Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Sklepy i warsztaty (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=118)
-   -   Szymański & Partner opinie? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=260787)

muq 20-03-2017 11:43

Szymański & Partner opinie?
 
Dzień dobry zainteresowanym i tym, którzy coś wiedzą.
Czy znacie może ten warsztat mieszczący się na ul. Jana Olbrachta 94a w Warszawie. Laweciarz mnie tam zaciągną (jako poszkodowanego w wypadku) i jakoś tak się potoczyło że zostawiłem tam samochód. Teraz mam pewne wątpliwości bo nie mogę znaleźć konkretnych opinii na ich temat. Czy ktoś coś wie może? Byłbym bardzo wdzięczny.

filavandrel 13-07-2017 15:16

Odp: Szymański & Partner opinie?
 
deleted

malko82 24-08-2017 22:16

Odp: Szymański & Partner opinie?
 
Też nie chcieli się zabrać za zrobienie auta i przekładali terminy ?
Mnie bezczelnie okłamywali za każdym razem, że działają, a gdy wysłałem tam kolegę mieszkającego obok okazało się, że samochód przez 3 tygodnie stał pod warsztatem nie ruszony nawet.
Zaprosili mnie po odbiór po miesiącu i okazało się, że nikt nawet auta nie sprawdził przed wydaniem bo stało z rozładowanym akumulatorem, a z prawej strony przy zderzaku była taka szpara, że mogłem tam włożyć palec.
Podejrzewam, że gdyby nie ustawieni laweciarze to nikt by tam prywatnie nie podjechał.
Potem 2 tygodnie musiałem się upominać o pokwitowania i protokół z naprawy do gwarancji, które oczywiście nie były przygotowane przy odbiorze auta.

Dorotkaa811 29-12-2019 15:31

Odp: Szymański & Partner opinie?
 
Cześć, mam pytanie jak przebiegła u ciebie naprawa w tym warsztacie? Mojego fordzika po kolizji laweciarz też tam zawiozl, ale coś mi się w tym warsztacie nie podoba i coraz bardziej zastanawiam się nad przewiezieniem auta do innego.

tburzynski 20-01-2020 22:28

Odp: Szymański & Partner opinie?
 
Na naprawe mozesz czekać nawet 3 miesiące ;)

Roll 14-09-2021 23:10

Odp: Szymański & Partner opinie?
 
Cytat:

Napisał malko82 (Post 2849134)
Też nie chcieli się zabrać za zrobienie auta i przekładali terminy ?
Mnie bezczelnie okłamywali za każdym razem, że działają, a gdy wysłałem tam kolegę mieszkającego obok okazało się, że samochód przez 3 tygodnie stał pod warsztatem nie ruszony nawet.
Zaprosili mnie po odbiór po miesiącu i okazało się, że nikt nawet auta nie sprawdził przed wydaniem bo stało z rozładowanym akumulatorem, a z prawej strony przy zderzaku była taka szpara, że mogłem tam włożyć palec.
Podejrzewam, że gdyby nie ustawieni laweciarze to nikt by tam prywatnie nie podjechał.
Potem 2 tygodnie musiałem się upominać o pokwitowania i protokół z naprawy do gwarancji, które oczywiście nie były przygotowane przy odbiorze auta.

2006 rok ,nie sprawdzili akumulatora który jakimś cudem pomimo wieku się rozładował 😀😀😀 a ta dziura na palec nie dodałeś że była ze szkody sprzed 20 lat ale pech że nie wymienili ci go na najnowszy model

Bump:
Cytat:

Napisał malko82 (Post 2849134)
Też nie chcieli się zabrać za zrobienie auta i przekładali terminy ?
Mnie bezczelnie okłamywali za każdym razem, że działają, a gdy wysłałem tam kolegę mieszkającego obok okazało się, że samochód przez 3 tygodnie stał pod warsztatem nie ruszony nawet.
Zaprosili mnie po odbiór po miesiącu i okazało się, że nikt nawet auta nie sprawdził przed wydaniem bo stało z rozładowanym akumulatorem, a z prawej strony przy zderzaku była taka szpara, że mogłem tam włożyć palec.
Podejrzewam, że gdyby nie ustawieni laweciarze to nikt by tam prywatnie nie podjechał.
Potem 2 tygodnie musiałem się upominać o pokwitowania i protokół z naprawy do gwarancji, które oczywiście nie były przygotowane przy odbiorze auta.

2006 rok ,nie sprawdzili akumulatora który jakimś cudem pomimo wieku się rozładował 😀😀😀 a ta dziura na palec nie dodałeś że była ze szkody sprzed 20 lat ale pech że nie wymienili ci go na najnowszy model


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:41.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.