Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   [Focus 2011-2014] Tunel środkowy - wymiana na wersję z podłokietnikiem (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=214103)

sniady89 11-11-2014 18:40

Odp: Tunel środkowy - wymiana na wersję z podłokietnikiem
 
Hey chłopaki.
Dzięki bardzo za bardzo liczne odpowiedzi.
Mam takie szybkie pytanie, byłem w ASO z pytanie o to jak wygląda demontaż takiego tunelu, i powiedzieli mi że to może kosztować górkę pieniędzy bo muszą zdemontować przedni panel (???) i dopiero wtedy dostaną się do tunelu.

Czy to faktycznie prawda ? Myślałem że tunel środkowy i dokładnie skrzynia i hamulec może być problem ale bez przesady nie będzie trzeba ruszać całego panelu.

Jacek_l 11-11-2014 19:23

Odp: Tunel środkowy - wymiana na wersję z podłokietnikiem
 
Jakbyś nie chciał całego tunelu wymieniać to na aliexpress są podłokietniki dedykowane do mk3 za $45 :)

mayak 13-11-2014 09:17

Odp: Tunel środkowy - wymiana na wersję z podłokietnikiem
 
o montażu fabrycznego podłokietnika:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] (trzeba kliknąć w "Скрытый текст" aby wyświetliło się więcej fotek)


fotostory z rozmontowania konsoli środkowej jest tu:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Jacek_l 22-01-2015 16:33

Odp: Tunel środkowy - wymiana na wersję z podłokietnikiem
 
Jestem po wymianie tunelu środkowego na "z podłokietnikiem". Jak będzie ktoś kupował to pytać się o ten element, który zaznaczyłem na zdjęciu.

http://imageshack.com/a/img661/562/6P5amX.jpg

patryklojfocusmk3 24-01-2015 14:32

Odp: Tunel środkowy - wymiana na wersję z podłokietnikiem
 
A czy ktoś posiada ten z aliexpressu podłokietnik czy jest on stabilny ? Nie jest to zwykły rzemieslniczy paździerz który się rozwali pod obciążeniem bo taki kiedyś kupiłem za 250 zl co się go przykreca i po jakimś czasie w miejscach wkrętów gdzie się mocowalo podłokietnik wyrobił się i chwiał się cały ten się niby z alieexperess wkłada w miejsce między fotelami wiec może być bardziej stabilny

Pitol321 24-01-2015 15:37

Odp: Tunel środkowy - wymiana na wersję z podłokietnikiem
 
Chodzi Ci o taki podłokietnik? [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Tamten post, to odpowiedź na pytanie o zamontowany podłokietnik w temacie o mojej Foczce: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...].


Z tego podłokietnika jestem zadowolony. Mam go już kilka miesięcy, parę długich tras przeleciałem i nic się z nim nie dzieje.

patryklojfocusmk3 25-01-2015 09:52

Odp: Tunel środkowy - wymiana na wersję z podłokietnikiem
 
A też go kupiłeś na alieexperess czy z jakiejś innej strony ?

Bump:

Pitol321 25-01-2015 11:24

Odp: Tunel środkowy - wymiana na wersję z podłokietnikiem
 
Kupiony na ebay.de, ale pewnie pochodzi z alieexperess, bo taki przepływ towarów to normalka.

Seba1989 26-01-2015 19:14

Odp: Tunel środkowy - wymiana na wersję z podłokietnikiem
 
Co sądzicie na temat tego podłokietnika:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Planuje zakup do mojego focusa 99 1.8 TDDi GHia i chciałbym poznać wasze opinie

mayak 26-01-2015 19:27

Odp: Tunel środkowy - wymiana na wersję z podłokietnikiem
 
Sądzimy ze nie umiesz czytać prefiksów przy tematach wątków na forum - ten wątek jest o FF3 a nie FF1 :D


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:00.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.