Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Fiesta (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=99)
-   -   [Fiesta 2008-2012] głośniki w drzwiach tylnych, jak sie do nich dostać? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=123702)

Pinki 23-02-2011 10:46

głośniki w drzwiach tylnych, jak sie do nich dostać?
 
Witajcie,

Czy ktoś może mi napisać czy zeby dostać sie do tylnych głośników trzeba sciągać cały boczek czy ew. jest opcja z maskownicą głośnika ?

Mam jeszcze kwestie czy jest instalacja audio doprowadzona do tylnych drzwi i wystarczy wpiąć głośniki czy trzeba robić ją i doprowadzać? bo jak trzeba to niestety tematu z oczywistych powodów nie ma :)

Kruszon91 23-02-2011 14:48

Odp: głośniki w drzwiach tylnych
 
Nie ma instalacji u jak sie dowiadywalem to trzeba kupe instalacji zmieniac ale nie che mi sie w to wierzyc bo sam nad tym mysalem aby zalozyc glosniczki do tylu

Pinki 24-02-2011 21:44

Odp: głośniki w drzwiach tylnych
 
bo atrapy są a by się bardzo przydały tam głośniki

wydra 24-02-2011 21:49

Odp: głośniki w drzwiach tylnych
 
pociągnięcie całkiem nowych kabli do tyłu nie powinno być aż tak skomplikowane :P także nawet jeśli nie ma fabrycznej instalacji, a ty masz troche pojęcia o robocie, poradzisz sobie bez problemu :D i jaka satysfakcja z tego :D

Pinki 24-02-2011 21:52

Odp: głośniki w drzwiach tylnych
 
pociągnięcie nei ale ew. utrata gwarancji już tak

wydra 24-02-2011 21:58

Odp: głośniki w drzwiach tylnych
 
jeśli auto na gwarancji, to lepiej nie grzebać :P

Kruszon91 24-02-2011 22:57

Odp: głośniki w drzwiach tylnych
 
Za[ytaj sie w ktoryms ASO bo w jednym mowili zeby to zainstalowac trzeba zmi9eniac cala centralke a w drugim zas ze bez problemu wiec popytaj sie

mancat 25-02-2011 23:49

Odp: głośniki w drzwiach tylnych
 
Mi w ASO powiedziano, że nie ma problemu z dołączeniem instalacji na tył. Taki zabieg nie miał przekroczyć 500 zł. W końcu to olałem, jeżdżę w aucie sam zazwyczaj więc 4 głośniki z przodu w zupełności wystarczają.

boncio 07-03-2011 21:12

Odp: głośniki w drzwiach tylnych
 
Jeśli jest tak samo jak w poprzednim modelu, to instalacja jest do środkowego słupka i brakuje tylko kabli w drzwiach (20cm) od kostki w słupku. Ja sam dorobiłem kable wraz z konektorami - pasowały kupione w sklepie z elektroniką - koszt 4zł. A sam głośnik jest okrągły, o dziwo nie elipsa, ale rozmiaru nie znam.
W ASO to polecali mi kupienie całych wiązek do drzwi za kilka stówek.

fiesta11 19-03-2011 20:44

Odp: głośniki w drzwiach tylnych
 
dodam jeszcze, że to zależy od radia, bo jak jest 4 kanałowe to nawet jak się podłączy to nie będzie działało, mam ten sam problem i dopytywałam się w ASO i powiedzieli mi, że można spróbować ale nie nie dają gwarancji, że będą działać i odpuściłam


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:46.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.