Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   LPG (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=105)
-   -   [Ogólne] Warsztat LPG dla nowego Mustanga czy ktoś zna ? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=233022)

Kolib 02-11-2015 10:25

Warsztat LPG dla nowego Mustanga czy ktoś zna ?
 
Siema poszukuję dobrego miejsca i dobrej instalacji do zamontowania LPG do nowego Mustanga rok 2014, silnik 3.7 (byłbym wdzięczny za powstrzymanie komentarzy). Czy ktoś ma doświadczenie z LPG w Mustangu???

paoloWawa 02-11-2015 10:34

Odp: Poważne pytanie, warsztat LPG dla nowego Mustanga
 
Doświadczenia to pewnie nie ma nikt, spróbuj skontaktować się z Nowotczyńskim z Mławy, może on coś podpowie, o ile Twój post to rzeczywiście nie żart ;)

enjoypoznan 02-11-2015 14:19

Odp: Poważne pytanie, warsztat LPG dla nowego Mustanga
 
Dlaczego żart. Ostatnio znajomy opowiadał mi jak zakładali STAG-a do Porsche. ;) Są różne koncepcje.

kordyl 02-11-2015 15:52

Odp: Poważne pytanie, warsztat LPG dla nowego Mustanga
 
Nowotczyński z Mławy. Daleko nie masz, ja też do niego jeździłem w Warszawy.

Karwos00 04-11-2015 15:45

Odp: Warsztat LPG dla nowego Mustanga czy ktoś zna ?
 
Na lpg forum jest tam osoba która ma (miała mustanga) 4,6 - nick - Caniggia - sam to gazował, stroił itp - temat to " Mustang GT ".

Jak ktoś ma jakieś kompleksy to może i mu przeszkadza LPG np w Porsche, czy nawet ferrari.
Paliwo jak każde inne , do tego bardziej ekologiczne .Poza tym im większa pojemność i spalanie tym większy sens zakładania.

paoloWawa 04-11-2015 16:30

Odp: Warsztat LPG dla nowego Mustanga czy ktoś zna ?
 
Mi LPG kompletnie nie przeszkadza, wręcz przeciwnie, sam będę przymierzał się do zagazowania swojego 2,5T, chodzi mi o to że takie posty zazwyczaj bywają trollingiem - stąd moja uwaga o (potencjalnym) żarcie. Zobaczymy czy kolega @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] odezwie się jeszcze w temacie.

Kolib 05-11-2015 11:04

Odp: Warsztat LPG dla nowego Mustanga czy ktoś zna ?
 
Spokojnie, odezwie się;) Tylko nie zawsze mam czas żeby tu być;) Dzięki za pierwszy warsztat, patrzyłem na stronę, trochę mnie niepokoi że tam jest montowana tylko jedna instalacja STAG. Chciałbym mieć też większą możliwość wyboru, ale na pewno się do niego odezwę zobaczę co mi zaproponuje. Szkoda też że nie ma za dużo Amerykańców zagazowanych, chociaż V8 trochę miał;) A tak swoją drogą jaki może być przedział cenowy dla instalacji do mojego silnika? Tak żebym nie przepłacił za bardzo w razie co:D

Kolib 10-11-2015 13:21

Odp: Warsztat LPG dla nowego Mustanga czy ktoś zna ?
 
Napisałem do 3 warsztatów w tym do tego montażysty z Mławy, niestety on się nie odezwał. Dwa pozostałe to jeden polecił mi Staga za 4500 drugi nic mi nie polecił, napisał że gazowali podobną Mazdę (trochę mnie to zaskoczyło, bo nie wiem czy jakkolwiek Ford jest podobny do Mazdy, ale ok) i tu cena padła 4700 ale nie wiem za co... Warsztaty polecone z LPG-forum.
No i w żadnym nie widziałem żeby mieli doświadczenie w gazowaniu takich aut... Także szczerze to nadal jestem w punkcie wyjścia... Więc dalej liczę na waszą pomoc;)

boruch13 21-11-2015 18:39

Odp: Warsztat LPG dla nowego Mustanga czy ktoś zna ?
 
Jak gazowałem swoje mondeo V6 3.0, to gazował się również Ford V10 capming (nie pamiętam nazwy). Warsztat w Krakowie przy al. Jana Pawła II, montują BRC, firma nazywa się Karat.

Atlis 22-11-2015 17:26

Odp: Warsztat LPG dla nowego Mustanga czy ktoś zna ?
 
3.7 V6 jest w Mustangach od 2011r i pewnie ich kilka w Polsce z LPG jeżdzi. Można wrzucać jakąkołwiek lepszą instalację sekwencyjną.

Najlepiej napisz na forum Mustangów.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:26.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.