Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Sprzęt Audio/CB/GPS (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=98)
-   -   [Ogólne] Zmiana języka komend głosowych bluetooth i menu Sync 1 (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=212554)

macka 03-10-2014 13:24

Odp: Zmiana języka komend głosowych bluetooth i menu
 
Mam PL, a gada DE, sprawdze jak zmienie całość na ENG, może pomoże

i tak dzięki

boncio 03-10-2014 13:28

Odp: Zmiana języka komend głosowych bluetooth i menu
 
Cytat:

Napisał tedi_k (Post 2279318)
SYNC pierwszej generacji miał 8 języków ("paczkowanych" po 4 na dany typ modułu)

Tego nie zgłębiałem. Przyznam, że nie wiedziałem, że moduły SYNC też są z "212" w symbolu i ważny jest cały symbol modułu BT/VC.

@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] 12.2012 to powinieneś mieć na 100% SYNC, czyli bez PL VC nawet mimo tekstów na wyświetlaczu po polsku. Ale jaką konkretnie masz wersję, to już nie wiemy :)

Pitol321 03-10-2014 16:24

Odp: Zmiana języka komend głosowych bluetooth i menu
 
Moja Foka to produkcja styczen 2012, pierwsza rejestracja marzec.
Terotycznie to trend, ale z firmowego zamówienia dużej ilości pojazdów ma dość dobre wypozażenie.

Zmienialem po prostu język w kompie, po jakimś czasie zaciekawił mnie przycisk przy kierownicy i odezwał się polski kobiecy głos ;)
Sprawdzałem tylko polski i niemiecki do tej pory.

p.saw 09-03-2015 18:31

Odp: Zmiana języka komend głosowych bluetooth i menu
 
Zastanawiam się, czy w roczniku 2013 Titanium z radiem Sony i SYNC jest możliwa zmiana modułu na zwykły BT/VC z j. polskim?
W informacji mailowej jaka otrzymałem z Ford Polska na razie nie przewidują wprowadzenia konwersacji w po polsku w SYNC2 a w SYNC to w ogóle nie wiedzą czy wprowadzą. Dlatego może podmiana modułów rozwiązała by sprawę.
P.S. Nie wiem czy to w ogóle możliwe.

boncio 11-03-2015 17:30

Odp: Zmiana języka komend głosowych bluetooth i menu
 
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] ja u siebie mam fabrycznie zwykły BT/VC, a w modułach możliwych do zainstalowania ETIS podaje też SYNC. Więc teoretycznie podmiana jest możliwa, ale najbezpieczniej to podmienić z kimś przed zakupem.

p.saw 11-03-2015 19:09

Odp: Zmiana języka komend głosowych bluetooth i menu
 
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] , a masz radio sony czy 6000?
Swoją drogą to ciekawe kto udzieliłby pewnej informacji na temat podmiany. ASO?

krystianen 11-03-2015 22:08

Odp: Zmiana języka komend głosowych bluetooth i menu
 
Sam jestem ciekaw jak to bedzie, za okolo 1,5 miesiąca bede miał dostep do FFmk3 FL wiec sprawdze jak wyglada kwestia softu i modulu.

boncio 12-03-2015 13:54

Odp: Zmiana języka komend głosowych bluetooth i menu
 
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] Mam oczywiście Sony typowe dla Titanium w Focusie i C-maxie :), ale to chyba nie ma znaczenia.
p.s. w nowych modelach od Fiesty z 2008 roku nie ma już 6000, tylko Ford i Sony ;)
ASO to raczej tego nie wie.

Nowas 15-04-2015 08:28

Odp: Zmiana języka komend głosowych bluetooth i menu
 
Czy się da zmienić jezyk np na polski może być angielski bo moje rado ma komendy po francusku. Jak tak to może to opisać krok po kroku, gd ds ie wejść w menu co nacisnąć itp itd. Z góry dziekuje

weuek 15-04-2015 08:54

Odp: Zmiana języka komend głosowych bluetooth i menu
 
Nie da się w żaden sposób. Tylko wymiana modułu.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:27.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.