Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Sklepy i warsztaty (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=118)
-   -   Pytanie o kilka sklepów internetowych (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=123195)

Paweł5 17-02-2011 13:31

Pytanie o kilka sklepów internetowych
 
Witam wszystkich serdecznie.
Nadszedł czas aby w mojej foce powymieniać to i tamto ... jak to mówią latka jej lecą nieubłaganie :-).

Szukam oryginalnych części w internecie a dokładnie na sklepach internetowych handlujących częściami oryginalnymi Motocrafta.
Jakoś nie mam zaufania do zamienników.

Mam pytanie odnośnie trzech sklepów internetowych:

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] przekierowanie na firmę EWCar z Warszawy

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] firma RedFord z okolic Poznania, współpracują z Auto Watinem poznańskim

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] firma z Kielc


Czy ktoś z forumowiczów kupował w którymś z tych sklepów przez internet, jakie opinie, jak z solidnością i czy częsci są naprawde oryginały.


A może ktoś mi poleci jeszcze jakiś inny sklep.
Serdeczenie dziękuję za ewentualna pomoc.

Pulse 17-02-2011 22:42

Odp: Pytanie o kilka sklepów internetowych
 
Sklepy z Poznania i Kielc znam nie tylko z wysyłek. Prowadzą również sprzedaż w sklepach. Jak najbardziej sprawdzone, godne zaufania i dość konkurencyjne cenowo.
Firma z Kielc również współpracuje z Auto Watin.

Jitter 17-02-2011 22:52

Odp: Pytanie o kilka sklepów internetowych
 
Cytat:

Napisał Paweł5 (Post 1601003)
A może ktoś mi poleci jeszcze jakiś inny sklep.

Podejdę do tematu z trochę innej strony i zaproponuję kontakt z naszym adminem w sprawie części: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Jakoob 21-02-2011 18:54

Odp: Pytanie o kilka sklepów internetowych
 
Cytat:

Napisał Paweł5 (Post 1601003)
http://www.ford.sklep.pl firma RedFord z okolic Poznania, współpracują z Auto Watinem poznańskim

Od prawie 2 lat kupuję tylko u nich. Oryginalne części są niemalże w cenie dobrych zamienników z nieinternetowych, zwykłych sklepów. Wybrałem ich kiedyś, bo akurat ta oferta wydawała mi się najszersza oraz prosta strona na której łatwo się odnalazłem. Zdecydowanie ich polecam, złego słowa nie powiem, nie ma się do czego przyczepić. Zamawiam, wysyłają na drugi dzień (tak wychodzi w praktyce), a na następny jest paczka kurierska u mnie. Części według mnie 100% oryginalne, logo producenta na części jak i na opakowaniu, kupuje tylko te ze znaczkiem Ford i tak zawsze było. Jak z reklamacjami w praktyce nie mam pojęcia, bo nie było potrzeby z nich korzystać. Sprawdzałem kiedyś to co kupuję u nich ze sklepem w ASO i był to identyczny towar, poprosiłem wtedy o olej i filtr żeby mi pan w sklepie salonowym dał do ręki i to było dokładnie to samo. Polecam, są naprawdę porządni i uczciwi moim zdaniem.

Toster77 27-02-2011 14:21

Re: Pytanie o kilka sklepów internetowych
 
A ja robiłem ostatnio zakupy w [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] - szczerze polecam.

Jacsss 26-03-2011 09:41

Odp: Pytanie o kilka sklepów internetowych
 
To ja dorzucę jeszcze sklep z Białegostoku [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

wukufel 01-04-2011 09:13

Odp: Pytanie o kilka sklepów internetowych
 
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Wiesław50 16-06-2011 08:52

Odp: Pytanie o kilka sklepów internetowych
 
Witam, chciałbym zwrócić uwagę na e-sklep oddział Kielce. Kupiłem u nich oryginalne amortyzatory (tylne)do Ford Fusiona. Po kilku miesiącach normalnego eksploatowania straciły skuteczność tłumienia drgań. Pojechałem na badanie gdzie wynik był jednoznaczny natychmiastowa wymiana.
Chciałem reklamować te amortyzatory i tu zaskoczenie odmówili ich przyjęcia ponieważ sam je instalowałem. Stwierdzili, że powinienem je instalować w serwisie Forda lub innym warsztacie.

tomiscorpio 16-06-2011 08:57

Odp: Pytanie o kilka sklepów internetowych
 
wieslaw50 no i maja racje , kazda firma tak robi , kazdy producent . Trzeba miec kwitek z warsztatu.

A ewcar i redford polecam. Zreszta abcfocus tez . Juz troche lat kupuje u nich.

Wiesław50 16-06-2011 09:18

Odp: Pytanie o kilka sklepów internetowych
 
Ja też korzystam z ABC Focus. Kupuję u nich filtry, płyny hamulcowe oraz inne części. Obsługa szybka i fachowa. Wniosek nie warto zmnieniać sprawdzone rozwiązania.
e-sklep omijam szerokim łukiem


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:18.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.