Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Kupujemy auto (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=158)
-   -   Znowu Ford...Czy to będzie Kuga ? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=273905)

Diezzel 18-12-2017 00:51

Znowu Ford...Czy to będzie Kuga ?
 
Witam.
Po dłuższym rozwodzie z marką ford postanowiliśmy po nowym roku znowu wrócić do stajni F. W opcji są dwa modele mondeo mk4 kombi (sentyment do mk3 który był jak do tej pory moim najlepszym autem jakie miałem) i kuga. Dwie bajki dwa różne auta . Na obecną chwilę bliżej nam do kugi. Budżet +/- 40k wyprawy po auto dalej niż 100/150 km do jelonki nie wchodzą w grę.
Koniecznie kolor czarny ,koniecznie czujniki , panorama na + , 4x4 ok, keyless ok, navi fajnie jak będzie ( chociaż AM na androidzie jak dotąd jeszcze mnie jakoś okrutnie nie zawiodła)
Jak narazie mam trzy egzemplarze na oku :
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Jakieś wstępne sugestie ? O co pytać, gdzie zaglądać, co samemu mogę sprawdzić ? Wszelkie inne Wasze propozycje również mile widziane [emoji846]

I jeszcze mondeo:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

czeslaw555 18-12-2017 07:22

Odp: Znowu Ford...Czy to będzie Kuga ?
 
Cytat:

Napisał Diezzel (Post 2903036)
Jakieś wstępne sugestie ?

nie będę oceniał aut bo i tak nie weźmiesz tego pod uwagę ;)
Na początek pytanie. Siedziałeś i jeździłeś Kugą ? Jak nie, to idź do komisu i przejdź się będziesz miał pewność że auto tego typu Ci odpowiada. :)

Diezzel 18-12-2017 07:59

Odp: Znowu Ford...Czy to będzie Kuga ?
 
Siedziałem, jeździłem, oglądałem. Opcja nr. 1 z ofert które podałem. Dlatego też pisałem że bliżej mi do Kugi niż mondeo .
Czesław oceniaj oceniaj bo to dla mnie ważne. Nie jest to zakup matiza albo innego autka co by miał mnie dowieźć tylko do pracy i lydla na zakupy więc wszystkie sugestie mile widziane.

send by T.T.

slawek-kali 18-12-2017 08:03

Odp: Znowu Ford...Czy to będzie Kuga ?
 
Przemysl dobrze czy czarny kolor to dobra opcja.. załatw tez nr. vin

Diezzel 18-12-2017 08:20

Odp: Znowu Ford...Czy to będzie Kuga ?
 
Bardzo dobrze wiem że z czarnym jest trochę zabawy w utrzymaniu ale chyba w tym kolorze kuga prezentuje się najlepiej, poza tym małżowiny ulubiony kolor a też będzie użytkownikiem. Vin tej która jeździłem mam do pozostałych będę próbował zdobyć na pewno wrzucę do odpowiedniego wątku.

send by T.T.

kumpel Fordzika 18-12-2017 08:21

Odp: Znowu Ford...Czy to będzie Kuga ?
 
Cytat:

Napisał Diezzel (Post 2903036)
4x4 ok

Piszesz, że ok czyli może być, może nie być :) Jeśli bezzz 4x4 to zakup bezzzz sensu. Z tym budżetem zamachnij raczej się na fajne Mondeo za cyrka 10 tys euro coś tam da się wyszukać sensownego.

slawek-kali 18-12-2017 08:23

Odp: Znowu Ford...Czy to będzie Kuga ?
 
aha i nie ograniczaj się do odległości.. Kupisz byle co ale blisko?

piotrek305 18-12-2017 08:24

Odp: Znowu Ford...Czy to będzie Kuga ?
 
kuga to poziom wykonania focusa, mondeo klase wyżej. To samo jeżeli chodzi o komfort podróżowania, wielkość wnętrza itp. Jeżeli nie masz drogi dojazdowej z mega dziurami, nie jeździsz po łąkach itp bierz mondeo. Tylko koniecznie z 2.0 TDCI 140 albo 163KM. To będzie najlepszy wybór :)

Diezzel 18-12-2017 08:36

Odp: Znowu Ford...Czy to będzie Kuga ?
 
4x4 jeszcze do końca w tym aucie nie pojmuję to może dlatego nie jestem do końca przekonany . Mieszkam w górach więc na pewno się przyda co prawda po dziurach i łąkach staram się nie jeździć.
A co do wojaży po Polsce czy UE to nie źle wspominam dwa takie wypady +300km i już więcej tego nie mam zamiaru powtarzać.
Aha oferta z alle nie aktualna.

send by T.T.

slawek-kali 18-12-2017 08:40

Odp: Znowu Ford...Czy to będzie Kuga ?
 
Czyli tym razem byle co ale blisko.. Tak to zrozumiałem..


Ps.Dobrze że założyłes temat, wrzucaj auta zanim pojedziesz ogladac.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:22.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.