, że zawracam ci głowę ale w salonach nic nie wiedzą.

Nie da się wyświetlić ekranu telefonu.

romekkar 17-05-2015 17:21

Odp: Wrażenia, opinie, uwagi użytkowników
 
Cytat:

Napisał Bobini (Post 2404081)
Nie da się wyświetlić ekranu telefonu.

Myślę, że jest to do zrobienie korzystając z wejścia av navi - trzeba by mieć telefon z wyjściem av lub hdmi i odpowiednią przejściówką

Rothmans 17-05-2015 17:57

Odp: Wrażenia, opinie, uwagi użytkowników
 
Cytat:

Napisał romekkar (Post 2404099)
Myślę, że jest to do zrobienie korzystając z wejścia av navi - trzeba by mieć telefon z wyjściem av lub hdmi i odpowiednią przejściówką

Może sie da ale nawet jak sie wyświetli np. Google maps to Sync 2 może potraktować to jak w instrukcji , ze powyżej 5 km na godzinę filmiki z YouTube wyłącza, a na pewno wyłącza filmiki.

Pozostanie mi iPhone z Google maps, z porządną jednak nawigacją- tak się pocieszam.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:46.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.