Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford S-MAX (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=153)
-   -   [S-MAX 2015- ] Chlapacze - zamienniki z Allegro (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=292967)

jszupi 01-03-2019 20:19

Chlapacze - zamienniki z Allegro
 
Cześć,
chciałbym założyć chlapacze w moim S-MAX-ie. Oryginalne kosztują łącznie prawie 300zł. Trochę drogo jak za kawałek plastiku :/

Znalazłem takie na Allegro: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Komplet 40zł - ciekawe jak z jakością? Ktoś posiada może? Montaż bezproblemowy? Wygląd ok?

Może jakieś inne zamienniki możecie polecić?

Pozdrawiam

tomaszjan31 02-03-2019 08:26

Odp: Chlapacze - zamienniki z Allegro
 
Chyba nie zrozumiałem pytania...
Jak produkt jest dedykowany do w wszystkiego, to przeważnie do niczego.
Sorry kolego, pozwoliłeś sobie na zakup pojazdu za wyższą kwotę, a zastanawiasz się nad zaoszczędzeniem kilku groszy.
Swój zakup umotywuj prostym wzorem, Wartość produktu/ chlapaczy/ podziel przez przewidywalny czas ich użytkowania.
Przykładowo będziesz posiadaczem tego wspaniałego maksia trzy lata, to miesięcznie będą Cie te chlapacze kosztowały 12 groszy, a o estetyce nie wspomnę.

jussi 02-03-2019 11:47

Odp: Chlapacze - zamienniki z Allegro
 
To jak już zalezy ci na cenie to kup oryginalne ale tylko na przod. Ja mam tak u siebie s maxie i fiescie bo zalezalo mi glownie na zabezpieczeniu progow przed obiciami. A jak chcesz porównania to oryginalne bardzo szybko i latwo sie montuje bo maja oryginalny zestaw do montazu i pasują zawsze idealnie. Przy uniwersalnych zawsze trzeba kombinować z montazem.

makinen 02-03-2019 15:25

Odp: Chlapacze - zamienniki z Allegro
 
Cytat:

Napisał tomaszjan31 (Post 3100831)
Sorry kolego, pozwoliłeś sobie na zakup pojazdu za wyższą kwotę, a zastanawiasz się nad zaoszczędzeniem kilku groszy.

I co z tego. Wydaje ile chce i na co chce.

marlon7676 02-03-2019 16:01

Odp: Chlapacze - zamienniki z Allegro
 
Cytat:

Napisał makinen (Post 3100939)
I co z tego. Wydaje ile chce i na co chce.




Dokładnie , akurat chlapacze nie są jakimś istotnym elementem , mają spełniać swoją funkcje i tyle . uprzedzę zarzut - wyglądają OK. i są trwałe, oczywiście trzeba je dopasować ale to nie jest problem , no chyba że ktoś ma dwie lewe ręce :572:. Na pewno te orginały nie są warte swojej ceny.........

Cinek78 03-03-2019 19:10

Odp: Chlapacze - zamienniki z Allegro
 
Jak czytam " uniwersalne" , lub "do większości aut" to już widzę jak to będzie wyglądało w aucie za grubo ponad 100 tysi... W sumie masz jeszcze taniej - też dopasujesz i tez będzie pełnił swoją funkcję... :D
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

marlon7676 03-03-2019 20:00

Odp: Chlapacze - zamienniki z Allegro
 
Cytat:

Napisał Cinek78 (Post 3101351)
Jak czytam " uniwersalne" , lub "do większości aut" to już widzę jak to będzie wyglądało w aucie za grubo ponad 100 tysi... W sumie masz jeszcze taniej - też dopasujesz i tez będzie pełnił swoją funkcję... :D
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]



Tych akurat nie dopasujesz ......chciałeś zabłysnąć ? - nie wyszło....

Cinek78 16-03-2019 16:00

Odp: Chlapacze - zamienniki z Allegro
 
To kupiłem i zamontowałem. Po wielkich "żebrach" i pomocy przyjaciela z ASO dostałem komplecik za 280zł. Montaż przednich to 3 klipsy i 1 wkręt( na stronę) , tylnych to odkręcenie 3 śrubek i ponowne przykręcenie z chlapaczem i jeden klips. Banalnie proste, do wykonania pod blokiem, na trawniku itd. Teraz czekam na wyjazd w deszczu żeby ocenić czy pomagają. Dopasowanie idealne.

APJ007 16-03-2019 16:56

Odp: Chlapacze - zamienniki z Allegro
 
Co do tylnych chlapaczy efektu wielkiego nie widzę (tzn. tył dalej brudzi się jak diabli), natomiast przednie chlapacze robią rewelacyjną robotę, jeśli chodzi o lusterka i szyby boczne - bez chlapaczy wsciekałem się ciągle na brudne lusterka i szyby, a teraz jak ręką odjął. Lusterka moczą się właściwie tylko na postoju, gdy zacina na nie deszcz[emoji3]

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka

Brunio 17-07-2021 22:19

Odp: Chlapacze - zamienniki z Allegro
 
A czy oryginalne chlapacze pasują to STline? Czy do ST są jakieś specjalne?


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:43.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.