Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Pytania dot. funkcjonowania forum (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=150)
-   -   Problemy z logowaniem (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=143096)

Jacek 05-11-2011 02:59

Problemy z logowaniem
 
Problem:
Jeżeli czytając forum korzystacie z domeny fordforum.pl (lub podobnej), to mogą wystąpić problemy z logowaniem. Najczęściej wygląda to tak, że po wpisaniu poprawnego loginu i hasła pojawia się informacja o zalogowaniu, a za chwilę następuje wylogowanie.

Rozwiązanie:

Logując się na forum należy używać WYŁĄCZNIE domeny forum.fordclubpolska.org. Tylko to gwarantuje, że po zalogowaniu nie nastąpi automatyczne wylogowanie. Dodatkowo można sprawdzić ustawienia przeglądarki w zakresie przyjmowania plików cookie (tzw. ciasteczek) - opcja ta musi być włączona (przeglądarka musi akceptować takie pliki).


Problem:
Jeżeli po poprawnym zalogowaniu nie widzisz linków lub zdjęć oznacza to, że nie aktywowałeś podanego adresu mailowego. Wiadomość z linkiem aktywacyjnym jest wysyłana automatycznie po rejestracji nowego użytkownika lub po zmianie adresu mailowego przypisanego do konta.

Rozwiązanie:

Dodaj adres forum@fordclubpolska.org do zaufanych nadawców (jeśli korzystasz z programu pocztowego, to zaloguj się do swojego konta przez stronę www).
Kliknij tutaj aby wygenerować nową wiadomość z kodem aktywacyjnym.

krisone0404 16-11-2017 10:09

Odp: Problemy z logowaniem
 
aktywowalem konto i wciaz nie widze zdjęć w postach na forum!

mattimac 18-12-2017 20:08

Odp: Problemy z logowaniem
 
Mam aktywne konto widze wszystko ale nie moge zakladac nowego tematu - ciagle przekierowuje mnie do zasad forum. Administrator Jacek nie odpowiada na wiadomosci prywatne. Czy ktos moze mi pomoc?

Marek 18-12-2017 21:52

Odp: Problemy z logowaniem
 
Gdzie ten temat zakładasz? Może w dziale, w którym nie masz uprawnień?
Skoro post możesz napisać to i temat założyć...

scigacz1975 11-12-2018 19:18

Odp: Problemy z logowaniem
 
chciałem założyć temat w dziale pomoc techniczna i cały czas wywala brak uprawnien - tak aktywowałem konto, tak jestem zalogowany

Speedo 12-12-2018 14:53

Odp: Problemy z logowaniem
 
Cytat:

Napisał scigacz1975 (Post 3067094)
w dziale pomoc techniczna

mamy taki dział na Forum?

scigacz1975 13-12-2018 18:26

Odp: Problemy z logowaniem
 
techniczne ABC - chodziło mi o ten dział - a pan moderator to może zada pytanie z czym problem, bo swoim postem nie pomagasz

gregor75 13-12-2018 20:04

Odp: Problemy z logowaniem
 
Wyraz --- problem --- w tytule .
To chyba nielegalne :mrgreen:

TOMAS 13-12-2018 20:30

Odp: Problemy z logowaniem
 
Cytat:

Napisał scigacz1975 (Post 3067874)
techniczne ABC - chodziło mi o ten dział - a pan moderator to może zada pytanie z czym problem, bo swoim postem nie pomagasz

Tam tematy my przenosimy, nie ma możliwości samemu założenia tematu w tym dziale.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:50.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.