Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|pomorska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=140)
-   -   Mondeo mk3 biksenon, polecacie kogoś kto to zrobi? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=289854)

crouch196 17-12-2018 15:47

Mondeo mk3 biksenon, polecacie kogoś kto to zrobi?
 
Witam.Posiadam mk3 z oryginalnymi reflektorami ksenonowymi. Jako, że świecą już słabo i do tego lewy żarnik już jest na wykończeniu (z czasem gaśnie) zdecydowałem się na wymianę soczewek na biksenonowe Hella Gen 3 i nowe żarniki D2S. Nie będę podawał firmy która to będzie robić, żeby nie było, że kogoś promuje itp., ale pomyślałem, że może ktoś na miejscu (pomorskie) robi takie rzeczy to byłoby mi na rękę. Oczywiście proszę o podawanie fachowców, którzy już to robili, a nie będą się na moich reflektorach "uczyć". Pozdrawiam. P.S. dodam, że za powyższy zabieg wydam ok 600zł w tej firmie z "dołu" Polski.

crouch196 16-02-2019 10:19

Odp: Mondeo mk3 biksenon, polecacie kogoś kto to zrobi?
 
Witam. Reflektory wysłałem do firmy Hidretrofit.pl, gdzie moje oryginalne soczewki zostały wymienione na Hella Gen. 3 wraz z nowymi żarnikami D2S. Pierwsze wrażenie to szok i nie dowierzanie jak małe soczewki były montowane w oryginale! Te nowe są 3x większe! Z racji tego, że są większe zostały również wymienione osłony soczewek. Po całej operacji ustawiłem się z Totkiem, który wykonał adaptację reflektorów. Światła w tym momencie petarda!!! Nawet w nowym BMW 3 F30 na Biledzie tak nie świeci (auto służbowe), a do tego nie oślepia innych uczestników ruchu tak jak te w BMW (ogólnie światła Ledowe oślepiają, takie moje spostrzeżenia). Operację wymiany soczewek można przeprowadzić samemu (ja wolałem oddać komuś kto się zna na tym). Na światłach krótkich petarda, a na długich jak w dzień ;) hehe. Polecam każdemu co ma dość słabych ksenonów w MK3 (sąsiad ma zwykłe reflektory na żarówkach i na krótkich świeci lepiej niż moje oryginalne ksenony).

totek2 16-02-2019 20:32

Odp: Mondeo mk3 biksenon, polecacie kogoś kto to zrobi?
 
A to ten mk3 na wypasie?
Światła faktycznie ładnie dają. :)

crouch196 19-02-2019 20:45

Odp: Mondeo mk3 biksenon, polecacie kogoś kto to zrobi?
 
Cytat:

Napisał totek2 (Post 3095223)
A to ten mk3 na wypasie?
Światła faktycznie ładnie dają. :)

Dokładnie to ten ;). Światełka ustawione ponownie na SKP. Jednak biły za wysoko. Samopoziomowanie działa i jest to widoczne ;) Pozdrawiam


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:05.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.