Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|świętokrzyska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=141)
-   -   jaka opinia zakład łukawski zalesie (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=64639)

dabrowski82 15-03-2009 22:04

jaka opinia zakład łukawski zalesie
 
czekam na opinie , ja mam dobrą a wy

Piterson19 09-04-2009 15:41

Odp: jaka opinia zakład łukawski zalesie
 
Ja natomiast mam BARDZO ZŁĄ!!! nie kompetentni ludzie tam pracują, może się ktoś ze mną nie zgodzi ale swoje przeszedłem i tam nie wrócę, nie polecam!

jery02 01-05-2009 05:56

Odp: jaka opinia zakład łukawski zalesie
 
Są dobrzy w te klocki, ale cenami usług nie rozpieszczają :(!!!
Też prawdopodobnie nie będę korzystał z ich usług oczywiście na Zalesiu !!!
Co innego sklep z częściami na warszawskiej ceny nawet przystępne:)!!!

tomek81ostr 13-05-2009 22:22

Odp: jaka opinia zakład łukawski zalesie
 
Łukawski kielce, polecam, bardzo mili sympatyczni ludzie-później podrzucę jakiś kontakt z nimi

Jur59 02-07-2009 21:27

Odp: jaka opinia zakład łukawski zalesie
 
Witam serdecznie wszystkich posiadaczy Forda w Swiętokrzyskim i przestrzegam przed wizytą w serwisie Łukawski ,nie uprzejma obsługa ,brak kompetencji oraz naciągactwo to wszystko co może was tam spokać , goście do wszystkiego wciskają komputer nawet jak wiesz że masz usterkę mechaniczną której to komputer nie zdiagnozuje.
Mnie chcieli naciągnąć na 1500zł za wymianę wentylatora ,który naprawiłem w tym samym dniu u elektryka na Białogonie i kosztowało mnie to 200zł wszystko działa i jestem zadowolony.
NIE POLECAM NIKOMU ZŁODZIEJSKIEJ FIRMY - ŁUKAWSKI na Zalesiu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jery02 08-07-2009 20:03

Odp: jaka opinia zakład łukawski zalesie
 
Zgodzę się do opinią Jur59 w sprawie nie uprzejmości panów z Zalesia :( sam tego doświadczyłem. Nie zależy im na klientach. A chyba każdy chciałby być miło obsługiwany!!!

lopez-ck 12-03-2010 21:14

Odp: jaka opinia zakład łukawski zalesie
 
Stary temat ale dodam:
N I E P O L E C A M !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sklepu na Warszawskiej również.

bora 13-03-2010 13:36

Odp: jaka opinia zakład łukawski zalesie
 
Miałem tam właśnie umawiać się na wymianę rozrządu... Za robociznę chcą ok. 250 PLN.. a za części 310 które już zresztą kupiłem oryginalne u nich na Warszawskiej za 209 PLN. Może ktoś poleci jakiegoś fachowca od Forda w Kielcach (oprócz ASO ) co zrobi to dobrze i nie koniecznie tanio.

dabrowski82 13-03-2010 17:48

Odp: jaka opinia zakład łukawski zalesie
 
polecam BRADFORD z Radomia faceci wiedza jak naprawiać takie samochody naprawde polecam jezdze z kielc tylko tam

benio 09-06-2010 22:13

Odp: jaka opinia zakład łukawski zalesie
 
Temat powielony ->[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:09.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.