Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Blacharstwo/lakiernictwo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=121)
-   -   [Focus 2014-2018] Jaki zderzak przod Lift, ST, RS (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=296508)

WaldekFocus 25-05-2019 21:42

Jaki zderzak przod Lift, ST, RS
 
Panowie, posiadam Focusa MK3 lift, i zastanawiam sie nad dodaniem zderzaka od ST lub RS. Podpowiecie proszę jakie są główne różnice wizualne i jak cięzko jest zamontować taki zderzak na zwykłym polift?
Z tego co sprawdzałem to miedzy polift a ST - różnica jest mała - trochę większy grill górny, i na dole też jest element grilla, podczas gdy w standardzie jest taki zwykły plastik. Ale tutaj chyba mozna dokupić dokładkę z grillem z tego co widziałęm na alle*.

Czy z tylnym zderzakiem też coś da sie zrobić bez jakichs wiekszych przerobek?

CHARONSKI 25-05-2019 22:41

Odp: zderzak przod MK3 Lift, ST, RS
 
Z tylu dokladalem zderzak z dyfuzorem od St line(kombi)bez żadnych przeróbek,oprócz wydechu (chromowe osłony)ale to z tego powodu że diesel ma wylot rury z drugiej strony niż benzyna

Malchiki 25-05-2019 23:30

Odp: zderzak przod MK3 Lift, ST, RS
 
wlasnie jesli chodzi o przod to zastanawialem sie juz i jestem blisko zakupu. Jedynie nie jestem pewny czy montaż tego to jest plug&play - czy trzeba cos kombinowac...

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

mastachaz 26-05-2019 10:15

Odp: zderzak przod MK3 Lift, ST, RS
 
st line doklada sie bez problemu ,

Malchiki 26-05-2019 11:09

Odp: zderzak przod MK3 Lift, ST, RS
 
Dzieki, a jak doloze te dokładke do standardowego zderzaka co jest powyżej, to jeszcze ten od stline czyms sie rozni?

wilku30 26-05-2019 11:58

Odp: zderzak przod MK3 Lift, ST, RS
 
Kratkami od halogenów i atrapą wlotu powietrza typu plaster miodu.

Malchiki 26-05-2019 12:31

Odp: zderzak przod MK3 Lift, ST, RS
 
Czyli tak de facto jak ja mam oryginalnie plaster miodu na wlocie powietrza, to dolozenie tego dodatkowego grilla na dole - powinno zrobic ten sam efekt co zderzak oryginalny ST.

wilku30 26-05-2019 12:51

Odp: zderzak przod MK3 Lift, ST, RS
 
Plaster miodu z STline wygląda inaczej i dużo lepiej, niż ze zwykłego zderzaka.

mastachaz 26-05-2019 18:28

Odp: Jaki zderzak przod Lift, ST, RS
 
nie nie st line to nie st :) st jest jedno czesciowy , st line to taki st line .

Malchiki 27-05-2019 15:13

Odp: Jaki zderzak przod Lift, ST, RS
 
Cytat:

Napisał mastachaz (Post 3135842)
nie nie st line to nie st :) st jest jedno czesciowy , st line to taki st line .

hmm dzieki za podpowiedzi - ale juz sie pogubilem.
Czy grill od ST-line - rożni się czymś od grilla plaster miodu standardowego oprocz chromu?
Ten od Forda ST to wiem że jest dużo większy.
Tę dokłądkę podana w linku - można dołożyć bezproblemowo do zwyklego Focusa polift?


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:26.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.