Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Sprzęt Audio/CB/GPS (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=98)
-   -   CB Radio - Fordklubowicze w akcji? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=7018)

markiz323 18-01-2019 17:28

Odp: CB Radio - Fordklubowicze w akcji?
 
Cytat:

Napisał sebsob (Post 3081587)
A czemu nie chcesz go włożyć pomiędzy fotel pasażera i konsolę? Ja mam tak 'od zawsze' q smaxie Harrego I Asc (jest oczywiście cieńszy od Twojego) z zew. głośnikiem i jest wizualnie b. ok (antena mocowanie stałe, zasilanie pociągniete od dołu, zero okablowania widocznego na zewnątrz).

Ps. Btw Kupiłem do żonowozika wymysl nowej technologii jakim jest H. Barry i jak na tą chwilę nawet ten antykorkometr wielkości paczki papierosów daje radę (z helikalną T3).

Uniden 520 wchodzi idealnie, ale Harry III jest za "gruby".
Ogólnie plan jest taki, że radio idzie do Konektora na tuning i mam być zmontowane na stałe. Myślałem, że dam je pod fotel obok zmieniarki lub do schowka w podłokietniku i oczywiście zewnętrzny głośnik.

MichalTJE 22-03-2019 13:43

Odp: CB Radio - Fordklubowicze w akcji?
 
Witam jako, że mam radio umiejscowione w schowku pasażera, proszę o namiar (czy w ogóle istnieje) gruszkę z podłączeniem kątowym 90 stopni ... niestety klapka od schowka skutecznie mi łamie kabel w miejscu łączenia z radiem...

Andrzej 23-03-2019 15:25

Odp: CB Radio - Fordklubowicze w akcji?
 
Pierwszy wynik z googla na hasło gruszka CB wtyk kątowy:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Waldemarros 10-04-2020 11:23

Odp: CB Radio - Fordklubowicze w akcji?
 
Pacjent Ford Edge Sport (USA) z panoramą rok prod. 2017
Radio: Yosan CB-250

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Więcej szczegółów na moim profilu - post nr 23;) [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

SZCZooR 23-08-2020 21:25

Odp: CB Radio - Fordklubowicze w akcji?
 
Szanowni mam taki mały problem.
Posiadam cb radio President Jackson.
Nie mam pomysłu gdzie go wsadzić w fordzie focusie mk1.
Może ktoś mi zechce coś podpowiedzieć?
Nie chce ładować go od strony pasazera przy fotelu bo przeszkadza to w jeździe pasażerowi a miejsca w tym autku na takiego dinozaura za bardzo nie widzę.

Andrzej 25-08-2020 05:41

Odp: CB Radio - Fordklubowicze w akcji?
 
W foce mk1 wyciąłem dziurę w półce pod kierownica i tam wsadziłem, gdzies tu na forum powinny być zdjęcia. Może nawet w tym temacie gdzieś na początku, to było ponad 10 lat temu...

SZCZooR 25-08-2020 19:12

Odp: CB Radio - Fordklubowicze w akcji?
 
Dzięki za radę. Tak właśnie tez myślałem o tej półce ale Jackson jedynka jest ogromny i chyba się i tak nie zmieści.
Zreszta trochę mi szkoda ciąć tak po prostu. Mam ładne wnętrze. Rzadkie bo jasne i w skórach. Do tego pseudo drewniane listwy i panel ten z radiem.
Ani to później dokupić jakby coś.

Andrzej 26-08-2020 04:27

Odp: CB Radio - Fordklubowicze w akcji?
 
To najpierw dokup Polkę w tym kolorze i ja potnij, swoją bedziesz miał do na zapas lub po demontażu. Poszukaj na serwisie aukcyjnym. Jak nie znajdziesz tej polki to zacznij dzwonić po tych co handlują częściami z foki mk1 i innymi elementami, może maja ale nie wystawiają bo szkoda czasu na takie drobiazgi...

Wciąż szukam zdjęć z montażu radia w tym miejscu...

baybus 16-11-2020 21:38

Odp: CB Radio - Fordklubowicze w akcji?
 
Ktoś jeszcze z radiem jeździ z małych mobilków?


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:43.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.