Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|lubelska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=128)
-   -   AUTOPOL Kunickiego LBN, czy ktoś korzystał z ich usług? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=190176)

robercik0 20-09-2013 06:51

AUTOPOL Kunickiego LBN, czy ktoś korzystał z ich usług?
 
Witam, prośba o opinie ad. serwisu na kunickiego (specjalizują się w Ford Focus), czy byliście zadowoleni z usług? chciałbym tam serwisować auto, ale niewiele opini można poznać o w.w. warsztacie (aby nie napisać że wcale). Dziwi mnie jeden drobiazg, niemal codziennie przejeżdzam kunickiego w godz popołudniowych i jeszcze nie widziałem aby ten warsztat w jakikolwiek sposób funkcjonował, żywej duszy tam nie widać.

Michał82 20-09-2013 14:19

Odp: AUTOPOL Kunickiego LBN, czy ktoś korzystał z ich usług?
 
Cytat:

Napisał robercik0 (Post 2078454)
Witam, prośba o opinie ad. serwisu na kunickiego (specjalizują się w Ford Focus), czy byliście zadowoleni z usług? chciałbym tam serwisować auto, ale niewiele opini można poznać o w.w. warsztacie (aby nie napisać że wcale). Dziwi mnie jeden drobiazg, niemal codziennie przejeżdzam kunickiego w godz popołudniowych i jeszcze nie widziałem aby ten warsztat w jakikolwiek sposób funkcjonował, żywej duszy tam nie widać.

Znajomy jeździł tam ze swoim Mondeo III i był zadowolony z ich usług. Ale to tylko jego opinia i nie wdawał się w szczegóły :) Ja u nich nie byłem. Przeglądy robię w ASO Nova na Kraśnickiej, hamulce w CD Hamulce w Konopnicy. O ASO mogę powiedzieć, że jestem w miarę zadowolony. CD Hamulce - kolesie generalnie wiedza co robią, ceny mają ok. Jak bardzo chcesz to po weekendzie pogadam ze znajomym czy trzeba w tym AUTOPOL'u patrzeć mechanikom na ręce czy robią wszystko tak, że mucha nie siada :)

robercik0 20-09-2013 14:42

Re: AUTOPOL Kunickiego LBN, czy ktoś korzystał z ich usług?
 
Jeżeli to nie kłopot to zapytaj znajomego czy dobrą robotę tam wykonują, z góry dziękuję za info, pozdrawiam

robercik0 22-09-2013 19:32

Odp: AUTOPOL Kunickiego LBN, czy ktoś korzystał z ich usług?
 
Skoro o warsztacie na kunickiego tak niewiele można się dowiedzieć, to może lepszym wyborem byłaby Podkowa na Zemborzyckiej? napisali że Fordy mają w małym paluszku:) zależy mi na warsztacie który naprawdę Fordy ma ogarnięte, o ASO jest oddzielny temat na forum i króluje tam NOVA i nie są to pozytywne wrażenia, macie jakieś doświadczenia z Serwisem Podkowa?

Kamlos 24-09-2013 10:02

Odp: AUTOPOL Kunickiego LBN, czy ktoś korzystał z ich usług?
 
Cytat:

Napisał robercik0 (Post 2079621)
Skoro o warsztacie na kunickiego tak niewiele można się dowiedzieć, to może lepszym wyborem byłaby Podkowa na Zemborzyckiej? napisali że Fordy mają w małym paluszku:) zależy mi na warsztacie który naprawdę Fordy ma ogarnięte, o ASO jest oddzielny temat na forum i króluje tam NOVA i nie są to pozytywne wrażenia, macie jakieś doświadczenia z Serwisem Podkowa?

Jedź do jakiegokolwiek, byle nie do podkowy,

robercik0 24-09-2013 13:17

Odp: AUTOPOL Kunickiego LBN, czy ktoś korzystał z ich usług?
 
a co jest nie halo z tą podkową?

Sasal 26-09-2013 20:25

Odp: AUTOPOL Kunickiego LBN, czy ktoś korzystał z ich usług?
 
AUTOPOL na kunickiego robi naprawdę dobrze Focusy, większość części ma od ręki na stanie. Ceny konkurencyjne. Pan "Zenek" pod Lublinem zrobi ci taniej ale nie koniecznie lepiej.

Co chcesz u nich robić?

robercik0 26-09-2013 21:07

Odp: AUTOPOL Kunickiego LBN, czy ktoś korzystał z ich usług?
 
nie chodzi mi o oszczędności lecz o fachową robote, zawieszenie tył plus zbieżność, generalnie tak na przyszłośc zależy mi na warsztacie który ma focusa ogarniętego, trochę autem pojeżdze wiec chciałbym aby serwisowane bylo u fachowca który zna marke

Sasal 30-09-2013 09:49

Odp: AUTOPOL Kunickiego LBN, czy ktoś korzystał z ich usług?
 
Z tego co pamiętam w AUTOPOL-u nie zrobisz zbieżności, tylko remont zawieszenia, za tył wyminę "cukierków" 450zł, wraz z cukierkami tak mi powiedział, za remont z wymianą wahaczy powiedział max do 1000zł.

W innych firmach ceny bardzo podobne.

robercik0 30-09-2013 12:25

Odp: AUTOPOL Kunickiego LBN, czy ktoś korzystał z ich usług?
 
Tak, dowiadywałem sie w innym warsztacie (nie fordowskim) i remont zawieszki tył ok. 1000, tak czy siak samochód bede robił w Autopolu z czystej ciekawości


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:27.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.