Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Fusion (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=100)
-   -   [Fusion] Wymiana tylnych lamp na nowe (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=240854)

MiłoszM 16-03-2016 09:06

Wymiana tylnych lamp na nowe
 
Szukam informacji czy jest możliwa wymiana lamp tylnych w fusionie przed liftem na lampy z fuzji po lifcie. Zastanawiam się również czy układ samej listwy żarówkowej będzie taki sam czy nieznacznie będzie się różnił i całość była by do wymiany? Gdzie ewentualnie można sprawdzić czy dana część będzie pasować do mojego auta? Poniżej załączam zdjęcie przykładowe o których lampach mowa. Obecnie mam lampy z anglika z czerwonym wstecznym i dlatego potrzebuję jakiejś zmiany.


[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Jitter 16-03-2016 09:21

Odp: Wymiana tylnych lamp na nowe
 
Pierwszą, zasadniczą różnicą miedzy przed- i "poliftem" jest fakt, że ten drugi ma światło wsteczne w obydwu lampach.

MiłoszM 16-03-2016 20:26

Odp: Wymiana tylnych lamp na nowe
 
I to by mi pasowało:) Chyba nie musimy dyskutować które lampy są dużo ładniejsze. Chciałem dodać że mam czas i możliwości na lekkie modyfikacje:one:, dlatego zamiana np gniazd żarówek na listwie świateł nie będzie problemem. Zastanawiam się tylko czy sam klosz będzie tych samych rozmiarów, kształtów tudzież mocowań.

Tomos 16-03-2016 21:48

Tylne lampy
 
Powinien być tych samych rozmiarów. Blacha Fusion'a jest taka sama jak przed i po lifcie :)

MiłoszM 17-03-2016 08:26

Odp: Tylne lampy
 
Cytat:

Napisał Tomos (Post 2558961)
Powinien być tych samych rozmiarów. Blacha Fusion'a jest taka sama jak przed i po lifcie :)

Pewnie nie pozostaje nic innego tylko skorzystać z kupna i możliwości odesłania do 14dni. Już z kilkoma rzeczami tak robiłem i bardzo podoba mi się ten przepis:one: Na forum niema nikogo kto by miał starszą Fuzję i próbował wsadzić nowsze lampy?

Antej 17-03-2016 10:18

Odp: Wymiana tylnych lamp na nowe
 
Pewnie wszyscy uważają że nie będą wymieniać lamp na gorsze ;)

MiłoszM 17-03-2016 17:30

Odp: Wymiana tylnych lamp na nowe
 
Antej, uważasz że nowsze lampy są gorsze? Mogę poprosić o jakieś konkrety? Jeszcze nie zamawiałem bo pochłonięty jestem innymi pracami.

MiłoszM 19-03-2016 16:18

Odp: Wymiana tylnych lamp na nowe
 
Dzisiaj ściągałem lampę żeby zajrzeć do wnętrza z żarówkami. Wyskoczyły mi na razie inne wydatki i ze zmianą lamp chwilowo się wstrzymam.

domel82 31-03-2016 10:51

Odp: Wymiana tylnych lamp na nowe
 
z fiesty są ładniejszcze lampy, ciekawe czy by przypasowały bo na oko wyglądają tak samo

MiłoszM 01-04-2016 15:28

Odp: Wymiana tylnych lamp na nowe
 
Cytat:

Napisał domel82 (Post 2567548)
z fiesty są ładniejszcze lampy, ciekawe czy by przypasowały bo na oko wyglądają tak samo

Na oko mi wygląda że są inne kąty między szybą a dołem klapy i raczej by nie spasowały. ale przymierzyć na szrocie zawsze można :)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:08.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.