Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   [Focus 2011-2014] Zaprogramowanie drugiego kluczyka (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=290983)

Pablos100 17-01-2019 14:12

Zaprogramowanie drugiego kluczyka
 
Czy da się zaprogramoeac immo pod używany kluczyk(!przypisać do auta nowy ale używany kluczyk) ? Czy można to zrobić samemu czy tylko ASo??

kubaw20055 17-01-2019 14:18

Odp: Zaprogramowanie drugiego kluczyka
 
Można tak zrobić, ale mówiąc potocznie jest potrzebny "komputer", niekoniecznie trzeba robić to w aso;)

Ze_ja 17-01-2019 14:42

Odp: Zaprogramowanie drugiego kluczyka
 
Określ się, skąd jesteś lub przeszukaj dobrze forum. Jest tu sporo osób, w różnych częściach kraju, które za symboliczną opłatą dodadzą kluczyk do auta.
Są też takie usługi w punktach dorabiania kluczy, ale trzeba pilnować, żeby nie brać wersji klonowanie. Kluczyk można dodać tylko w samochodzie, podłączając się przez złącze diagnostyczne. Inne metody są spotykane, ale prowadzą do problemów, skrajnie nawet do braku możliwości odpalenia silnika, gdy są klony kluczyka.

Używany lub nowy kluczyk z pastylką immobilizera lub cały pilot / scyzoryk, grot dociąć w punkcie dorabiania kluczy a komputer albo w takim punkcie, albo u kogoś z forum, żeby było dobrze zapisane - dodany kolejny klucz a nie klon.

Pablos100 17-01-2019 15:26

Odp: Zaprogramowanie drugiego kluczyka
 
Ze_ja a co to za sposób na klona??
Masz opis procedury jak przypisać klucz? Jaki program jest potrzebny??
Jesten z Ełku ( Warm Mazurskie ) jak by ktoś mógł pomóc

edmun 17-01-2019 15:35

Odp: Zaprogramowanie drugiego kluczyka
 
Cytat:

Napisał Pablos100 (Post 3081567)
Ze_ja a co to za sposób na klona??

klonujesz numer kluczyka 1 do kluczyka 2.
Auto nie rozróżnia wtedy który kluczyk jest numerem 1 a który numerem 2, tylko traktuje obydwa jako "1". Ale jak dobrze @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] wspomniał - może prowadzić to do problemów i nie powinno się stosować takiej metody.
Najlepiej jest podjechać do speca, który do komputera pojazdu doczepi kluczyk numer 2.
Program IDS. Nie sądzę że ktokolwiek na forum ma pod ręką procedurę i dodatkowo się nią podzieli, bo jest to pewien sposób zarobku dla niektórych.
U forumowych maniaków zapłacisz o wiele mniej niż w ASO a jest to wykonywane zazwyczaj identycznie jak w ASO lub lepiej (a taniej).

bleekm 17-01-2019 18:01

Odp: Zaprogramowanie drugiego kluczyka
 
Jak Cie to interesuje to ja chyba 500zl placilem za nowy kluczyk oryginalny scyzoryk plus kodowanie w punkcie dorabiania kluczy i nie wychodzilo jakos bardzo drogo w porownaniu do zakupu uzywki, dociecia grotu i zakodowania roznica kilkudziesieciu zlotych, a do tego gwarancja na.kluczyk.

madamsz 17-01-2019 18:49

Odp: Zaprogramowanie drugiego kluczyka
 
Tylko cały czas drogo, bo u mnie w okolicy taniej jak za 250zł nie można doprogramować klucza (klucz docięty, pilot wprogramowany)

Ze_ja 17-01-2019 20:07

Odp: Zaprogramowanie drugiego kluczyka
 
Nie no, na forum mamy ludzi, którzy samo kodowanie kluczyka robią za dwucyfrową kwotę. Oczywiście gdy kluczyk przygotowany i to tylko kwestia dodania przez komputer do auta. Przy okazji, za niewielką dopłatą można też aktywować inne rzeczy, jak już komp podpięty i program odpalony :)
Nie wiem, czy ktoś z Ełku się trafi, ale może się zgłosi ktoś Mazur albo nieco dalszej Warmii, czy Podlasia.

referee 17-01-2019 20:28

Odp: Zaprogramowanie drugiego kluczyka
 
Cytat:

Napisał madamsz (Post 3081690)
Tylko cały czas drogo, bo u mnie w okolicy taniej jak za 250zł nie można doprogramować klucza (klucz docięty, pilot wprogramowany)

:mrgreen: ziomal!!!
w Mielcu masz kodera kluczyków -> [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Pan Zbigniew bierze tyle ile powiedziałeś. Ma do tego maszynkę która sie podpina i caruje.

W Nisku masz forumowego kolegę który to również robi jak zechce.

Masz może inne namiary w Mielcu?

Ceny warszawskie - ale taniej chyba nie będzie

pozdawiam
Mielczanin.

Pablos100 24-01-2019 22:00

Odp: Zaprogramowanie drugiego kluczyka
 
No dobra a jak zakodować sam nowy pilot bez immo?kupiłem na allegro używany kluczyk i metodą załączania zapłonu 4 razy a następnie naciśnięcia przycisku na nowym pilocie {kluczyku} pilot zostaje sparowany z autem i można nim otwierać i zamykać auto ale jednocześnie oryginalny pilot w kluczyku przestaje działać. Tą samą metodą następnie koduje oryginalny pilot po czym ten zaprogramowany wcześniej przestaje działać.O co chodzi ?


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:08.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.