Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|śląska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=127)
-   -   ford slawek katowice (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=93660)

turbo dymo 05-03-2010 23:25

ford slawek katowice
 
witam . . .prosze o info o specach w katowicach . . . ford slawek na ulicy boya zelenskiego . . .podobno sie znaja na mk1 ale moze ktos wie wiecej ???

bosiek 09-03-2010 14:47

Odp: ford slawek katowice
 
też szukam opinii o nich. Narazie widzę, że reklamują się u nas na forum. jak ktoś ma jakieś info niech się podzieli g;)
tu jest tylko opinia odnośnie jakiegoś warsztatu:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

czy to tylko zbieżność imion? bo adres inny.

Yaro 10-03-2010 05:44

Odp: ford slawek katowice
 
Cytat:

Napisał bossiu (Post 1382205)
też szukam opinii o nich. Narazie widzę, że reklamują się u nas na forum. jak ktoś ma jakieś info niech się podzieli g;)
tu jest tylko opinia odnośnie jakiegoś warsztatu:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

czy to tylko zbieżność imion? bo adres inny.

Chyba chodzi o inny warsztat.

Snajper_881 10-03-2010 06:45

Odp: ford slawek katowice
 
Witam!
Panowie, ja robiłem u nich wymiane dwumasy, sprzęgła itp. Jestem zadowolony z usługi, podejścia do klienta oraz ceny. Warsztat i miejsce może trochę zastanowić, ale ogólnie myśle, że warsztat naprawde godny polecenia.

bosiek 10-03-2010 19:23

Odp: ford slawek katowice
 
Cytat:

Napisał Snajper_881 (Post 1382817)
Witam!
Panowie, ja robiłem u nich wymiane dwumasy, sprzęgła itp. Jestem zadowolony z usługi, podejścia do klienta oraz ceny. Warsztat i miejsce może trochę zastanowić, ale ogólnie myśle, że warsztat naprawde godny polecenia.

mozesz napisać coś więcej? np. porówanie cen z ASO.

Snajper_881 11-03-2010 14:43

Odp: ford slawek katowice
 
Ja myślę, że tych cen nie można porównać :lol: Zresztą, fachowości wykonania usług zapewne też. ASO to ASO...w negatywnym tego słowa znaczeniu.
Za robociznę, rok temu FORD SŁAWEK wziął 600zł. Oddałem w piątek rano, odebrałe w sobote popołudniu bo był problem ze śrubkami, Pan w ciągłym telefonicznym kontakcie z klientem. Części miałem swoje, dałem za nie 1800zł = Koło dwumasowe zamachowe LUK, Wysprzęglik LUK, Sprzęgło LUK, uszczelniacze półosi. Myślę, że chłopaki naprawdę wiedzą co robią...:)

bosiek 13-03-2010 03:39

Odp: ford slawek katowice
 
dzięki za info.
Zawsze to czlowiek chętniej odda auto w ręce sprawdzonego mechanika jak ma już jakąś opinie.

clhseba 14-03-2010 13:49

Odp: ford slawek katowice
 
Witka

Nie wiecie może czy jest szansa na autko zastępcze ?

jak moj bolid zostaje u nich

Snajper_881 14-03-2010 17:49

Odp: ford slawek katowice
 
Oj...wiesz co, chyba ciężko. To jest nieautoryzowany serwis, trzeba by chyba zapytać. Być może, przez rok się coś zmieniło. Bardzo dużo Fordów stało przed warsztatem, wątpie, że wszystkie do roboty....

Pitras1984 09-04-2010 08:33

Odp: ford slawek katowice
 
Witam
U mnie wymieniali tuleje tylnej belki, które tłukły się już niemiłosiernie. Autko zostawione w Sobotę rano, popołudniu było do odbioru, części własne, robocizna 200-250 zł nie pamiętam dokładnie. Z usługi jestem zadowolony, do dzisiaj cisza w tylnym zawieszeniu :)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:54.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.