Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford S-MAX (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=153)
-   -   [S-MAX 2006-2015] Wymiana lusterka zewnętrznego ile PINów (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=121876)

atom66 04-02-2011 17:35

Wymiana lusterka zewnętrznego ile PINów
 
Witam, czy ktoś wie jak wymienić lusterko zewnętrzne s-maxsie? Nie wiem czy dam sobie sam z tym radę, czy muszę odwiedzić aso.
Pozdrawiam

robines 05-02-2011 08:44

Odp: Wymiana lusterka zewnętrznego
 
Wymianiałem lewe lusterko w tym tygodniu(bez malowania bo część lakierowana na szczęście nie uległa uszkodzeniu).Koszt części 950zł,wymiana 92zł(ASO,Jasnogórska Kraków),pozdro.

eclipse 06-02-2011 15:39

Odp: Wymiana lusterka zewnętrznego
 
Cytat:

Napisał atom66 (Post 1592095)
Witam, czy ktoś wie jak wymienić lusterko zewnętrzne s-maxsie? Nie wiem czy dam sobie sam z tym radę, czy muszę odwiedzić aso.
Pozdrawiam

wymiana lusterka to nic skomplikowanego , myślę ze nie musisz z tym jezdzić do ASO kilka śrubek i połączyć kostkę z kabelkami - ma możliwości pomylenia , no chyba że nie chcesz mieć używki z allegro za 300-400 zł tylko nówkę z gwarancją to polecam ASO jak to zrobił poprzednik .

foxx 16-06-2013 19:38

Lusterka zewnętrzne ile PIN?
 
Witam, muszę wymienić lusterko od pasażera w moim S-maxiu i pojawił się problem... na alledrogo są lusterka 6, 9 i 13 PIN a ja nie wiem jak rozmontować swoje by sprawdzić jakie mam. Czy na podstawie poniższych danych ktoś będzie w stanie podać mi jakie kupić:
1. podgrzewane lustra
2. sterowane
3. składane z pamięcią (składanie przy włączeniu alarmu)
4. kierunek (oczywiście)
5. podświetlenie

z liczenia wychodzi mi 9 ale jakoś nie mogę sobie wyobrazić do jeszcze można byłoby w lusterku mieć by było potrzebne aż 13 PIN! chyba, że część obwodów ma swoją własną masę ale to chyba byłoby dziwne.

Z góry dzięki za wszystkie podpowiedzi

_sobol_ 17-06-2013 06:29

Odp: lusterka zewnętrzne ile PIN?
 
Z tego, co przychodzi mi do głowy, w lusterku może być jeszcze blis czyli system kontrolowania martwego pola?

yawag 17-06-2013 07:04

Odp: lusterka zewnętrzne ile PIN?
 
Na chłopski rozum sie zgadza. Ale na Twoim miejscu rozebrałbym boczek w drzwiach i sprawdziłbym jaka jest wtyczka od lusterka bo niestety były różne rodzaje na tą samą ilość pin.
A przy okazji policzysz ile masz kabelków.
Pozdrawiam.

wojtekn 17-06-2013 07:15

Odp: lusterka zewnętrzne ile PIN?
 
foxx daj mi numer vin to poszukam ci numeru fabrycznego twojego lusterka, po tym już na alledrogo sobie porównasz itd. ;)

foxx 17-06-2013 09:11

Odp: lusterka zewnętrzne ile PIN?
 
dzięki, poszło na PW

Syd 15-11-2013 16:45

Wymiana całego lusterka w s-maxie
 
Witam ,chciałem sie zapytać czy ktoś może wymieniał całe lusterko od strony kierowcy. Nie wiem jak sie do tego zabrać, czy muszę ściągać całą tapicerkę z drzwi czy da sie to jakoś załatwić bez ściągania.

Zbyszek07 15-11-2013 21:49

Odp: Wymiana lusterka zewnętrznego
 
Tak jak pisze eclipse bez problemu wymienisz sam. Niestety kiedyś musiałem montować oba Poszukaj na allegro może będą pod kolor, więc malowanie odpada.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:54.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.