Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|podlaska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=149)
-   -   Szukam mechanika znającego się na silniku 2,0 TDCI (DW10 BTED4) (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=302240)

Istvan 24-10-2019 08:28

Szukam mechanika znającego się na silniku 2,0 TDCI (DW10 BTED4)
 
Szukam mechanika (jak w tytule) znającego silnik DW10 BTED4 2,0 TDCI 136 KM.Chodzi mi o układ recyrkulacji spalin (EGR,doloty etc..etc...).
Auto nie ma żadnych problemów z wtryskami,turbiną,pompą,uszczelniaczami zaworów,pierścieniami,sprężaniami itd. Tak więc chodzi mi o mechanika pracowitego,łebskiego i ambitnego ,który uda sie pod wskazany adres -- UKŁAD DOLOTOWY I RECYRKULACJI SPALIN i zrobi tam porządek.Zdaje sobie sprawę ,że to "brudna robota" i nie dająca satysfakcji z narzuconych marż na drogie części.Nie szukam absolutnie po taniości.Za fachowe działanie zapłacę jak należy.
Macie koledzy takiego kogoś? Czy wszyscy to czarodzieje od turbin i wtrysków???

Istvan 06-03-2020 06:42

Odp: Szukam mechanika znającego się na silniku 2,0 TDCI (DW10 BTED4)
 
Ciekawostka :) Od mojego posta minie za chwilę 1/2 roku.Nikt z Was nie ma dobrego mechanika od diesli? No to jest tak jak myslałem.Największym dla nich (mechaników) wyzwaniem jest sonda lambda i tarcze hamulcowe.

Andrzej 06-03-2020 16:12

Odp: Szukam mechanika znającego się na silniku 2,0 TDCI (DW10 BTED4)
 
Jak masz zawalony dolot i egr to na bank układ zasilania nie jest w porządku tylko nie widzisz tego jeszcze... dobrych mechaników masz w autohobby...

Jak chcesz niezależnego wnikającego mechanika to masz w olmontach, jaworowa 6a... ale będzie drogo... bardzo drogo...

Jest jak piszesz bo dłubanie tym bez wymiany kosztownych części nie daje gwarancji skuteczności a pacjent wróci z pretensjami. A płacić dużo tez nie chce... to po co w ogole się podejmować takich napraw... potem tylko same pretensje...

Istvan 07-03-2020 16:47

Odp: Szukam mechanika znającego się na silniku 2,0 TDCI (DW10 BTED4)
 
Dziekuję za odpowiedż.Kiedyś tu na Forum mignęło mi coś o Autohobby i mechaniku o pseudo Docento.Ten temat jednak nie pociągnął dalej.Może kolega wie kto to Docento i czy w ogóle tam jeszcze pracuje.A może ktoś inny?
Mechanik w Olmontach drogi.No ale pewnie gdybym tam trafił wcześniej zostawiłbym mniej kasy niż na tej "odkrywkowej archeologicznej" ciągłej dłubaninie już u trzech mechaników.W poprzednim poście napisałem że to było 5 tys .To jednak było już trochę wiecej.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:49.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.