Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ogólnie o motoryzacji (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=122)
-   -   Żarówki led H7 ktoś stosował ? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=255674)

picia72 20-12-2016 21:02

Żarówki led H7 ktoś stosował ?
 
Witam czy ktoś z was koledzy montował takie żarówki bo zastanawiam się nad kupnem takiego zestawu . [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

koszka 20-12-2016 21:35

Odp: Żarówki led H7
 
Czego to chinczyki nie wymyśla. Ja bym takiego wynalazku w swoich reflektorach nie założył. A za takie pieniądze mam 3 komplety osram cool blue , które tez ładnie swiecą. nie wiem czy ten wynalazek ma homologacje i po drugie czy z tymiradiatorami te żarówki wejdą w reflektor.

weuek 20-12-2016 22:01

Odp: Żarówki led H7
 
Żadne ledowe H4 czy H7 nie mają homologacji. No i są przeróżne wersje, w tym bez wentylatorów, a z samymi elastycznymi radiatorkami w kształcie tasiemek.

Tak czy srak, żaden z tych cudów nie bardzo nadaje się do zakupu na podmiankę za "wyczynowe" H4/H7.

Oczywiście, te 5000, 8000 czy 12000 lumenów to popis jeszcze większej fantazji niż "150% więcej światła" w żarówkach tradycyjnych. :-)

leszcz 20-12-2016 22:03

Odp: Żarówki led H7
 
tu lepsze [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

weuek 20-12-2016 22:07

Odp: Żarówki led H7
 
Taaa, lepsze...

Jak widać, ilość lumenów pozostaje do dyspozycji sprzedawcy, podobnie jak podczepianie się pod philipsa (który nie ma nic wspólnego z tym wyrobem).

Przed napaleniem się na te jasności polecam przeczytać jakieś realne testy. A są, nawet po polsku.

jendrekmak 20-12-2016 23:25

Odp: Żarówki led H7
 
ja bym odpuścił. w soczewkach jeszcze jakoś dają radę ledy (sprawdzałem kilka modeli) ale w zwykłych reflektorach to porażka (też sprawdzałem). zero kontroli wiązki i linii odcięcia światła. poza tym jeśli ktoś używa CB to są spore zakłócenia tak jak przy HIDach

djremo 21-12-2016 11:47

Odp: Żarówki led H7
 
Kilka linków

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

leszcz 22-12-2016 19:21

Odp: Żarówki led H7
 
Cytat:

Napisał weuek (Post 2714132)
Przed napaleniem się na te jasności polecam przeczytać jakieś realne testy. A są, nawet po polsku.

ja tam się nie napalam .
Jednocześnie znalazłem gdzieś linka do żarówek PHILIPSa(oryginalnych) na rynek Australijski.
A kolega wskazał kilka linków do testów . Raczej dobrze to wygląda ;)

Cytat:

Napisał djremo (Post 2714248)
Kilka linków


leszek 22-12-2016 20:22

Odp: Żarówki led H7 ktoś stosował ?
 
ja nie jestem zadowolony z tych świateł tylko bielej przed autem

p.saw 23-12-2016 17:16

Odp: Żarówki led H7 ktoś stosował ?
 
Jestem bardzo sceptycznie nastawiony do tych pseudo żarówek LED "Chińskiego wyrobu".
Jednak jakiś czas temu zainteresowany tematem przy okazji kontaktów zawodowych z Panami z Philips Lighting rozmawiałem na temat projektu wprowadzania na rynki Ledów w miejsce H7 i H4. Nieoficjalnie dowiedziałem się, że trwają intensywne prace w tym zakresie. Wiem, że "Ameryki nie odkryłem" ale będzie to niezła rewolucja. Jest problem z homologacja europejską, ale to kwestia czasu.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:07.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.