Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford S-MAX (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=153)
-   -   [S-MAX 2006-2015] Pomysł na uchwyty na napoje z tyłu (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=307317)

phpion 15-03-2020 19:50

Pomysł na uchwyty na napoje z tyłu
 
Hej,
szukam inspiracji/pomysłu, a może ktoś z Was już z tym się mierzył. Chodzi mi o zamocowanie 3 uchwytów na napojone w 2 rzędzie siedzeń tak żeby dzieciaki mogły do nich dosięgnąć. Wiem, że na Allegro są różne różniste, jedne montowane między uszczelkę a szybę (wątpliwe co się dzieje podczas podnoszenia szyby), do zagłówka itd. Czy ktoś z Was przerabiał już ten temat?

Z góry dzięki za wszelkie podpowiedzi.

bzyq81 15-03-2020 22:38

Odp: Pomysł na uchwyty na napoje z tyłu
 
U mnie sa dwa uchwyty (dziury) po jednym w stoliczkach za fotelami. Stoliczki dokladalem oryginalne. Średnio wygodnie ale daja rade.

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Pokemoniec 16-03-2020 06:52

Odp: Pomysł na uchwyty na napoje z tyłu
 
Serio w tych dziurach stoliczkowych mieszczą ci się butelki dziecięce? Mi się wydaje, że tam wchodzi tubka z pastą do zębów co najwyżej. Wszystkie butelki dla dzieci, które miałem (a miałem ich trochę przy trójce dzieci) były drugie tyle za grube do tych otworów. A koledze wyżej chodzi właśnie o dzieci a nie o kubki z małą kawą z maca

Danielo_82 16-03-2020 10:05

Odp: Pomysł na uchwyty na napoje z tyłu
 
Na szybę mogą być, polecam (nic się nie dzieje przy podnoszeniu) ale zwróć uwagę żeby ta pozioma cześć uchwytu która wkładasz w szczelinę była dość długa, bo boczki są dość grube i nie każdy uchwyt je obejmuje.

phpion 16-03-2020 18:19

Odp: Pomysł na uchwyty na napoje z tyłu
 
Tak, mi chodzi o butelki i to te z tych większych pokroju Kubuś Water (500ml). Uchwyty montowane na szybę byłyby dość wygodne poza jednym mankamentem - co z napojem dla pasażera środkowego fotelika? Wolałbym żeby było sprawiedliwie i żeby każdy mógł spokojnie dosięgnąć. Widzę ze chyba będę prekursorem przecierającym szlak :) na razie wpadł mi do głowy pomysł wykorzystania uchwytów na bidony rowerowe (przynajmniej miękkie wiec i bezpieczne). Nic to, będę kombinował jak McGyver :)

PS: stoliczki odpadają bo są 2 a poza tym nie można mieć ich otwartych w czasie jazdy, a w przypadku moich dzieciaków woda pod ręką to podstawa :) (zwykła woda, a zawartość Kubusia Water sam spijam bo nie lubią hehe).

jaceks 18-03-2020 12:09

Odp: Pomysł na uchwyty na napoje z tyłu
 
są takie maty-organizery zawieszane na oparcia przednich foteli.
niektóre mają nawet sztywne cupholdery

phpion 18-03-2020 15:40

Odp: Pomysł na uchwyty na napoje z tyłu
 
To jakaś myśl choć wiązałoby się to z przysunieciem foteli do przodu bo raczej byłby kłopot z dosięgnięciem. Jeśli nie wymyślę czegoś w okolicach fotelików to pójdę w tym kierunku. Choć u mnie zawsze te organizery były wypełnione pamiątkami typu ulotki z zoo lub zdobyczami pokroju kamyczki :)

Alecki 18-03-2020 20:55

Odp: Pomysł na uchwyty na napoje z tyłu
 
Kupiłem takie do wieszania za sztyce zagłówków.
Działają zgodnie z przeznaczeniem.
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:20.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.